Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Forumowicze o Sobie VI

Polecane posty

jedna z głupszych argumentacji jakie słyszałem w zyciu... jeśli sie tak zastanowić nad sensem tej wypowiedzi, to tak naprawdę tego sensu... nie ma

No nie wiem... hmmmm... to tak jakby powiedzieć że Ronaldinho sukces zawdzięcza temu że dobrze gra w piłkę i każdy na jego miejscu by sukces odniósł...

Sorry, za ostre słowa, ale dopóki się argumentacji nie zrozumie może wydawać się głupia...

Zwróć uwagę, że ja nigdzie nie oceniam muzyki Nirvany. Ja oceniam warsztat wokalny Cobaina. To, że on nie umiał śpiewać, nie znaczy, że jego kawałki były złe. Przynajmniej nigdzie tego nie napisałem. A, że śpiewać nie umiał to nie tylko moja ocena, bo akurat umiejętności wokalne można wymiernie ocenić i taka ocena byłaby w miarę obiektywna, z małą zaledwie dawką subiektywności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę offtop, ale ku przestrodze wszystkich forumowiczów. Mój nastoletni kuzyn kupił coś na Allegro i popełnił największy błąd - umówił się na odbiór osobisty gdzieś na obrzeżach Białegostoku. Dalszego ciągu można się domyślić. Wpakowali go do samochodu i wywieźli do lasu. Tam zabrali kasę, cios w głowę i wyrzucili go gdzieś w lesie nieprzytomnego. Jak po paru godzinach się ocknął, zaczynało już robić się ciemno. Rodzice oczywiście wydzwaniali na komórkę, ale on był nieprzytomny. Zadzwonił do nich, powiedział, że jest gdzieś w lesie pod Białymstokiem. Na szczęście w rodzinie mamy miejscowego policjanta który zebrał kolegów i udało im się chłopaka znaleźć całego i (w miarę) zdrowego. Sprawą oczywiście zajmuje się prokuratura i policja, mam nadzieję, że złapią tych bandytów. Piszę to, aby wszystkim uświadomić coś, co niby wszyscy wiedzą, ale każdemu zdarza się o tym zapomnieć - lepiej nie spotykać się z nikim z Internetu w miejscu, gdzie nie ma ludzi. A osobiście rzeczy z Allegro odbierać można tylko w centrum miasta, najlepiej z kilkoma przypakowanymi kolegami jako obstawę. Chyba, że chcecie też mieć taką "przygodę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej z kilkoma przypakowanymi kolegami jako obstawę. Chyba, że chcecie też mieć taką "przygodę".

Rozumiem tragedię i szok jaki przeżyli rodzice i sam poszkodowany, ale nie popadajmy w olbrzymie skrajności, w centrum miasta tak [przykładowo w miejscu gdzie panuje duży ruch ludzi], ale już bez "przypakowanych" kolegów, nie każdy jest złodziejem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci "przypakowani koledzy" to oczywiście drobna przesada, ale nigdy nie wolno iść samemu. Nawet w centrum miasta. Zresztą czasem lepiej przyjść z przypakowanymi kolegami niż obudzić się w lesie...

Czasem lepiej obudzić się w lesie (choćby w nocy), niż nie obudzić się wcale... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ten kraj jest pobany :evil: .

Ba. W tym kraju nawet długich włosów nie można nosić jak się jest facetem, bo zawsze jakiś kretyn się do nich przyczepi. :) Co ciekawe, jeśl już ktoś ma wonty do mojej fryzury, to zawsze jest w towarzystwie kilku podobnych sobie kolesi. Jakby był sam to się by się nie "wypowiedział". Czy krzyknięcie w obecności kumpli "Te! Zetnij kłaki, brudzie!" jakoś dowartościowuje takiego bystrzaka? Chcą w ten sposób pokazać jacy to oni [beeep]iści są, że śmieją się z młodszych i słabszych?

