Skocz do zawartości
P_aul

Nieobecności

Polecane posty

Jako ze czesc sesjowiczow uznala, ze najlepszy dla ankiety o nieobecnosciach bedzie specjalny temat, oto i on. Trzy proste zasady, ktore pozwola uniknac spamowania tematu:

1. W temacie bedzie naraz tylko jeden post danego uzytkownika. Jesli chcesz cos zmienic to albo powiadom moderatorow, albo oszczedz im edytowania, napisz nowy post i popros o usuniecie poprzedniego.

2. Jesli twoja nieobecnosc jest juz nieaktualna, powiadom ktoregos z moderatorow, a on usunie post.

3. ZAMIESZCZENIE W TYM TEMACIE CZEGOKOLWIEK INNEGO NIZ WYPELNIONEGO FORMULARZA (zamieszczony ponizej) OZNACZA NATYCHMIASTOWE OSTRZEZENIE, BEZ PYTANIA O POWODY

Mozna jednak dopisac kilka slow komentarza do posta z formularzem.

Do kontaktow z moderatorami można użyć PW/mail/gg.

Formularz nieobecności:

Przewidywany czas nieobecności: od dnia do dnia najlepiej

Poziom obecności na sesjach: 0-3, ewentualnie z komentarzem. 0 oznacza "wyjeżdżam do kraju trzeciego świata, gdzie nie wiedza, co to komputer", 3 "będę się pojawiał rzadziej niż zwykle, ale zawsze czekajcie na mój post"

Poziom komunikacji: 0-5, ewentualnie z dodatkowym komentarzem.

0 - brak dostępu do komputera przez cały okres nieobecności, 5 stała obecność na gg ze statusem "zaraz wracam".

Zastępstwa: komu powierzasz zadanie prowadzenia twojej postaci (zwykle MG, choć jeśli jest kilka drużyn, to zastepowac moze inny gracz), takze Mistrz danej sesji moze poprosic o zastepstwo, jesli uzna, ze ktos orientuje sie na tyle dobrze w realiach ,ze moze jakis czas prowadzic.

Sesje, na które postaram się odpowiadać: czasem mozna miec malo czasu, ale chciec nadal prowadzic/grac na jednej, dwoch konkretnych sesjach (lub akcja na nich rozgrywa sie na tyle wolno, ze jak raz na tydzien dopadniesz kawiarenke to duzo nie stracisz )

by P_aul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidywany czas nieobecności: 29.05.2013 - około 28.06.2013

Poziom obecności na sesjach: 1 (może coś odpiszę)

Poziom komunikacji: 1(skype i gg)

Zastępstwa: brak

SESJA. Jak się nie chce kampanii wrześniowej to tak już jest.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na wakacje, laptop bez połączenia z netem.

Przewidywany czas nieobecności: 29.06.2013 - około 30.08.2013

Poziom obecności na sesjach: 1 (może coś odpiszę)

Poziom komunikacji: 0

Zastępstwa: brak

Sesje, na które postaram się odpowiadać: brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co kolega wyżej, wybywam na kilka dni, wracam w czwartek wieczorem.

Przewidywany czas nieobecności: 29.06.2013 - 04.07.2013 wieczorem

Poziom obecności na sesjach: 0

Poziom komunikacji: 0

Zastępstwa: Jako że biorę udział w dwóch planszówkach, a odpisy do jednej z nich winno się dawać niemal codzień w razie potrzeby oddaję mój ruch w ręce MG. Ewentualne strategie itd. uzgodnię już z nim. Tydzień to nie tak długo, a zalegam tylko z jednym odpisem o ile pamiętam i mam na niego jeszcze trochę czasu.

Sesje, na które postaram się odpowiadać: brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja robię sobie przerwę od FA - spowodowane jest to moim wyjazdem na obóz żeglarski. ;)

Przewidywany czas nieobecności: Od dziś do 13.07.2013

Poziom obecności na sesjach: 2(co prawda biorę tylko telefon z pakietem internetowym, lecz nie wiem jak będzie z zasięgiem. Ew. będę może mógł od kogoś pożyczyć laptopa).

