Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

PS. A Batmana nie bedzie jako pelniaka. ALE... ale bedzie go mozna nabyc za naprawde smieszne pieniadze (i to mowa o najnowszej odslonie!) - szczegoly w najblizszym CDA.

Noo, to brzmi interesująco. Może nie trzeba będzie czekać pół roku, żeby sobie pograć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem i wyszło mi, że było 11 okładek z Gwiezdnych Wojen na 200 numerów. Trochę ponad 5%. Dziwne myślałem, że będzie więcej. A jak ktoś chce zobaczyć co Smuggler wypisywał o GW w 1998 roku niech zajrzy tutaj http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2553414.

P.S. Niezły dzień. W CDA znowu SW a w radiu muzyczka ze Star Treka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie CDA wybuliło masę kasy i teraz w 200 numerze będzie... Half-Life 3 :D

Światowa premiera, Polska przeżyje skok gospodarki, ludzie z ameryki będa przylatywać tylko po CDA :D

A tak na serio:

Po świetnym SupComie zagram chętnie w dodatek, szkoda tylko że tak rzadko dodajecie RTS i inne strategie:I

No i plakacik! Zawiśnie sobie nad moim małym kącikiem Star Wars(Gry, książki, filmy, jakieś badziewie i gadżety:p)

Brakuje tylko żeby każdy kolejny numer CDA był coraz grubszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE... ale bedzie go mozna nabyc za naprawde smieszne pieniadze (i to mowa o najnowszej odslonie!) - szczegoly w najblizszym CDA.

Prenumerata CDA na 12 miesięcy + Batman Arkham City za połowę ceny czyli ok. 55 zł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graczdari91, no to Batman nie będzie jako główny pełniak, ale jako drugi;) Tak poważnie. Niby pełniak jest "najsłabszy", ale to tylko na niby... toż to może równie dobrze jako główny. Czekamy na następne.

Plakaciki super!!! Jak fan Star Wars to jest pozycja obowiązkowa. Jak pokazałem te plakaty koledze (również fanowi GW) to od razu zapytał się kiedy wychodzi nowe CDA;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu plakat, kupuje na pewno. Choć szkoda, że nie jest to wasz najwięszy mega plakat, ale z tego jestem również zadowolony, lepsze to niż brak plakatu :P. Co do pełniaka głównego, to jak na 200 numer, powinien być mocny !.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do plakatu, to powiem tylko tyle, ze POMIMO obecnosci plakatu w CDA - CENA BEZ ZMIAN.

+10 punktów do szacunku dla redakcji.

Plakat naprawdę elegancki... żywe kolory, estetyczne wykonanie, szczególnie ten z kobietą... ten z facetem jest taki mało dynamiczny. Osobiście nie lubię klimatów 'kosmicznych' łącznie z całymi gwiezdnymi wojnami więc i tak bym go nie powiesił (nie lubię plakatów na ścianach nawet...), ale myślę że dla fanów będzie jak ulał, i miło że nie muszę dodatkowo płacić za coś co mi się nie przyda.

Z dodatku do SC się nie ciesze... 3 numery temu była w końcu prawie że ta sama gra, która nie przypadła mi do gustu 'gdyż ponieważ' RTSy kompletnie mnie odpychają. Moim zdaniem to dawanie (prawie) z rzędu tej samej gry.

Czekam na 2 kolejne : ) Mam nadzieję że nie będzie kolejnego szajsu z steamem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak nie dla mnie ale numer i tak na 100% kupię, w końcu to 200 numer. :) Plakaty bardzo fajne, szkoda tylko, że ściany mam zajęte przez inne. Czekam z niecierpliwością na informacje o kolejnych pełniakach.

Kiedy kolejne przecieki? Jutro?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE... ale bedzie go mozna nabyc za naprawde smieszne pieniadze (i to mowa o najnowszej odslonie!) - szczegoly w najblizszym CDA.

Prenumerata CDA na 12 miesięcy + Batman Arkham City za połowę ceny czyli ok. 55 zł ?

Cieplo ale nie do konca celnie.

A "smieszne" to rozumiem takie, za ktore sie powinno kupic cos z Dosc Taniej Serii sprzed 2-3 lat. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Smuggler

Czyżby prenumerata na 13 miesięcy za 210 zł, czyli gra za 30? Bo 30 zł kosztują gry z Taniej Serii sprzed 2-3 lat.

Zobaczycie, ale szczeki powinny wam obwisnac z wrazenia. Az sami dzwonilismy sie upewnialismy czy te ceny sa prawidlowe. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja piszę tak... Jak nie będzie Wieśka jako pełniak to nie kupuje CDA 200 numeru !!!!

Redakcja CDA już się boi... Ale nie martw się. Smuggler już dzwoni do CD Projektu, w pięć minut wszystko załatwi.

PS Spacja przed wykrzyknikami czyni twój post podwójnie rozbrajającym :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty ślicznie wyszły, a w Suprema jeszcze nie grałem więc pożyjemy zobaczymy. Mogę nie założyć się, że pełną wersją będzie Batman, ale mogę się założyć, że będzie płacz ;). Bo tak jak pisałem ostatnio, że nawet jakby był Ded Spejs (ale z dodatkiem) to i tak byłby płacz. Moim osobistym marzeniem byłoby zobaczenie Warcrafta albo Diablo, ale jednego mogę być pewien, że teksty będą na wysokim poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...