Zgadzam się z tobą w pełnej rozciągliwości. Co do długich włosów to według mnie wyglądają o wiele lepiej niż np. "jeż" Sam jestem w trakcie zapuszczania długich włosów. dopiero teraz bo musiałem walczyć z rodzicami o pozwolenie na taką fryzurę jaką chcę mieć. Niedawno udało mi się wygrać tę walkę, bo od kiedy spróbowałem popełnić samobójstwo pozwalają mi na wiele więcej. Nie mówię że chcę to wykorzystywać aczkolwiek czasami się to przydaje hehe. :lol: wracając do tematu... tacy którzy chcą pokazać jacy to oni nie są zaje... kiedy trują tyłki slabszym , młodszym i nie tylko to są tak zwane dresy. jest ich obecnie na świecie bardzo dużo, co jest po prostu okropne. U mnie w klasie chociaż nie mają 18 lat piją piwo, palą i nie powiem co robią z dziewczynami. To jest straszne. Kiedy to zobaczyłem to nie wiedziałem czy to koszmar czy jestem w piekle. fakt jest taki : więcej jest złych niż dobrych, ale jak to dawno dawno temu w odległej galaktyce na planecie Dagobah powiedział mistrz yoda: Ciemna strona mocy nie jest lepsza, jest szybsza, łatwiejsza lecz prowadzi poprzez nienawiść a nienawiść prowadzi do cierpienia. i jak to mówi biblia " kto swoje szczęście buduje na nieszczęściu innych, ten nigdy szczęśliwym nie będzie" (nawiasem mówiąc dzięki podobieństwu tych słów zawsze uważałem star wars za bardzo pouczający film). Czyli krótko mówiąc dobrzy mimo cierpień na ziemi będą szczęśliwi w niebie a źli mimo "szczęścia" na ziemi będą cierpieć w piekle. (jeżeli ktoś jest innego wierzenia niż chrześcijańskie to nie staram się wywyższać swojej religii a jeżeli ktoś odniósł takie wrażenie to składam oficjalne przeprosiny)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno udało mi się wygrać tę walkę, bo od kiedy spróbowałem popełnić samobójstwo pozwalają mi na wiele więcej. Nie mówię że chcę to wykorzystywać aczkolwiek czasami się to przydaje hehe. :lol:

No cóż, każdy ma swoje sposoby...

U mnie w klasie chociaż nie mają 18 lat piją piwo, palą i nie powiem co robią z dziewczynami. To jest straszne

Czy ja wiem? Choć to zależy do której klasy chodzisz. :) Bo jak do pierwszej podstawowej to faktycznie może być spory kłopot. ;] Tak czy siak picie piwa i palenie przed osiemnastką nie jest niczym nadzwyczajnym, ba jest wręcz rzeczą normalną. (jakby kto pytał: nie palę 8)) A co do dziewczyn... Jeśli obie strony są chętne, to czemu by nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx żałosne jest wykorzystywanie 'opcji' swego samobójstwa jako kontrargumentu na zakazy rodziców. wstyd.

A z tym pozwoleniem na długie włosy tez lol xD i co? na siłę w kaftanie by Cie do fryzjera zaprowadzili gdybys się nie zgodził? bylo od poczatku trwać przy swoim i poprostu zapuszczać, zamiast czekac na wielkie pozwolenie. Czy szlaban na telewizje by byl? xD

mnie w klasie chociaż nie mają 18 lat piją piwo, palą i nie powiem co robią z dziewczynami. To jest straszne. Kiedy to zobaczyłem to nie wiedziałem czy to koszmar czy jestem w piekle.

to ja bym nawet do takiego piekła trafić mógł :) naprawdę nie demonizujmy, takie słowo tu kompletnie nie pasuje.

Przez życie idzie się z głową w chmurach, opuszczoną, odwróconą lub trzymając ją wysoko. Może trochę zbyt humanistycznie to napisże ale najgorsza opcja to właśnie ta opuszcozna, przerażona, nie mogaca się odnaleść. Trzeba znaleść sobie jakies źródło siły i czerpać z niego ile idzie.

a dlugie włosy miałem :oops: i pamiętam, że dokładnie od kiedy z nich zrezygnowałem to ta bardziej kształtna płeć, przyuważyła nowe ciacho w okolicy :wink::P polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlugie włosy miałem Embarassed i pamiętam, że dokładnie od kiedy z nich zrezygnowałem to ta bardziej kształtna płeć, przyuważyła nowe ciacho w okolicy Wink Razz polecam

E tam, od dawna wiadomo, że długie włosy u mężczyzny (na głowie...) działają na kobiety jak magnes neodymowy. :) Chociaż z przykrością muszę stwierdzić, że w krótkich wyglądałbym lepiej, ale z drugiej strony czym bym "działał" na koncertach. ;) Z resztą fajnie jest mieć jedne z najdłuższych włosów w klasie, licząc zarówno chłopaków, jak i dziewczyny, lol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx żałosne jest wykorzystywanie 'opcji' swego samobójstwa jako kontrargumentu na zakazy rodziców. wstyd.

