Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeSon

Rozwiązany: Gothic 3 - zepsute questy

Polecane posty

Montera: zabiłem Trano i nie mogę dokończyć zadania o lojalności, jakiś kielich rąbnęli buntownicy od kupca i nie wiem jak go zdobyć bo z nimi współpracuje, uciekła mi jedna krowa i szukaj wiatru w polu. Na razie tyle schrzaniłem, czy to odwracalne i czy da się grac pomimo to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W monterze z tego co pamiętam z buntownikami współpracuje gość od zaopatrzenia- taki z wąsem. Kilku buntowników jest przed miastem przy ruinie wieży, a jeden samotny przy drugim wyjściu z miasta niedaleko orków, pilnujących niewolników o ile dobrze pamiętam. Quest z krową nie jest istotny. Dopóki masz szansę na 75% reputacji u którejś z grup : buntownicy czy orkowie, to nie ma sensu grać od nowa i tracić czas.

Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to właśnie jak pokonasz gościa przy ruinach dostaniesz hasło i będziesz mógł je wypowiadać przed ludźmi i ten gostek od zaopatrzenia wtedy się ujawni- poprosi o mleko czy coś tam jeszcze, ale wtedy powiesz temu gościowi, co obok niego masz domek, że to zdrajca i go zlejesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam ci zasadę TRZECH zapisów:

1. zapis główny, który aktualizujesz co jakiś czas- od 30 minut do 3 godzin i/lub po każdym nowym akcie, po wykonaniu zadań głównych, po dotarciu na nową mapę itp.

2. zapis pomocniczy 1- zapis, który zapisujesz często gęsto- co 3-30 minut. Praktycznie przed każdą walką, przed każdym skrętem w jaskini, przed wejściem do każdego pojedynczego domu, by go obrobić. Tutaj wykorzystujesz SZYBKI ZAPIS.

3. zapis pomocniczy 2- wierna kopia zapisu głównego z naniesionymi kilkoma zadaniami pobocznymi, aby w razie potrzeby cofnąć się ciut wcześniej, niż gdybyś wczytał zapis 2, a zrobił go w złym dla siebie momencie. Zapisywany co jakieś 20-60 minut.

Ja tak przechodziłem każdą część Gothica (Arcania to nie Gothic) i utrata zapisu czy jakaś awaria prądu zabierała najwyżej 30 minut zabawy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...