Skocz do zawartości

Playstation 3, Xbox 360, Wii


stefan

Next-Geny  

510 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która konsolka rządzi?

    • Playstation 3
      298
    • Xbox 360
      181
    • Wii
      31


Polecane posty

Ja piernicze widze ze przescigujecie sie w klepaniu glupot :D

PS3 nie ekonomiczne??? Konsola z BR za 1599 zeta to niekonomiczny zakup? Lol

Gry po 300 zeta? Nie ma ZADNEJ gry na ps3 na naszym rynku za 300. Jesli ktos zaopatruje sie w sklepach z najwieksza marza to buli co najwyzej 270 ale wiadomo ze w takich sklepach sie nie kuouje no chyba ze kogod wali czy zabuli za gr 270 czy 219.

Nie rozumiem za co SONY żąda 2200zł???

Cos masz nieswierze informacje

Xbox jest najbardziej awaryjna konsola i to jest wiadome.

Sa oficjalne informacje i jest przedluzona gwarancja na 3lata

Z tym ze jak narazie NOWE modele Premiuma wcale juz takie awaryjne nie sa a cene maja bardzo atrakcyjna.

1399zeta za nowego Premiuma z hdmi w bundlu z PGR4? [beeep]ista oferta

To samo werja Elite z dyskiem 120 giga i hdmi w bundlu z Halo 3 za 1699. Tez swietna oferta. Dodatkowo X ma duza biblioteke gier i obecnie wysyp hiciorow na czele z Bioshockiem i Halo 3 i PGR4 a juz na dniach kolejne killery CoD4, Mass effect, Assasin Creed, i pare innych.

PS3 obecnie ma porty z X0 w przewazajacej ilosci slabsze oraz 4 exclusivy Motor Storm, Resitence, NG: Sigma i Heavenly Sword. Czyli smiech na sali w porownaniu z oferta X0

Nadchodzi za to Uncharted i nowy ratchet wiec razem z multiplatformami bedzie w co grac na PS3 bez obaw. No i zawsze jest jeszcze ogladanie filmow na BR co nie da sie ukryc jest o wiele lepsze niz ogladanie ich na DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

PS3 kosztuje 1599! Patrzysz na jakies wyprzedaze starego modelu z dyskiem 60g po starej cenie.

Ceny wybranych gier:

Ceny gier wachaja sie od 189 do 259. Najwazniejsza narzie pozycja czyli Heavenly Sword -189 Resistance i Motorstorma mozna kupic za 99. Reszta to glownie 229-249. Czyli praktycznie to samo co X

Po za tym oferta tytulow jest narazie bardzo mala. wraz ze zwiekszeniem oferty ceny ustabilizuja sie na bardziej przystepnym pulapie. Wez tez pod uwage ze gry wydawane przez Sony czyli glownie najwazniejsze exclusivy beda w cenie HS czyli ok 189-199 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@TH3V - albo coś ci sie pomyliło albo robisz to specjalnie. Mam nadzieję ze to 1 .

Borxx tja ps3 za 1600zł tylko imo to porażka brak kompatybilności wstecznej + kilku innych rzeczy .... kastrat i tyle ;) .

Mówcie co chcecie o kompatybilności ale pamiętam jak wpadli do mnie kumple . Jeden przyniósł swojego gierki z xbox 1 i bawiliśmy sie genialnie przy halo 2 . Gdyby nie kompatybilność ...

ze gry wydawane przez Sony czyli glownie najwazniejsze exclusivy beda w cenie HS czyli ok 189-199 zeta.
ajjj czemu ja nie kupiłem playstation :lol: kupowałbym gry po 200zł a nie 230zł xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ceny biorę z Empiku...

Daj link, w którym cena PS3 będzie wynosiła 1599zł.

Czyli wszystkie ceny bierzesz ze sklepu ktory ma jedna z najwiekszych marz na naszym rynku. Gratulacje.

www.ultima.pl --> Nawet w Ultimie sprzedaja juz PS3 w nowe cenie. To samo jest w MM i Saturnie.

Co do wyboru konsoli. Zachwalam PS3 a sam jestem szczesliwym posiadaczem X360 :D Jednak nie zamierzam tu jechac po PS3 bo sprzet to zacny i nowa cena jest jak najbardziej atrakcyjna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ceny biorę z Empiku...

