Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Recommended Posts

Cierpliwości. Redakcja w weekend nie pracuje. Trochę czasu mi to zabrało, ale załatwiłem posty oraz PW z prośbami o klucz.

Tak, że wszyscy co napisali dostali jakąś odpowiedź (poza osobami z zagranicy usiłującymi klucz wyłudzić).

Nie klnij. A o czymś takim jak reklamacja słyszałeś?

Napisz na maila reklamacyjnego co i jak i będziemy sprawę badać.

Panowie , nie róbcie sobie z czytelników jaj , po co w ogóle zostało zmienione opakowanie , doliczyłem się na płycie pierwszej 14 kropek pochodzących z opakowania , tak więc płyta do kosza , FAIL

Dziś zakupiłem numer. Właśnie drugie podejście instalacji Supreme Commander, pierwsza na dvdrw Liteon Sata wywaliło błąd crc, teraz na starym NECu(IDE) właśnie się kończy instalacja i zero problemów. Plamki były brązowe, jakieś brudy na płytce, i była porysowana trochu. PoP będę za chwilę sprawdzać czy działa płyta.

Na prawdę nie wiem co się stało z CDA i z tymi płytkami, wymieniłem napęd Samsung, nowy Liteon ma problemy, a stary NEC odtwarza...

edit:

2 razy instalowanie z Liteona błędy crc. Instalacja z Nec'a bez problemów ruszyła. Czyli jakoś się udało odczytać te płyty...

Edited by RedEvil

Postanowiłem zaryzykować i jakoś usunąć te plamki. Chusteczki , szmatki itp. nie działają w tym przypadku. Ja usunąłem je paznokciem , i gra odpaliła bez problemów , więc nie mam większych pretensji do redakji , jednakże proszę o powrót starych , dobrych opakowań :)

Spróbowałbym metodę z paznokciem.

Tylko mam pytanie.

Jak zdrapywanie tej farby nie pomoże, tylko pogorszy sprawę, to nadal będę mógł liczyć na ewentualną reklamację?

Czy lepiej nic nie ruszać i reklamować?

Edited by Raq

Ja także mam problem, CDA kupiłem dzisiaj, i zonk Supreme nie chce ruszyć instalacja, w ogóle nie chce ruszyć menu, nie mogę nawet włączyć setupa poprzez mój komputer-> CDA ppm, bo automatycznie zamula Mój Komputer, w dodatku napęd się dławi strasznie... huczy, buczy, miałem jakieś plamki ale je starłem paznokciem, ale nadal nie mogę odpalic menu ani dostać się do zawartosci płytki, ktos pomoże ?

EDIT: Płyta z PoP to samo...nie uruchamia się CDA Menu, nie da się też włączyć poprzez Mój komputer....

EDIT 2: Dobra, jakoś udało mi się zainstalować Supreme, Prince nie próbowalem gdyż mnie mniej interesuje :)

Edited by konio52

Widzę, że nie tylko ja dostałem płytki uwalone jakimś dziadostwem. Na szczęście udało się to zetrzeć, nie patrzyłem jednak jeszcze jak tam płytki działają. To znaczy niczego jeszcze nie instalowałem, bo napęd odczytuje je tak jak zwykle (w bólach i dopiero po kilku podejściach). Przypuszczam jednak, że instalacja w moim wypadku przebiegnie standardowo ? najpierw kopia gry na dysk, i dopiero z dysku odpalenie instalki. Robię tak już od dawna, bo instalacja prosto z płytki to jakiś masochizm. Żeby było śmieszniej płytki są odczytywane o wiele lepiej przez stary zramolały napęd niż przez niemal nowego LGka.

Zapytuję się więc redakcji, o co tu biega? Ponoć zmieniliście tłocznię, ale na jedno wychodzi? Czyżby więc problem tkwił w oprogramowaniu zawartym na samych płytach? Jakiś upierdliwy kawałek kodu w menu? Ja bym się temu na waszym miejscu przyjrzał bo coś jest zdecydowanie nie tak jak powinno i z miesiąca na miesiąc wydaje się to coraz bardziej na forum widoczne.

ja mam taką prośbo-propozycję: czy jest opcja by na płycie umieszczac wszystkie łatki do danej gry jakie sie ukazały?

zaoszczędziło by to trochę zamieszania

CD-Action i plakat - świetne, dobrze wydane pieniądze.

