Skocz do zawartości

ciekawe gry na swifta


jacekw123

Polecane posty

Mam Swift P350 mogę ci polecić seryjkę Age of Conquest, The Wars, Robo Defence, MX Mayhem. Polecam Ci też Serious Sam Kamikadze Attack! ale to już zainwestować musisz około 10mb. Ewentualnie emulator GameBoy'a albo jakies aplikacje, np. Piano Perfect

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej w nic nie pograsz, bo nawet proste AB waży ok. 60 mb. Z tą ilością miejsca możesz sobie najwyżej zainstalować emulator gameboy'a, bo gry ważą po kilkasek kb :) Tak na poważnie to radzę kupić kartę SD, albo zwolnić trochę miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat na karcie mam 200 mb ale na swifcie aplikacje w telefonie się instalują

the wars grałem, mx mayhem też, gameboy- trochę gier grałem ale może inne spróbuję (co polecacie???), age of concquest(nie wiem jak się pisze) kiedyś grałem ale może wrócę no i robo defence się zainteresuję

coś jeszcze?

ps. lepszy poweramp czy winamp bo jeżeli poweramp to winampa odinstaluję i dodatkowe 6 mb będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerAMP lepszy, ale jest tylko TRIAL (chyba, że kupisz). Polecam MixZing, taki darmowy PowerAMP. Ma EQ, playlisty itp.

A tak wgl. to radzę Ci zrobić roota i zmienić soft na Froyo lub GingerBread. Wszystkiego dowiesz się na forum.android.com.pl :)

Do Moda/admina: Tak, to jest reklama, ale mająca na celu pomóc użytkownikowi, dlatego proszę o nie usuwanie jej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

power ampa mam kupionego więc winampa usunę i 7 mb miejsca dojdzie więc polecajcie dalej

małe pytanko:

jeżeli zrobię roota przez jakieś tam aplikacje do szybkiego robienia roota co to niby tylko pliki dodają i jest root (przypomniałem sobie np. universal androot ale to tylko na androida 1.6 a jest jakiś na 2.1) to wtedy stracę gwarancję czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, macie jeszcze jakieś fajne gry mieszczące się w podanych na początku kryteriach?

No niestety jak widzę nikt nie jest zainteresowany pomocą

Daruj sobie. Po pierwsze istnieje coś takiego jak Google. Po drugie to na forum jest temat związany z grami, który gdybyś przeszukał znalazł byś ich sporo. Nie nabijaj postów. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...