A z tym pozwoleniem na długie włosy tez lol xD i co? na siłę w kaftanie by Cie do fryzjera zaprowadzili gdybys się nie zgodził? bylo od poczatku trwać przy swoim i poprostu zapuszczać, zamiast czekac na wielkie pozwolenie. Czy szlaban na telewizje by byl? xD

mnie w klasie chociaż nie mają 18 lat piją piwo, palą i nie powiem co robią z dziewczynami. To jest straszne. Kiedy to zobaczyłem to nie wiedziałem czy to koszmar czy jestem w piekle.

to ja bym nawet do takiego piekła trafić mógł :) naprawdę nie demonizujmy, takie słowo tu kompletnie nie pasuje.

Przez życie idzie się z głową w chmurach, opuszczoną, odwróconą lub trzymając ją wysoko. Może trochę zbyt humanistycznie to napisże ale najgorsza opcja to właśnie ta opuszcozna, przerażona, nie mogaca się odnaleść. Trzeba znaleść sobie jakies źródło siły i czerpać z niego ile idzie.

a dlugie włosy miałem :oops: i pamiętam, że dokładnie od kiedy z nich zrezygnowałem to ta bardziej kształtna płeć, przyuważyła nowe ciacho w okolicy :wink::P polecam

nie dociera do was że ja NIE wykorzystuję "opcji" własnego samobujstwa?! Nie szantażuję niczym swoich rodziców tylko po prostu widok mnie z nożem przy okrwawionym nadgrastku wpłynął na psychikę mojej mamy przez co stała się dla mnie bardziej pobłażliwa. A co do picia to chodzę do drógiej gimnazjum i jeżeli ktoś uważa za normalne picie w tym wieku to niech sobie przypomni co przysięgał przystępując do pierwszej komunii świętej PRZED SAMYM BOGIEM!!!!!!!!!!!!!!! NIESAMOWICIE MNIE TO DENERWUJE ZE WIEKSZOSC NASTOLATKOW PIJE A JA OSWIADCZAM ZE NIE PIJE I JESTEM Z TEGO DUMNY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą fajnie jest mieć jedne z najdłuższych włosów w klasie, licząc zarówno chłopaków, jak i dziewczyny, lol.
sorry stary ale co w tym takiego fajnego ? To że jesteś inny ? Masz włosy dłuższe od dziewczyn ekhhhhm nie wiem jakie masz dziewczyny ale chyba czas wybrać się do fryzjera . Co za dużo to niezdrowo ;)
o przysięgał przystępując do pierwszej komunii świętej PRZED SAMYM BOGIEM!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dociera do was że ja NIE wykorzystuję "opcji" własnego samobujstwa?! Nie szantażuję niczym swoich rodziców tylko po prostu widok mnie z nożem przy okrwawionym nadgrastku wpłynął na psychikę mojej mamy przez co stała się dla mnie bardziej pobłażliwa. A co do picia to chodzę do drógiej gimnazjum i jeżeli ktoś uważa za normalne picie w tym wieku to niech sobie przypomni co przysięgał przystępując do pierwszej komunii świętej PRZED SAMYM BOGIEM!!!!!!!!!!!!!!! NIESAMOWICIE MNIE TO DENERWUJE ZE WIEKSZOSC NASTOLATKOW PIJE A JA OSWIADCZAM ZE NIE PIJE I JESTEM Z TEGO DUMNY

To bardzo dobrze, że nie pijesz. Nikt chyba tego nie neguje i nie namawia Cię do tego. Sam trochę wariowałem w tym wieku i piłem, ale teraz z perspektywy czasu widze, że nic dobrego nigdy z tego nie było. Złego też na szczęście nie. Po prostu pilnuj swojego stosunku do alkoholu, a nie nauczaj innych i wszyscy będą szczęśliwi. Zanim zaczniesz nauczać innych, warto nauczyć się ortografii, bo bez tej umiejętności każdy Twój post, nawet o mądrej treści będzie się wydawał głupi. Argument o Bogu, jako agnostyk przemilczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno udało mi się wygrać tę walkę, bo od kiedy spróbowałem popełnić samobójstwo pozwalają mi na wiele więcej. Nie mówię że chcę to wykorzystywać aczkolwiek czasami się to przydaje hehe.

