Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Oczekiwałbym innego tematu na plakacie, także nie mój klimat i na ścianie raczej nie zawiśnie. Choć z drugiej strony mam praktycznie 100% wolnej ściany wypełnionej plakatami (czołgi z WoT, BF 3, BF BC 2 i panie z NFS-a) więc i tak z miejscem byłby problem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bicia sie przyznam, ze chociaz lubie RTSy, to w SupComa nigdy nie gralem. Zawsze jakos odkladalem jego zakup na pozniej i w koncu sobie odpuscilem ten tytul. Z pelniaka sie umiarkowanie ciesze, chociaz znajac zycie i tak go nigdy nie zainstaluje. Najpierw musze skonczyc nowego Batmana, Assassina i Skyrim, a zanim mi sie to uda, to pewnie wyjdzie juz ME3, dodatek do Shoguna 2 i moze Diablo. Ma ktos sprzedac wiecej wolnego czasu? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem podstawkę SC i niestety się od niej odbiłem. Może z dodatkiem byłoby inaczej, ale na razie czekam na następne przecieki.

(...)oczywiście będzie wisiał Sith Lord :)

Nie tak znowu oczywiście, biorąc pod uwagę avek i nick :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Ridiego

Twoja wypowiedź pokazuje, że nie znasz historii CDA i głębokiego związku tego pisma z Gwiezdnymi Wojnami.

Od samego początku większa część redakcji była miłośnikami Gwiezdnych Wojen. Ksywki dwóch pierwszych głównych tekściarzy o tym świadczą. Mr Jedi - hołd wobec samego zakonu, ale jednocześnie pokazanie, że autor ma poczucie humoru i dystans do siebie. Smuggler - uwielbienie dla Hana Solo, jako ukochanej postaci sagi :tongue::laugh::) (No dobra, to drugie wymyśliłem, ale mogłoby tak być :wink: ). Od najwcześniejszych lat SW goszczą na okładkach CDA - popatrz na pierwszą z 1997 roku. I wiele innych w późniejszych latach, wrzucane przy każdej okazji, nawet jeśli gra nie była "tap madel" (nie mam już limitu w załącznikach, więc nie pokażę wszystkich) - choćby "Force Commander" z 5/00. Mi osobiście najbardziej podoba się ta z maja 2005. Wiem, że to "...tylko klony. Jesteśmy skazani na straty" (Clone Wars 1x05) ale są oni baardzo klimatyczni. Wolę ich od Sithowych okładek z11/04 czy 4/05. No i w redakcji jest zatwardziały imperialista Gem a kolekcji SW Ghosta nie da się ogarnąć :) I przez półtora roku w CDA był niezły SW corner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost wam wyraźnie pisze, że Batman nie będzie głównym pełniakiem. Albo prowadzi celową dezinformacje, albo naprawdę nie będzie.

Zresztą....tutaj wszyscy piszą, że Batman: Arkham Asylum będzie głównym pełniakiem. Ghost mówi, że nie....można to interpretować, że Batmana wcale nie będzie, albo będzie pełniakiem nr.2, a głównym będzie coś zupełnie innego ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,a do tego dodatku trzeba podstawkę? Jakoś nie chce mi się jej instalować :cool:

Nie, nie trzeba.

A co do plakatu, to powiem tylko tyle, ze POMIMO obecnosci plakatu w CDA - CENA BEZ ZMIAN.

PS. A Batmana nie bedzie jako pelniaka. ALE... ale bedzie go mozna nabyc za naprawde smieszne pieniadze (i to mowa o najnowszej odslonie!) - szczegoly w najblizszym CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony, że będzie plakat. Mimo że nie jestem fanem SW, to jak dla mnie wygląda po prostu świetnie. W przeciwieństwie do plakatu z Battlefielda, ten zawieszę na pewno.

Co do pierwszego pełniaka - mi osobiście on nie odpowiada, bo nie przepadam za strategiami. Ale przy okazji nie nastawiam się na to, że kolejne gry na coverze będą bardziej odpowiadały moim gustom - jak już jakiś czas temu pisałem, wolę się miło zaskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...