Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Jade Empire

Polecane posty

Brutalność jest wyłączona, przynajmniej w wersji z Extra Klasyki, ale na stronie Gram.pl jest patch to naprawiający. A jak już patch wgrałeś i dalej nie rozrywa to pewnie dlatego, że nie wszystkie kombinacje rozrywają, chyba jest 4-5 rożnych efektów.

Brakuje krwi? Ściągnij plik jade_empire_pl_patch_gore.zip i uruchom zawartość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tą podróżą to tam jeszcze coś z winem było. Jadeitowy golem....najgorszy z tych wszystkich stylów, powolny, zabiera dużo chi.Najlepszym(chociaż dostawałes go stosunkowo późno) był czerwony minister- szybki, silny , po każdym uderzeniu odnawiał chi i życie.Dzięki niemu wygrałem tą walkę z kamiennymi demonami, a co do walki z mistrzem wystarczało być ciągle w ruchu i napierdzielać go mieczem/lancą,pieścią,magią :D

Jedeitowy Golem owszem zabierał dużo chi, ale :

Ale z drugiej strony, Jadeitowym golemem mistrza załatwisz w kilka sekund. Wtedy nic nie trzeba kombinować, tylko walić kilka ciosów, zależy jak bardzo masz rozwinięty styl. Gdybym się uparł na przejście walki Mingiem, to bym przeszedł - każdy gra jak chce.

Ja jedeitowego golema miałem podstawowo rozwiniętego, a i tak w kilki sekund poszedł Sun Li :D

chociaż mnie to nie bawiło, bo wolałem się z nim pobawić.

Przypomniało mi się jak w lamencie było się jak w negatywie :D

A co do humoru to jeszcze styl pijanego mistrza, który

rzucał butelki z winem

to w sumie był swego rodzaju bonus, którym chyba i tak nikt nie walczył :D chyba, że chciał pokazać, że jest Pro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony minister- szybki, silny , po każdym uderzeniu odnawiał chi i życie.

Czerwony Minister był szybki?? No ja cię proszę, przecież toto się poruszało z prędkością fregaty na zrefowanych żaglach, przy wietrze 0,5 w skali Beauforta. A skuteczne może i było, ale tak późno się to dostawało, że nie było czasu, żeby to rozwinąć. A Jadeitowy Golem może szybki nie był, ale ze względu na rozmiary pokonywał duże odległości przy każdym kroku. A i silne było toto. Właściwie jedyny szybki styl transformacji to Koń - Demon, który w sumie sprawdzał się całkiem nieźle, ale głównie przy grupach przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś prawie wogóle nie używałem stylów transformacji(tylko ze dwa razy golema użyłem).Zdecydowanie lepsze są style stawiające na szybkość-Skaczący Tygrys rozwinięty na maksa robił taką sieczkę ,że przeciwnicy nawet nie mogli mnie uderzyć.

Czasami lubię też dla zabawy powalczyć pijanym mistrzem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony minister wolny??!!Wątpię.....Na pewno szybszy niż jadeitowy golem, grałem nim tylko raz podczas walki z inkwizytorką, zanim łaskawie ten golem machnął się toporem ona już mnie 5 razy zabić zdążyła.

Nie no, weź przestań, przecież ten duch sunął z prędkością ok. 4 m/h. Zanim ja kurczę tym czymś zdążyłem do przeciwnika podejść (z odległości ok. 2 m), to przeciwnik zdążył odskoczyć na jakieś 3 m. Jak mówię, jedynym w miarę szybkim stylem transformacji był Koń - Demon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... widzę małą awanturę o style ok ... zróbcie miejsce dla mistrza :D Orzeszku źle mówisz Czerwony Minister Spraw Zagranicznych W Czerwonym Mundurku Projektu Romana Giertycha był szybszy, dużo szybszy niż Jadeitowy Golem, ale trzeba było się więcej bawić. Mówisz Orzech, że czerwony minister był tak wolny, że zdołali odskoczyć hmm... to kolego Jadeitowym Golemem byś sobie nie poradził. Czerwony Minister owszem nie był dość szybki, ale był szybszy niż Jadeitowy Golem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Jadeitowym Golemem sobie radziłem bardzo dobrze, a Czerwonym Ministrem - ni cholery. A przeciwnicy nie odskakiwali, bo nie walczyli magią. Gdybyś walczył z kimś skupiającym się na stylach magicznych, to by odskakiwał.

Zresztą, Kazama, mistrzem to ty raczej nie jesteś, bo w tą grę nie ma mistrzostw. A poza tym, Jak myślisz - kto w krótszym czasie pokona większą odległość - 5-metrowy kolos robiący 2 1,5-metrowe kroki na minutę, czy istota wielkości człowieka, która robi 10 normalnych, ludzkich kroków na minutę?? No właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mały szczegół czerwony minister nie chodził, tylko latał :)Po za tym po co brać takiego wielkiego kloca, skoro przydaje się on tylko na pojedynki??(Mówię tu o golemie :D)

A co w tej grze sie ogólnie robi? Walczy nieprawdaż? :D Golem jest dobry ale ja osobiście wole Koń-demona (w miarę szybki i zadaje duże obrażenia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Po za tym po co brać takiego wielkiego kloca, skoro przydaje się on tylko na pojedynki??(Mówię tu o golemie )

Że jak? Przecież style walki i tak są używane tylko w czasie pojedynków! Trochę bezsensowne to twierdzenie...IMO i tak najlepszy jest golem :P. Szczególnie, jak się ma dużo Skupienia- nie trafi cię raz przeciwnik, a ty go załatwisz w pół- sekundy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, Brylant, że pojedynek, to walka jeden na jeden?? Stąd nazwa. A więc pojedynki się w grze prawie nie zdarzają. Acha, DarthZiutek - wiem, że latał, ale robił to naprawdę bardzo powoli. Jeśli chodziło ci o prędkość zadawania ciosów, to mogę się zgodzić, że robił to szybko. Ale z prędkością przemieszczania było gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni zgodziłbym się z tym, Koń-Demon przemieszczał się z prędkością podobną do prędkości postaci. A pozostałe - rzeczywiście wszystkie przemieszczały się dość wolno. Acha - Czyli, że chodziło ci o prędkość zadawania ciosów, tak?? W takim razie, przyznaje ci rację, przepraszam za mój opór i wszczynanie kłótni. (Bo o ludzkiej uprzejmości decyduje nie to, że zawsze są uprzejmi, a to, że potrafią przeprosić, gdy nie są :tongue: ) A co do Jade empire 2 - ech, kurde, jak ja bym chciał, żeby to w końcu wyszło. Fajnie by było, gdyby dali większą otwartość świata, więcej broni, i więcej elementów RPG (ale, znając BioWare, na to ostatnie nie ma co liczyć. Ta firma się cofa, ot co!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...