Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Gość oviraptor

Osobiście Warcraft3 za bardzo mi się nie podobał. Spodziewałem się czegoś lepszego - nie chodzi mi tu o grafikę czy muzykę, ale o bardzo dobry klimat i co najważniejsze o wciągającą fabułe! A w tej grze tego nie zaznałem :( Szkoda się rozpisywać na temat samej oprawy graficznej czy muzycznej. W takich grach to nie jest najważniejsze! Najważniejsza jest fabuła! A Warcraft3 jej nie ma :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok

Szczerze mowiac ta W3 znudziła mi sie po moze drugim dniu grania :( Ale nie grałem jeszcze w multi wiec nie bede na ten temat sie wypowiadał.

Ale ogolnie W3 ma dosc słaba fabułe (ale muza jest spoko).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg
Ale ogolnie W3 ma dosc słaba fabułe (ale muza jest spoko).

chlopie ty napewno grales w w3? sądze ze nie slaba fabuła tesh mi coś :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zoltan

Co nowego bedzie miec"Frozen throne", eh bo mi sie nie chcialo czytac o tym w cda i teraz zaluje...

Na pewno nowa kampanie, ale co dalej-na prawde nic o ty nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg
Co nowego bedzie miec"Frozen throne", eh bo mi sie nie chcialo czytac o tym w cda i teraz zaluje...

Na pewno nowa kampanie, ale co dalej-na prawde nic o ty nie wiem.

nowe kampanie nowe mapy , po 1 nowym bochaterze do każdej z ras

nowej jednostki dodatkowy budynek dla zkazdej z ras gdzie bedzie mozna kupowac itemy ;) + nowe neutralne jednostki (kraby :BLEE)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zoltan

Mam jeden problem, bardzo trudny dla gracza-jak przejsc plansze, ktora nie chce dac sie wygrac. Chodzi mi o 5 plansze nieumarlymi"Upadek srebrnego ksiezyca". Nie wiem jak rozwalic baze tej faci. Co jakies 5 minut atakuje wrog, do tego trzeba zabic jakiegos wyslannika, z wiadomoscia(jak nie to masz przekichane-dwaj wrogowie atakuja co 5 minut).

POMOCY!!!!!!

:cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasnowidz6

Mi fabuła wIII kojarzy mi się trochę ze wzrostem poparcia dla *** (specjalnie nie pisałem nazwy klubu bo powiedzą, że reklama). Każdy stracony głos poparcia lewicy "przeobraża" się na glos dla Któregoś z ugrupowań radykalnych. zniszczą nasze państwo tak jak nieumarli świat. :( :evil: :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Nie mam zamiaru zaprzeczać, że to jest jedna z twoich ulubionych gier :D , ale zaprzeczę, jakoby W3 miał dobrą fabułę i muzykę. Szczególnie muzyka mnie zawiodła. Oczekiwałem melodyjnych kawałków na wzór W2, a tu totalna kiszka, jakieś ciche pobrzdękiwania.

To, co czyni W3 grą znakomitą jest świetna mechanika gry zawierajaca wiele usprawnień rozgrywki jak np. przesuwanie się jednostek, które znalazły się w miejscu planowanej budowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość qawcio

jednak mimo wszystkich tych "cudowinek" W3, mnie trochę zawiódł, moze za krótko wniego grałem (chyba kampanie na łatwym przeszedł by 8-latek, ktory wczasie grania oglada pokemony :?) , ale spodziwalem sie troche wiecej po legendzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

Czy wie ktoś kiedy będzie Frozen tron ????albo czy już jest??? bo kumpel mnie męczy żebym sie dowiedział:)A pozatym sam jestem ciekawy bo niedawno skończyłem Worcrafta 3 i chce jeszcze :twisted: Gra jest supeer szcegulnie mroczne elfy :twisted: o bochaterach nawet niewspominam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety ciągle gram z zapałem w 2 (czegoż absolutnie nie żałóję) bo 3 łazi u mnie jak zamarznięty latający Holender w betonowych butach.

Natomiast w 3 użekł mnie edytor jednostek !! NARESZCIE MOGĘ DAĆ UPUST MEJ CHOREJ WYOBRAŻNI !!!!!! mam na koncie 20 świetnych i dopracowanych jednostek (testowanych u kumpla bo u mnie to niemożliwe :wink: ).Min: Olbrzym, wugłowy ogr dla Orkoof, dzikie wywerny, elitarna kawaleria, wyskoie elfy z łukami powtarzalnymi :D gnomi snajperzy i niziołki żucające kamieniami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michoo

Moim zdaniem War III to najlepsza gra strategiczna i lepszej gry niema. Wogóle firama Blizzard Entertainment robi wypasione gry takie jak : Diablo, Warcraft, Starcraft . POPROSTU FULL WYPAS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy WIII jest lepszy czy gorszy od SC będzie można stwierdzić dopiero po ukazaniu się dodatku. Ja osobiście nie wyobrażam sobie SC bez BroodWara :) Sam SC jest taki jakiś pusty, a jak na plac boju włażą lury to odrazu robi się wesoło:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...