Daj link, w którym cena PS3 będzie wynosiła 1599zł.

po 1 gratuluje . Droższego sklepu się nie dało znaleźć . Empik to porażka Lost planet można kupić za 199zł ( u mnie w kraju nawet za 30 euro) a empik żąda za tę grę 270zł ... chyba upadli na łeb .

Po 2 drugie trochę przypspałeś bo właśnie wyszła nowa wersja ps3 z 40giga dyskiem oraz wykastrowana o kilka funkcji (w większości i tak niepotrzebnych) za 1599zł . natomiast cena starter packa (stara ps3 60 giga + 2pady + 2 gry) spadła do 1999zł ale oczywiście empik pewnie by chciał 3000zł za goła ps3 xD xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i biore z drogiego ale tam nie kupuje...

Tylko dziwne, ze ceny gier na pc sa wszedzie takie same.

# zmniejszona ilość portów USB 2.0 do dwóch.

# brak portów na karty pamięci.

# brak kompatybilności wstecznej z grami PlayStation 2.

# dysk twardy o pojemności 40GB

Troszeczke ubogi ten PS...

A tak w ogóle to mam to gdzies ile on kosztuje i tak go nigdy nie kupie, ani żadnej konsoli, potrzebuje pc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwne, ze ceny gier na pc sa wszedzie takie same.
http://www.ceneo.pl/139725 faktycznie :lol: . zazwyczaj gry pecetowe maja tą samą cene bo są wypuszczane w danej seri np. extraklasyka gdzie właśnie o to chodzi ze wszystkie gry kosztują tyle samo . Na konsole na razie brakuje takich serii ( no chyba ze o czyms nie wiem ) . Choć powoli zaczyna się coś dziać calssics na xboxa 360 ;)
Troszeczke ubogi ten PS...
tjjaaa bo w swoim kompie masz BR nie ?xD i osiem rdzeni xD a czytnik kart pamieci to nie wiem po co był ? jedyne nad czym ubolewam to kompatybilność a raczej jej brak ;)
A tak w ogóle to mam to gdzies ile on kosztuje i tak go nigdy nie kupie, ani żadnej konsoli, potrzebuje pc...
to po co tu piszesz w ogóle ?

Umrzyj xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszem bo chcem :wink: :lol:

Tylko co te 8 rdzeni w PS3 robi, za co odpowiada, a za co odpowiada rdzeń w PC, najpierw zapoznaj się dokładnie ze specyfikacja PS3.

BO gwarantuje, ze 1 rdzeń PS3 ni równa się 1 rdzeniowi z PC...

2 rzecz, po jaka cholere mi BR teraz? To tak jak by kupić Lamborghini na polskie drogi, masz ale nim nie pojeździsz bo gdzie??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak tylko zacznie mi być potrzebny BR to sobie kupie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co te 8 rdzeni w PS3 robi, za co odpowiada, a za co odpowiada rdzeń w PC, najpierw zapoznaj się dokładnie ze specyfikacja PS3.

BO gwarantuje, ze 1 rdzeń PS3 ni równa się 1 rdzeniowi z PC...

doskonale o tym wiem stąd xD w moim poście ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszem bo chcem :wink: :lol:

Tylko co te 8 rdzeni w PS3 robi, za co odpowiada, a za co odpowiada rdzeń w PC, najpierw zapoznaj się dokładnie ze specyfikacja PS3.

BO gwarantuje, ze 1 rdzeń PS3 ni równa się 1 rdzeniowi z PC...

2 rzecz, po jaka cholere mi BR teraz? To tak jak by kupić Lamborghini na polskie drogi, masz ale nim nie pojeździsz bo gdzie??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak tylko zacznie mi być potrzebny BR to sobie kupie...

Ja pierdziele i znowu sie zaczyna porownywanie PC do konsoli. Zdaj sobie sprawe ze takie porownanie sa bez sensu. Komp to nazedzie pracy a konsola to sprzet do gier podlaczany do TV. Zamknieta arch.

Po co takie porownania??? Po za tym jakie masz watpliwosci co do BR? Filmy sa? Sa? Malo? malo ale bedzie wiecej. Niektore gry skorzystaja na pojemnosci BR? Jasne ze tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to mam to gdzies ile on kosztuje i tak go nigdy nie kupie, ani żadnej konsoli, potrzebuje pc...
borxx daj sobie spokój nie widzisz ? chłopak pececiarz straszny i niech sobie żyje w nieświadomości co go omija a my cieszmy się że nas to nie omija xD .( W ogóle załóżmy klub wzajemnej adoracj xD ).

jałuuuu.:crazy:

Koniec OT . ( już więcej nie będę przyrzekam :cat: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczt wyboru konsoli i trzymajmy sie tego.