Poziom komunikacji: 3(raczej będę sporadycznie zaglądał na forum, a także będzie można złapać przez PW i mejla. Zaznaczam jednak, że nie codziennie i pewnie moje odpowiedzi nie będą przejawem elokwencji. ;) )

Zastępstwa: Raczej nie wydają się potrzebne.

Sesje, na które postaram się odpowiadać: Wszystko w rękach Face'a i Blacka - ich odpisów oraz nałożonych terminów.

PS

Paskudnie się odpowiada z telefonu na Androidzie posiadającym dotykowy ekran. Przepraszam za wszelkie popełnione błędy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam na obóz tenisowy. Do tej pory nie było tam internetu, a nawet jeśli by był, to nie będę miał komputera, a nawet jeślibym miał, to nie będę miał czasu zrobić odpisu. Nie będę obecny w dniach 20.07 (wyjeżdżam za 4 godziny) - 30.07.

Przewidywany czas nieobecności: 20.07 - 30.07

Poziom obecności na sesjach: 0

Poziom komunikacji: 1 - mogę jakoś krótko odpowiedzień na PW albo maila. Tylko komu to będzie potrzebne?

Zastępstwa: brak

Sesje, na które postaram się odpowiadać: Gra o Tron II - krótkie komendy mogę napisać na telefonie przez 3G.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidywany czas nieobecności: 6.08 - 12.08

Poziom obecności na sesjach: 0

Poziom komunikacji: 0

Zastępstwa: MG poszcególnych sesji będą musieli w razie konieczności mną pokierować.

Sesje, na które postaram się odpowiadać: Jeśli jakimś cudem dostanę dostęp do internetu, to postaram się wrzucić posta na sesje Pathfinder i Device Masters.

Nie ma to jak wyjazd w góry w najmniej odpowiednim momencie.sweat.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zjazd, potem wypad w góry a na koniec Polcon - druga połowa sierpnia nie zostawia mi wiele miejsca dla Grajdoła :/

Przewidywany czas nieobecności: 9-13, potem 16-31 sierpnia

Poziom obecności na sesjach: 0, wyjeżdżam także przy okazji aby odpocząć od swojego nałogu, więc w dziale mnie nie będzie

Poziom komunikacji: 0,

Zastępstwa: sesje gdzie mistrzuję będą musiały poczekać; tam gdzie gram zostawiam swoje postacie w gestii Mistrzów Gry, prosiłbym tylko o ich niezabijanie ^_^

Sesje, na które postaram się odpowiadać: nie mam możliwości aby odpowiedź na jakąkolwiek w czasie nieobecności, Mistrzów Gry - tam gdzie gram - jak i swoich graczy prosiłbym o cierpliwość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieobecność z powodu zjazdu. Nie martwcie się, już poprosiliśmy Przedszkolanki zastępcze o zajęcie się wami :)

Przewidywany czas nieobecności: 9-13 VIII

Poziom komunikacji: 1, telefoniczna (dla tych, co znają numer)

Zastępstwa: I tak mój MG też wyjeżdża, więc nie ma kto i po co zastępować ;)

Sesje, na które postaram się odpowiadać: patrz wyżej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feriowy wyjazd do pracy.

Przewidywany czas nieobecności: od dzisiaj do 1 marca.

Poziom obecności na sesjach: 1 - może walnę jakiś krótszy odpis w weekend

Poziom komunikacji: 1 - można normalnie do mnie pisać tyle że odpowiem dopiero w godzinach nocnych

Zastępstwa: nikt się nie zgłosił, ale jak coś można do mnie słać PW

Sesje, na które postaram się odpowiadać: jak zajdzie potrzeba to w weekend mogę na któąś sesję odpowiedzieć aby nie zwalniać tempa czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...