Hm... Popieram przedmówców, że to dosyć ciekawy sposób na zwrócenie uwagi rodziców na Twoją osobę i Twoje pragnieine jakiejś tam wolności... Tylko IMO cokolwiek szczeniackie i lekkomyślne...

Z wymienioych przez Ciebie rzeczy, które robi Twoja klasa żadna nie jest z założenia zła i obrzydliwa... No może palenie papierosów. Ale pozostałe dwie, stosowane w umiarze są dla ludzi ;)

Może trochę zbyt humanistycznie to napisże ale najgorsza opcja to właśnie ta opuszcozna, przerażona, nie mogaca się odnaleść. Trzeba znaleść sobie jakies źródło siły i czerpać z niego ile idzie.

Muah... nie wiedziałem, że z araska taki romantyk i bez mała poeta :)

Na całym świecie uświadczymy wielu idiotów, którym coś się w innych ludziach nie podoba, a to włosy, a to kolor skóry, czy inna mało istotna rzecz. Trzeba po prostu czasem zawierzyć swoim szybkim nogom ;) Ja np. jak mnie ktoś goni to zmykam bardzo szybko, jak na moją posturę :D

Kudłów długich nie nosiłem, nie noszę i nie będę nosił, bo raczej nie pasują do mojej szkaradnej facjaty ;)

Ech, po co gadamy o takich bzdurach? Wróćmy do radosnych dysput o ulubionych batonikach :mrgreen:

EDIT:

Wysłałem, zobaczyłem odpowiedź, piszę.

Racja, że w drugiej klasie gimnazjum takie rzeczy są nienajlepsze. Ale chyba są na porządku dziennym teraz...

I proszę, xXx nie krzycz, to bardzo nieładnie ;) Ach i nie pamiętam, co przysięgałem przy Pierwszej Komunii. Zauważ też, że na tym forum jest liczne grono ateistów, agnostyków, pogan i wierzących, ale niekatolików...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam ludzi innej wiary, nie chcialem nikogo tu urazić czy coś ale pragnę zauważyć ze mam prawo do publicznego demonstrowania swojej własnej. ale w każdy =m razie sorry jezęli ktoś poczuł się urażony tylko nie bijcie mnie pls. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze, że nie pijesz. Nikt chyba tego nie neguje i nie namawia Cię do tego. Sam trochę wariowałem w tym wieku i piłem, ale teraz z perspektywy czasu widze, że nic dobrego nigdy z tego nie było. Złego też na szczęście nie. Po prostu pilnuj swojego stosunku do alkoholu, a nie nauczaj innych i wszyscy będą szczęśliwi. Zanim zaczniesz nauczać innych, warto nauczyć się ortografii, bo bez tej umiejętności każdy Twój post, nawet o mądrej treści będzie się wydawał głupi. Argument o Bogu, jako agnostyk przemilczę.

O, bardzo mądrze pozwiedzanie, ziomuś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Popieram przedmówców, że to dosyć ciekawy sposób na zwrócenie uwagi rodziców na Twoją osobę i Twoje pragnieine jakiejś tam wolności... Tylko IMO cokolwiek szczeniackie i lekkomyślne...

Ja bym raczej spytał, dlaczego usiłował popełnić grzech samobójstwa, skoro jest taki wierzący. Bardzo podejrzana sprawa.

A co do picia to chodzę do drógiej gimnazjum i jeżeli ktoś uważa za normalne picie w tym wieku to niech sobie przypomni co przysięgał przystępując do pierwszej komunii świętej PRZED SAMYM BOGIEM! [tu wstaw szereg wykrzykników - przyp. Holy]

Nie podoba mi się automatycznie zakładanie, że wszyscy tu oto obecni wierzą w boga. Może ktoś jest prostym ateistą? Nie przystępowałem do pierwszej komunii, więc nie za bardzo znam tekst przysięgi. Wybacz...