Płyty i gry - Bez komentarza.

Plamy na płycie i problemy z jej odpaleniem.

Ale nie narzekam bo żadna z gier nie przypadła mi do gustu, to nie dla mnie.

Wydaje mi się, że lepiej byłoby gdyby w dwusetnym numerze ukazały się gry ze 198 numeru ! ; )

Zapytuję się więc redakcji, o co tu biega? Ponoć zmieniliście tłocznię, ale na jedno wychodzi? Czyżby więc problem tkwił w oprogramowaniu zawartym na samych płytach? Jakiś upierdliwy kawałek kodu w menu? Ja bym się temu na waszym miejscu przyjrzał bo coś jest zdecydowanie nie tak jak powinno i z miesiąca na miesiąc wydaje się to coraz bardziej na forum widoczne.

Nowa tlocznia najwyrazniej dala d... i za to po owej d... dostanie (takze finansowo), ale dla was to akurat juz zadna roznica, bo "mleko sie wylalo". Te syfy sie na szczescie latwo usuwa, a wziely sie stad, ze wrzucali plytki do jeszcze niewyschnietych do konca (po nadruku i lakierowaniu) pudelek. :/

Właśnie dokładnie obejrzałem płytkę i również zauważyłem jakieś kropki. Na szczęście bez problemu dały się usunąć i były tylko na jednej, na tej z PoP-em było wszystko ok (i bardzo dobrze, bo gra jest naprawdę znakomita- jeden z najlepszych pełniaków od czasu, kiedy kupuję CDA).

U mnie były kropki na dwóch płytach, ale wystarczy popryskać perfumem i ściereczką lekko zdrapać, i po problemie ;)

Na pewno ten dodatek do SC jest w pełni samodzielny? Próbuje zainstalować ale gdy wpisuję klucz do gry nie ma reakcji i i tylko się czyści pole i znowu muszę wpisywać kod... i tak ponawiam tę czynność już jakiś czas. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?

Edited by SebastianW

Na pewno ten dodatek do SC jest w pełni samodzielny? Próbuje zainstalować ale gdy wpisuję klucz do gry nie ma reakcji i i tylko się czyści pole i znowu muszę wpisywać kod... i tak ponawiam tę czynność już jakiś czas. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?

Ja wpisując klucz na steamie dostałem podstawówkę i dodatek, teraz wszystko ładnie śmiga ;)

Ja wpisując klucz na steamie dostałem podstawówkę i dodatek, teraz wszystko ładnie śmiga ;)

Niestety u mnie steam pokazuje że klucz jest nieprawidłowy.

Dwie sprawy: płyta z SupCom FA jest... hm.. trzeba komentować? Czarna plama. :/

Poproszę klucz do multi na PM-kę, bo z linku podanego w ramce na stronie 129 można zdobyć jedynie do podstawki. Ktoś o czymś zapomniał czy co?

Swoją drogą takie pytanko prawne: kupiłem CD-A, płytka jest w stanie jakim jest.

Pytanie brzmi: legalne jest ściągnięcie tej gry z sieci i użycie uzyskanego CD-Keya?

Reklamować nie będę, szkoda mi czasu i energii na to, a ściągnąć to tak po prawdzie ile, godzina? Dwie?

Pytanko drugie: czy te keye "multi" wchodzą na Steama? Próbowałem klepnąć ten "singlowy" ale już zdążył ktoś go wklepać... :P

Edited by Cylindryk

Niestety u mnie steam pokazuje że klucz jest nieprawidłowy.

Źle coś wpisujesz, też tak nie dawno miałem. Może wpisujesz 2 zamiast Z, V zamiast U itd.. popróbuj ;) Jak nic nie wejdzie to wyślij zdjęcie płytki z widocznym kodem na seriale@cdaction.pl