Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MadMan

Allegro

Polecane posty

Zawsze przysyłają mejla z przypomnieniem zapłaty. Albo co miesiąc albo w przeciągu miesiąca od naliczenia prowizji (nie pamiętam dokładnie). Liczba komentarzy nigdy nie miała znaczenia. Przynajmniej tak zawsze było w moim przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulować rachunek powinieneś:

* raz w miesiącu, jeśli Twoje zobowiązania wobec Allegro będą równe lub większe od 10 zł;

To chyba nie musze im nic placic bo mam na minusie 8 zyla :)

Lecz jendak jesli sie chce usunąc konto na Allegro.pl to trzeba wplacic nalezne im pieniadze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, komputer kosztuje mniej niż karta graficzna.

Oj nie masz racji, zę niemożliwe, jak widać, jest to normalna aukcja, a nie kup teraz, wiec tak naprawdę nie wiadomo jaką cenę ten komputer osiągnie. Na innych aukcjach ten sam sprzedawca zaczął od ceny wywoławczej 200,00, tu jak widać od 1 zł. Pytanie tylko czy jest wiarygodny, ale to zupełnie inna sprawa.Osobiscie jeśli bym miał kupić kompa na uakcji, czego nie mam w zwyczaju, skorzystałbym z szerokiej bazy mechanizmów ochronnych allegro np. zaządałbym odostępnienia mechanizmu Escrow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna nowego peceta. Jak wszyscy wiemy - na Allegro taniej. Dlatego chcę zapytać:

Czy warto kupować PC na allegro? Czy ktoś z Was kupował?

Na oku mam kompa za ok 1100 - 1400 zł. ale mam pewne wątpliwości co do tego..może lepiej kupić w sklepie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie tak (niekoniecznie z kompem): kupuje daną rzecz, ale ze sklepu w rodzinnym Wrocławiu. Taniej niz normalnie, a odbieram osobiscie - bezpieczniej i taniej, bo bez kosztow wysyłki.

Wiec na twoim miejscu bym kupil kompa z jakiegos sklepu w twej miejscowości. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że nie trzeba czekać tygodnia bądź dwóch, gdy odsyłasz rzecz na gwarancję z powodu awarii. Tak to tylko komp pod pachę i do sklepu. Jeśli Allegro to faktycznie lepiej kompa lokalnie kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem konto założone jako osoba niepełnoletnia i z tego konsekwencji zbyt dużych nie ma bo nie weryfikują twojego wieku. Ale jeśli sprzedawca by cię oszukał to jako osoba niepełnoletnia nie możesz się upominać o odszkodowanie bo wtedy potrzebują kserokopie dowodu tożsamości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem. Otóż wygrałem tę aukcję na koncie mojej matki (ale to bez znaczenia). Przesyłka miała być za pobraniem, a już trochę czasu minęło i wciąż jej nie dostałem. Ja rozumiem, że koleś nie chce się pozbywać tego co w aukcji za te pieniądze za które wygrałem aukcję no ale cóż - takie zasady.

A oto link do aukcji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=551580953

Warto już pisać do allegro o interwencję w tej sprawie? Na pewno się nie poddam kiedy chodzi o CD-Action :laugh:

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skontaktowałeś się ze sprzedawcą? Jeśli nie, to zrób to. Jeśli tak, i nie odpowiedział spróbuj jeszcze raz (przez allegro) albo np. telefonicznie, jeśli podał swój numer. Jeśli nie odpowie w ciągu 2-3 dni, to pisz do allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie- jak wejdę na stronę Moje Allegro i chcę się zalogować to czasami wyskakuje mi komunikat systemu windows że strona jest nie uwierzytelniona-ostrzegaj przed niezaszyfrowaną treścią czy jakoś tak i w prawym dolnym rogu przekreślona na czerwono kłódka- czy mimo tego komunikatu można się dalej bezpiecznie logować na allegro czy nie? I co zrobić jeżeli ten komunikat się powtarza mimo restartu komputera-zignorować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się coś takiego nie przydarzyło, ale słyszałem gdzieś że tak nie powinno być bo konto jest wtedy źle zabezpieczone. Niestety nic więcej mi o tym nie wiadomo może jakiś inny forumowicz napisze co z tym zrobić. Jestem także ciekaw jak postąpić w takiej sytuacji. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...