Podsumowujac. sytuacja na dzis i najblizsze miesiace:

PS3- cena 1599 malo exclusivow, slabsze porty z X0 i dosc malo filmow na BR. Nadchodza za to killerskie gry a przyszlosc to tez sztandarowe produkcje pokroju FFXIII czy MGS4

X360- kilka wariantow cenowych w tym najkozystniejszy czly bundle z gra PGR4 za 1399 zeta. Duza biblioteka gier, jesienno - zimowy zalew hiciorow, coraz lepsze perspektywy na rok 2008. Brak jedna BR i prawdziwego wsparcia dla PELNEGO HD. Mamy za to mozliwosc podpiecia konsoli do monitora kablem VGA co w Polsce jest bardzo znaczaca zaleta!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodza za to killerskie gry a przyszlosc to tez sztandarowe produkcje pokroju FFXIII czy MGS4
ja tylko obawiam się jednego ze część tych megakillerów może okazać się niewypałem . Nie mówie ze będą to crapy ale killery maja to do siebie ze musza trzymac bardzo wysoko poprzeczkę która w kolejnych odsłonach serii jest już trudno podnieśc więc ...

OT np. CoD 3 genialna 1 , 2 i .... 3 która jest tak na prawdę klonem 2 .

HS który miał byc taki super hiper i sprzedać więcej ps3 niż GoW xboxów i ...

(nienie nie jest zła ale troszeczkę zawiodła)

HALO 3 które w wielu serwisach dostało mocno średnie oceny (choć i tak jest fajne ;) ).

Tak więc pewnie sporo osób z kupnem wstrzyma sie do premiery owych gier i ocen . Nie ma co kupować na wyrost ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PS3 bedzie lepsze pod względem gier.... już Sony się o to postara... razem z większością japońskiego rynku gier ^^ (xbox 360 w japoni sprzedaje sie zdecydowanie za słabo, by mogl konkurować z ps3 albo wii wiec to na te konsole japonczycy bedą robić wiecej swoich gier...) a japonczycy są mistrzami w produkcji świetnych, wciągających tytułów, z wspaniałą, wciągającą fabułą... zatem jesli jestes fanem jRPG lepiej kupuj PS3... masz dostep do olbrzymiego zgioru jRPGów ze starszych konsol sony i maaase nadchodzących nowych tytułów... z Final Fantasy na czele... (ja chce to na pececie..... buuu... square-enix zrób coś z tym....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT np. CoD 3 genialna 1 , 2 i .... 3 która jest tak na prawdę klonem 2 .

Wez po uwage ze CoD3 robil inny developer.

Wksaż mi 1 zdanie w którym porównałem PC do konsoli...

"Tylko co te 8 rdzeni w PS3 robi, za co odpowiada, a za co odpowiada rdzeń w PC, najpierw zapoznaj się dokładnie ze specyfikacja PS3.

BO gwarantuje, ze 1 rdzeń PS3 ni równa się 1 rdzeniowi z PC..."

Prosze, masz jedno dotego bedace absolutna brednia i swaidczace o tym ze nie masz chyba zielonego pojecia o tym jak skonstruwana jest konsola i na co idzie w niej moc oblicznieowa.

Koniec offa! ( chcesz pogadac na idiotyczny temat PC vs konsola to w temacie "ogolnie o grach")

Dla mnie PS3 bedzie lepsze pod względem gier.... już Sony się o to postara...

Na takiej samej zasadzie na jakiej Microsoft stara sie by jego first party games byly najlepsze a wewnetrzne studia dzialaly na najwyzszych obrotach. tyle ze w przypadku X0 mamy juz realne gry i sobie gramy a w przypadku SOny jak zwyle CZEKAMY. "Wait Station 3"?

razem z większością japońskiego rynku gier (xbox 360 w japoni sprzedaje sie zdecydowanie za słabo, by mogl konkurować z ps3 albo wii wiec to na te konsole japonczycy bedą robić wiecej swoich gier...)

