Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Quake

Polecane posty

Czy ktoś z was grał w dodatki do Quake'a: Quake Scourge Of Armagon i Quake Dissolution Of Eternity, lub dodatki do Quake'a 2: Quake 2 The Reckoning i Quake 2 Ground Zero?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hellboy

To właśnie dlatego nie dali :) Tak samo jak nie dadzą dooma 1.... Ale ja nie nie rozumiem was... Q2 moim zdaniem jest najgorsze (multiplayer taki sobie, a singla nigdy nie chciało mi się przejść. I jeszcze ta broń jakaś taka marna) q3 jest najlepsze !!! Grafika cool, broń super. A grywalność ? O tym najlepiej świadczy ilość graczy w necie, i to, że gram w kwaka już pięć lat (oczywiście w niedziele mam wolne) :) Niektórzy mówią że grafika za cukierkowata - te kolorki jak ze "pszczółki maji" światełka itd. Ale skoro q1 był taki mroczny, to po co robić dwie takie same gry? Ci, którzy boją się ciemności wybiorą quaka trzeciego (do tych ja także się zalczam) a ci, którzy urodzili się w... hmmm... ciemnym miejscu :) mają przeciesz pierwszego quaka. Jak widać wilk cały i owca syta :)

A i tak ID najlepsze czasy ma za sobą i powinniśmy im kwiaty przysyłać :)

Wolf 3d, doom, quake1 - te wszystkie gry były przełomowe !!! Mało jaka firma może się pochwalić takim wyczynem. A i doom 3 ma mieć jako pierwsza gra trójwymiarowe textury... Dobra, trochę się rozpisałem :)

sie ma

:twisted: thx za q1 q2 q3 doom1 doom3 !! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panowie, trzeba ten watek do zycia przywrocic :lol:

Musze powiedziec i zakomunikowac, ze jutro bede mial q1!!!! na dysku!! i na plycie!!! :D

Mozecie mi tylko powiedziec, czy naprawde jest tryb NIGHTMARE w Q1? I jesli tak, to gdzie go szukac? Doszly mnie sluchy, ze jak sie przejdzie gre, to jest dostepny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest trub naitmare tzrba na starcie isc na prawo(tam gdzie jest woda) i jak sie spada do na deske i zboku na scianie jest wejscie i tam jest portal do trybu nightmare... i q1 rulz nic nie przebilo/bije tej gry po sciognieciu latki pod gl buhahaha zaje... giera a jeszcze jak sie zainstaluje nowy gl to wygloda jak doom3 i najlepsza gra byl wolf 3d ahahha jak bylem maly to hodzilem i zabijalem faszystow... a potem samego hitlera buhahah i potem mowilem na histori kto naprawde zabil go ale nauczyciel nie wiezyl.... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra quake jest pierwsza, w ktora gralem, pierwsza, ktora przeszedlem, pierwsza, w ktorej sie zakochalem!!! Pamietam bardzo dobrze, jak moja mama, ktora z kompami za bardzo nie ma nic wspolnego chciala zagrac.. i jej dalem ;) .. spodobala jej sie gra.... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra quake jest pierwsza, w ktora gralem, pierwsza, ktora przeszedlem, pierwsza, w ktorej sie zakochalem!!! Pamietam bardzo dobrze, jak moja mama, ktora z kompami za bardzo nie ma nic wspolnego chciala zagrac.. i jej dalem ;) .. spodobala jej sie gra.... :D

Moje serce, to chyba zawal poszokowy (jest takie cos? ;))

Mama grala w Quake? Mama grala wogole?

Moja uwaza, ze komputer to diabel wcielony, raz chciala egzorcyste sprowadzac :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje serce

HMMM.. Co za zaszczyt!! ;) :oops:
to chyba zawal poszokowy (jest takie cos? ;))

Mama grala w Quake? Mama grala wogole?

Moja uwaza, ze komputer to diabel wcielony, raz chciala egzorcyste sprowadzac :twisted:

Moja mama teraz mysli podobnie,ale wczesniej sobie w kfaka zagrala.. U mnie w domu mowia,ze komputer to to i siamto, a po chwili cos tata wspomina o upragde'u kompa :)....sami gry kupuja... tez fajnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje serce, to chyba zawal poszokowy (jest takie cos? ;))

Mama grala w Quake? Mama grala wogole?

Moja uwaza, ze komputer to diabel wcielony, raz chciala egzorcyste sprowadzac :twisted:

Hehe, przypomnial mi sie text w CDA w Na Luzie. Koles opisywal sytuacje, jaka go spotkala gdzies za granica. Siedzi sobie w kafejce, a tu nagle wchodzi jakas 70 letnia babcia. Placi za godzinke i odpala Quake. (cytat) "Ludzie! Jak ona wymiatala! Najpiekniejsze Rocket Jumpy widzialem w jej wykonaniu. Zamienilem z nia kilka slow. Okazalo sie, ze wnuk jej pokazal Q, spodobalo sie jej i kupila sobie wlasna maszynke. Teraz wnuk za cholere nie chce z nia grac po kablu, bo dostaje w d***. Ale za to sprowadza qmpli mowiac: Moja babcia gra w Quake lepiej niz ty!!!"

Komentarz zbedny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest trub naitmare tzrba na starcie isc na prawo(tam gdzie jest woda) i jak sie spada do na deske i zboku na scianie jest wejscie i tam jest portal do trybu nightmare... i q1 rulz nic nie przebilo/bije tej gry po sciognieciu latki pod gl buhahaha zaje... giera a jeszcze jak sie zainstaluje nowy gl to wygloda jak doom3 i najlepsza gra byl wolf 3d ahahha jak bylem maly to hodzilem i zabijalem faszystow... a potem samego hitlera buhahah i potem mowilem na histori kto naprawde zabil go ale nauczyciel nie wiezyl.... :(

WIELKIE dzieki, teraz zaczne szytsko od poczatku :wink:

A trudno jest? Moge sie pochwalic, ze boty w Q3 loje do minusa, to cos pomoze :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troszkę zrewolucjonizuję poglądy... moim zdaniem Quake I jest najgorszy. Rozumiem że był przełomowy, oryginalny itd., ale mi do gustu nie przypadł. O dziwo klimatem przypominał mi Doom'a, którego też nigdy nie lubiłem :)

Natomiast trudno mi wybrać pomiędzy dwiema pozostałymi częściami. Obie są dobre w zależności od tego na co mam ochotę. "Sieczkę" chętniej urządzam w Q3 Arena, za to Q2 (mówię o multiplayer'ze) jest wolniejszy, przez co bardziej "do pomyślenia" :) Niestety, single player kompletnie mi się nie podobał, przerwałem go po drugiej misji. NUDA, jak dla mnie. A Q3A przeszedłem do końca (żeby to raz...);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj narazasz sie moderatortze :D

q1 byl the best w single palyer! nie spotkalem jeszcze lepszego trybu. Q3 nie ma takiego wspanialego trybu - ot rzeznia z botami, ktore prezentuja jak dla mnie niezly wycisk (no tak mniej wiecej jest 40 do -2 dla mnie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quake 1 - gra, ktora mna zawladnela. Wspaniala grafika, genialna muza no i ten tejemniczy, mroczny klimat. Wg mnie najlepsza czesc sagi :D

quake 2 - wszystko fajnie, ale jednak to nie jedynka. Moze ze wzgledu na klimat?

quake 3 - fajna, ale tylko do rozwalania botow. Single jest skopany, natomiast multi jest spox

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...