Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabriele

Rozwiązany: Wiedźmin - Najlepiej płatne zadania w akcie III

Polecane posty

Jakie zadania najbardziej opłaca się wykonać w III akcie? Zbieram na Wyśmienitą Skórzaną Kurtkę, bo cały czas biegam w tej, którą

dostałem od Vesemira pod koniec prologu

. Ew. podajcie nazwę (i najlepiej namiary na sprzedawcę) jakiejś lepszej kurtki.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie odebrałeś jeszcze nagrody od Kalksteina to zrób to. 1000 orenów do przodu.

Warto przejść się na cmentarz, gdzie powybijasz trochę stworków i nazbierasz (jeśli możesz) kły fledera, krew ghula, szpik alghula i kości graveira. Za każde zlecenie związane z tymi potworami dostaniesz 150-200 orenów.

Możesz też pójść na bagna w okolice cmentarza golemów i zabić białego wilka, a za jego łeb dostaniesz chyba 400 orenów.

Tyle mi przychodzi do głowy, by szybko zarobić w 3 akcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tak, że szedłem na bagna lub do kanałów i zabijałem dziesiątkami utopce oraz topielców. Zbierałem z nich kwas ginatzy i sprzedawałem :P dobre jest też zbieranie kryształków albara z bloedzeigerów (tak to się pisze?). 20 minut chodzenia po bagnie i masz na czysto około 300 orenów z samych kwasów ginatzy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem za wilka 600 orenów i pochodziłem po cmentarzu.

Teraz to na bagnach ciężko mi spotkać Utopce i Topielców, same Kikimory, z którymi muszę męczyć się kilkadziesiąt sekund. Szkoda, że cały ekwipunek mam zajęty, bo przed chwilą rozwaliłem

kryjówkę Salamander na bagnach

i byłby dobry interes z ich mieczy / sztyletów.

Wiecie może czy da się zarobić na broszach Salamander?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to niestety się nie da. Co do zarabiania na stworach to bez problemu możesz użyć smaru Argentii i eliksirów. Niedaleko posągu Melitele jest taka wysepka z samymi bloedzeigerami. Przed walką wypijasz powój i "zarabiasz". Możesz też w miejscu, gdzie niedaleko salamandra zmuszała ceglarzy do zbierania roślin przy zwalonej wieży polować każdej nocy na ghule, graveiry i alghule ; ) Tylko uwaga: Pojawiają się w dużych ilościach do momentu zaliczenia zlecenia na składniki z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zarobić na broszach salamandry, kupiec, którego imienia nie pamiętam, ale stoi w porcie tam gdzie jest łódka na Bagna ma misje gdzie ci zapłaci za te brosze. I jeszcze w karczmie ktoś je kupował po 10 orenów od sztuki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...