No jak narzie to jest zupelnie inaczej i najwieksze japonskie firmy branzowe supprtuja albo tylko X0 albo trzepia gry multiplatformowe bo to sie bardziej oplaca. Przyklady: Konami, Capcom, Namco itd.

a japonczycy są mistrzami w produkcji świetnych, wciągających tytułów, z wspaniałą, wciągającą fabułą... zatem jesli jestes fanem jRPG lepiej kupuj PS3...

Ok to spojrzmy na oferte X0 w temacie jRPG:

Obecnie na rynku mamy: Blue Dragon i Eternal Sonata a wiec realnie gramy w dobre jRPG. A w przypadku PS3... coz "Wait Station 3 "

Najgotetsze Zapowiedzi:

X0

Lost Oddysey (Mistwalker), Infinite Undiscovery(Tri-Ace)

PS3

Eternal Sonata, White Knight Story (Level 5), FFXIII (SE)

Multi

Last Remnant (SE)

masz dostep do olbrzymiego zgioru jRPGów ze starszych konsol sony

eee jesli kupisz wyprzedawany wlasnie model z dyskiem 60 g za 2 koła

i maaase nadchodzących nowych tytułów...

"maaase" tzn ile? 10, 20, 30??? :D

z Final Fantasy na czele...

Ktore nie musi byc wcale exclusivem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zalezy Ci na filmach z BR to oczywiscie ze tak. jesli myslisz o wejsciu w telewizje "n" to tym bardziej. Co do gier to nie jest do konca tak rozowo. Niby sa gry oferujace prawdziwe 1080p ale wiekszosc to upscalowane 720p czyli HD ready sztucznie podbite do "full hd" Naszczescie przyszlosc klaruje sie dosc jasno i widac na horyzoncie zielone swiatelko dla pelnego, prawdziwego 1080p przynajmniej dla najbardziej hypowanych, wysokobudzetowych gier.

Pelne HD sie rozwija dosc powoli ale juz dzis warto inwestowac w przyszlosc no i cieszyc sie tym co juz jest w ofercie. Zobaczyc np film "300" w pelnym HD to wypas nieziemski.

Jaki TV moge polecic? Zdecydowanie Sharp z linii Aquos. 37 cali, full HD w cenie 4500 to naprawde swietny wybor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez po uwage ze CoD3 robil inny developer.
oooops przepraszam ;)
W czym Cie zawiodlo HS po za tym ze krotkie jest?
mnie nic bo w giere nie grałem ale chodzi mi o tekst z psx extreme że HS sprzeda więcej ps3 niż gow xboxów ... jakoś tego nie widać . BTW zapraszam na

http://zeratulec.spaces.live.com/ . odcinek 17 ;) ;)

Ktorych?? Bo ja zagladam na gamerankings i widze srednia 93%
było o tym na forum psx extreme nie chce mi się szukać teraz bo temat sie rozrósł i to bardzo . Z reszta bardzo dużo osób mówiło że liczyło na wiecej od halo 3 ;)

BTW masz może crackdowan'a albo burnoute'a dominator na xboxa 360??

EDIT : BURNOUT REVENGE nie dominator moja wina popierniczyło mi się . Borxx chodzi mi o to że mam do wyboru crackdown'a albo burnouta i nie wiem co wybrać ;) a ferie tuż tuż

rekalujesz
a po polsku nie można ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borxx chodzi mi o to że mam do wyboru crackdown'a albo burnouta i nie wiem co wybrać a ferie tuż tuż

Huh a musi byc cos z tych wlasnie. Strasznie maly to wybor a juz w obliczu tych gier ktore sa na XO to powiedzialbym tragiczny:/

Moje top gry na X0

Gears of War

Bioshock

The Darkness

Halo 3

Forza 2

Orange Box

PGR3 i 4

The Condemned

GRAW2

RS: Vegas

Blue Dragon

Polecam wybrac cos z tych gier wlasnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cześć z tych gier już mam i dawno skończyłem a na drugą część jakoś nie mam ochoty

tragiczny:/

dodam że Burnout zebrał wysokie noty więc ... no chyba że 17/20 to mało .

OStatnio gram tylko w strzelanki więc chiałbym sobie ciut odmienić stad mój wybór padł na burnouta . W następniej kolejność OB bo przyznam sie ze HF jeszcze nie grałem

:oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...