Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cz0rny

Projekt "Arch-Search"

Polecane posty

Wydziargałem w wolnym czasie, dla ćwiczeń i relaksu, stronkę z archiwum numerów cdaction. Cały czas dodaję nową zawartość, choć idzie to trochę wolno. Jeżeli ktoś chce się pobawić w dodanie treści do stronki to mogę zrobić mu konto moderatora. Od strony admina obsługa jest strasznie prosta - średniorozgarnięta małpa dała by sobie rady :P

Stronka dostępna jest pod adresem cdactionopedia.jcom.pl

Jeżeli w wyszukiwarce nie wpiszecie nic i pociśniecie szukaj, to wyświetli się cała zawartość działu który wybraliście.

Jak ktoś ma jakiś pomysł co można by jeszcze dodać do niej to walcie śmiało. Jak będę miał czas i uznam że propozycja jest fajna to dodam tę funkcjonalność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna stronka. Gdyby zawrzeć w niej wszystkie numery CD-Action, jakie do tej pory wyszły oraz w dziale Recenzje, przy każdym tytule napisać w nawiasie, jaką ocenę dostała dana gra, to byłby ideał.

Szczerze mówiąc, tu już nic dodatkowego wymyślać nie trzeba - tylko poszerzać bazę danych.

Dobra robota :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie minimalistycznie napisana strona, bez zbędnych pierdół do obkodowania. Podoba mi się.

Ale widzę, że jeszcze sporo roboty z uzupełeniem tytułów będzie. Jak dla mnie dość zniechęcająca robota;(.

Jak trzymasz dane? Pliki textowe czy jakaś baza danych (zastanawia mnie konkretnie jak rozwiązałeś wyszukiwanie tytułów)?

No i znalazłem literówkę, w nr 90 w recenzjach: "Newerwinter Nights: Shadow of Undrentide".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dodawanie tytułow idzie trochę wolno. Nie mam za dużo czasu, a z tego co widzę nikt nie jest chętny do pomocy, więc powoli będę sam dodawał nową treść do stronki.

Dane przechowuje w bazie. Wszystkie tytuły trzymam w jednej tabelce, bez znaczenia do której kategorii należą. Zrobiłem proste zapytanie do niej i jakoś śmiga wyszukiwanie, nawet po części tytułu :) Jakbyś miał jakieś pytanko do tego to wal !

A literówkę poprawiłem, thx za nią !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po bardzo długiej przerwie. Nie będę owijał w bawełnę. Mam przykre wiadomości. Na pewno nie ruszę dalej z projektem przez jakiś (jeszcze dłuższy) czas. Kto wie, czy w ogóle.

Owszem, wciąż coś tam "sklejam" w Java, ale bazy ni w ząb od ostatniego czasu nie ruszyłem. Może wrócę, ale jeśli nawet - to i tak nie wiem kiedy.

Natłok pracy, że szkoda gadać. Po powrocie do domu marzę tylko o tym, żeby położyć się spać, odpocząć... Zatem nie dam dłużej rady.

killerchupacabra: Witam w temacie. Widziałem Twoją stronkę i jestem pod ogromnym wrażeniem. Sporo roboty.

Dane przechowuję w bazie. Wszystkie tytuły trzymam w jednej tabelce, bez znaczenia do której kategorii należą. Zrobiłem proste zapytanie do niej i jakoś śmiga wyszukiwanie

Mogę dopisać tam to, co udało się zgromadzić albo zwyczajnie podeślę Ci plik z bazą (format LibreOffice) do wglądu. Jak wolisz. Będę czekał na odpowiedź.

Żeby to co tutaj zawarte nie poszło na marne.

Obiecałem jakiś czas temu konkurs.

edit:

Wiecie co? NIE! Chrzanić to. Inaczej...

KAŻDY, kto w jakikolwiek sposób udzielał się w temacie, dostaje ode mnie nagrodę w postaci wybranej przez siebie gry na stronie gog.com o wartości do 20$.

Chociaż tak mogę podziękować Wam za współpracę, każdemu z osobna (pod warunkiem, że posiadacie aktualne konto).

Dlatego zrezygnowałem z "konkursu"...

Proszę o kontakt przez PW. Musicie podać aktualny adres e-mail oraz tytuł gry. Dziękuję.

..... Bardzo mocno przepraszam wszystkich zawiedzionych. .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto: Kronk15

Gra: Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (The Witcher: Enhanced Edition)

Nic się nie stało jeśli chodzi o zakończenie projektu, od czasu do czasu mogę pomóc killerowichupacabrze podając informacje w ten sam sposób co wcześniej, tylko sprecyzuj co mam przepisać. W ten sposób zaklepuje numery: 43 i 47.

PS. Dzięki za wyłapanie literówki dotyczącej Neverwinter Nights.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@killerchupacabra postaw mi konto moderatora jak tylko dostaniemy bazę danych od Cz0rny zaczynam działać i dodawać ... napisz jak uzyskasz dostęp do bazy

@Cz0rny

Jak możesz to zapodaj tą bazę danych żeby ją przerzucić na serwer i dodać do skryptu...będziemy działaćdiabelek.gif

Jak mogę poprosić to na gog.com

Konto:djmati17

Gra: dungeon keeper 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje w google "Kompendium CDA" (robocza nazwa mojej strony) i widzę dwie ciekawe rzeczy.

Jedna to, że ktoś próbował skopiować moją stronę. Potraktuję to jako komplement dla mojej pracy;), niestety nie wiem czy mu się udało.

Druga to, że ktoś odwalił kawał dobrej roboty na stronie lowcygier.pl: pełne wersje - http://lowcygier.pl/historia-pelnych-wersji-w-cd-action/ i recenzje - http://lowcygier.pl/2013-recenzje/ . Widzę, że jedna z tych osób to Kronk. Szkoda, że się tu nie pochwaliłeś;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...