Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Plakaty ślicznie wyszły, a w Suprema jeszcze nie grałem więc pożyjemy zobaczymy. Mogę nie założyć się, że pełną wersją będzie Batman, ale mogę się założyć, że będzie płacz ;). Bo tak jak pisałem ostatnio, że nawet jakby był Ded Spejs (ale z dodatkiem) to i tak byłby płacz. Moim osobistym marzeniem byłoby zobaczenie Warcrafta albo Diablo, ale jednego mogę być pewien, że teksty będą na wysokim poziomie.

Eee... jaki dodatek do Dead Space'a???

Chyba że mowa o innej grze, to ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaczek naprawdę przyzwoity, zwłaszcza jak na pierwszy pełniak. Dobry dodatek do świetnej gry. Mam prawo sądzić, że trzeci pełniak będzie grą smakowitą.

A plakat - sorry, "okładkowy" Geralt nie chce zejsć. Choć fakt faktem, że świetny moty SW: TOR (zaś samo MMO nareszcie jest tym, które można stawiać obok WOW'a)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie gniot, moze dalej bedzie ciekawiej.

Plakat poleci prosto do kosza, zawsze tak jest, nie wazne skad je mam. Lepszy uzytek by byl z papieru do ...

Kiedys byl numer z dodatkowa pusta plyta BenQ (do tej pory ja posiadam, nadal pusta), wiec moze i tak sie kiedys stanie?

Nie bedzie Batmana, calkiem dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie zawiśnie Ciemna Strona Mocy. Duży ten plakat, chyba takie rozmiary miał też ten z BF:BC 2 i AC 2 p drugiej stronie... Pierwszy pełniak też dobry. Podstawkę akurat mam i z CDA, i z Platynowej Kolekcji, więc przyda się jako uzupełnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Smuggler

Czyżby prenumerata na 13 miesięcy za 210 zł, czyli gra za 30? Bo 30 zł kosztują gry z Taniej Serii sprzed 2-3 lat.

Zobaczycie, ale szczeki powinny wam obwisnac z wrazenia. Az sami dzwonilismy sie upewnialismy czy te ceny sa prawidlowe. :wink:

Choćby Batman był za darmo, to póki nie zrobicie czegoś z prenumerką nawet nie myślę o tym, żeby pakować się w rok męczarni :/ Mam nadzieję, że będzie to coś w rodzaju bonu.

Plakaty fajowe, choć niektórzy pewnie woleliby dwie gry, bo a nuż akurat Star Wars może się komuś nie podobać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...