NIESAMOWICIE MNIE TO DENERWUJE ZE WIEKSZOSC NASTOLATKOW PIJE A JA OSWIADCZAM ZE NIE PIJE I JESTEM Z TEGO DUMNY

Popełniasz grzech pychy, ale abstrahując - wpisz w Google: "Caps Lock", "netykieta" i "interpunkcja". Denerwują mnie ludzie nie znający tych pojęć.

apropo ortografii, mój drogi mam defekt zwany dysortografią czyli choćbym przeczytał ten sam wyraz ze sto razy to i tak błędu nie dojrzę

Widziałem pismo człowieka z problemami pisowni, ale on chociaż stara się - co sam przyznał - nie robić błędów. Przyznasz, że to postawa godna pochwały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry stary ale co w tym takiego fajnego ? To że jesteś inny ? Masz włosy dłuższe od dziewczyn ekhhhhm nie wiem jakie masz dziewczyny ale chyba czas wybrać się do fryzjera . Co za dużo to niezdrowo ;)

Inny to ja byłem od zawsze, a długie włosy najzwyczjniej w świecie mi się podobają :). Zetnę je dopiero wtedy, kiedy się o nie potknę, więc jeszcze trochę czasu mi zostało, hehe.

przystępując do pierwszej komunii świętej PRZED SAMYM BOGIEM

Nie będę pił, nie ukończywszy uprzednio osiemnastego roku życia? ;)

Jeśli już w takich alkoholowych sprawach jesteśmy... Nie kumam zupełnie ludzi, dla których porządna imprezka musi zakończyć się tak zwanym zgonem. Ja rozumiem, że pod wpływem jest fajnie i w ogóle, ale na boga! Czy już nie można się normalnie bawić na trzeźwo? Cóż, święty nie jestem, ale martwi mnie, że sporo osób w mojej klasie potrzebuje alkoholu żeby uznać jakieś tam większe spotkanie za udane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże pociesznie znów poczytać wasze posty ^^

Od jakiegoś czasu na FA nie zaglądam, ponieważ jak tylko mam ochotę coś napisać, to automatycznie albo serwer jest martwy, ale by dobić się do tematu, trzeba czekać z 30 min :] Aktualnie wszystko sie elegancko ładuję- tak trzymać :thumright:

Zresztą, pewnie gdyby forum było online, to i tak nie maiłbym czasu czegokolwiek napisać ;] Życie licealisty okazało się być bardzo wyczerpujące i wymagające niemałych nakładów pieniężnych :wink: Początkowo sądziłem, że oprę się "zdeprawowaniu", ale widocznie mam słabą wolę :oops: Co tu dużo gadać: jest wesoło :) Najbardziej cieszy mnie to, że w klasie mam naprawdę wspaniałych, inspirujących ludzi, z którymi robię rzeczy, jakich wcześniej jeszcze nie próbowałem :) . W miarę nieźli nauczyciele, brak fali, ładne dziewczyny- same plusy. Gdyby tylko pracy i nauki było ciut mniej... Wszystkiego mieć nie można.

A jak już jest chwila wytchnienia od nauki, czy "integrowania się z klasą" to każdy moment poświęcam na nadrabianie zaległości w literaturze, czy w kreskówkach :P Zwłaszcza te ostatnie najbardziej napawają mnie optymizmem ;] A chore poczucie humoru Family Guy'a udziela mi się na okrągło.

Niektóre dziewczyny nawet wolą, jeśli chłopak ma trochę dłuższe włosy niż większość łysych i jeży 8)

Powiedziałbym, że nawet większa część ;] Zawsze mnie zastanawiało dlaczego tak jest, bo przecież kobiety wygolone na łyso nie wszystkim sie podobają :P W każdym razie najważniejsze u długowłosych mężczyzn jest to, by o te włosy dbali :roll: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to śliski temat i takie dyskusje są tu zakazane.
o wielmożny modku xD nie uważasz że to trochę głupie przecież dyskutujemy sobie tylko. Nikt nikogo do niczego nie namawia ani nie daje jakiś "alkoholowych przepisów" typu jak pedzic bimber w piwnicy więc o co kaman ?Chodzi nam tylko o to ze argument o Bogu jest ekhhhmmm przynajmniej dla mnie trochę śmieszny .
Zetnę je dopiero wtedy, kiedy się o nie potknę, więc jeszcze trochę czasu mi zostało, hehe.
a jak masz zamiar je myc jak bedziesz mial włosy do kolan ? Imo lekkie przegięcie ;) ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wielmożny modku xD nie uważasz że to trochę głupie przecież dyskutujemy sobie tylko. Nikt nikogo do niczego nie namawia ani nie daje jakiś "alkoholowych przepisów" typu jak pedzic bimber w piwnicy więc o co kaman ?Chodzi nam tylko o to ze argument o Bogu jest ekhhhmmm przynajmniej dla mnie trochę śmieszny .

Khm. Argumentuj sobie jak chcesz. forumowa 'prohibicja' to nie widzimisię modków, a odgórne zarządzenie. I na tym myślę ten temat powinien się skończyć.

Widziałem pismo człowieka z problemami pisowni, ale on chociaż stara się - co sam przyznał - nie robić błędów. Przyznasz, że to postawa godna pochwały.

Dodam, iż jesli jest się leniwym na tyle, by nawet przez Worda tekstu nie przepuścić, to np. FireFox 2 też posiada moduł sprawdzania pisowni...

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego tak jest, bo przecież kobiety wygolone na łyso nie wszystkim sie podobają :P

Hm, co do 'łysych' kobiet - jak dla mnie, bardzo interesujaca fryzura :) Fakt, iż baardzo dużo zależy wtedy od 'urody własnej' dziewczyny/kobiety - bo twarz jest optycznie większa itd.

A przyczyny tego 'podobania się' długowłosych samców - być może pewną rolę gra właśnie to, że trzeba włożyć w ich utrzymanie troche trudu, więc facet z zadbanymi dłuższymi włosami podświadomie jest postrzegany jako bardziej schludny, higieniczny itd...

Poza tym przez większość dziejów chyba jednak w naszej cywilizacji dominowała 'moda' na długie fryzury... Powszechnie mężczyźni ścinają włosy od XIX wieku (i to raczej 2. połowy) - plus starożytny Rzym i XVII-XVIII w. pod perukę (ale to de facto były długie fryzury, jeno sztuczne ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, co do 'łysych' kobiet - jak dla mnie, bardzo interesujaca fryzura :) Fakt, iż baardzo dużo zależy wtedy od 'urody własnej' dziewczyny/kobiety - bo twarz jest optycznie większa itd.

U nas w szkole była dziewczyna, niezbyt ładna, ale jak obcięła się na łyso wyglądała dramatycznie. NIE dla łysych kobiet

A przyczyny tego 'podobania się' długowłosych samców - być może pewną rolę gra właśnie to, że trzeba włożyć w ich utrzymanie troche trudu, więc facet z zadbanymi dłuższymi włosami podświadomie jest postrzegany jako bardziej schludny, higieniczny itd...

Mówiąc szczerze to w moim środowisku długowłosi kolesie niezbyt się dziewczynom podobają. Ja zawsze jak za długo stronie od fryzjera i w końcu się zetnę słyszę od dziewczyn, że lepiej wyglądam. Kumpel, który miał włosy po ramiona obciął je, bo mu to dziewczyny zasugerowały, a dziewczyna jeszcze innego kumpla męczy go co dwa tygodnie żeby ściął włosy by brzydko w trochę dłuższych niż jeż wygląda. Podejrzewam, że to zależy głównie od wyglądu kolesia i gustu kobiet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to głupie ścinać włosy, bo ktoś namawia/ bo taka jest moda... Fryzurę nosi się dla siebie...

Mój chłopak ostatnio obciął włosy, co mnie trochę zrozpaczyło, szczerze mówiąc, bo naprawdę lubiłam go w długich włosach (w krótkich też lubię :P). Ale to przecież jego głowa i może sobie na niej robić co chce. Nie kocham go przecież za włosy, tylko za to jaki jest. I tyle...

Niech każdy się interesuje swoją głową, o. A jeśli dla kogoś fryzura jest wyznacznikiem bycia fajnym, to współczuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej aby moja siostra tego nie przeczytała.

Ostatni raz byłem u fryzjera....no bylo to juz pare miesiecy temu.

Jeszcze zacznie coś gadac.

A co do kobiet ogolonych na "Zero".

Cóż żadko widuje osobnika płci pieknej bez wlosów na łepetynie.

Czy to odbiera kobiecie urok itp.?? Tudno mi mówic.

Ale wole jak kobieta ma długie włosy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...