Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

krall

Soldat PL

Recommended Posts

Tak ja gralem, moge z kazdej chwili znow zainstalowac! A czy tam jest cos takiego jak multiplayer?? :D

Gościu, na jakim Ty świecie żyjesz? Albo źle zrozumiałem Twój post i był on ironiczny, albo Ty grałeś tam tylko w SP (Singielplayer). Tak, jest tam Multiplayer.

Gra jest po prostu miodna, cos w stylu tibi niby grafika bez wodo-trysków a jednak coś w niej jest. Ogólem polecam ja kazdemu (jak wiedzmina) bo to nasze rodzime dzieło. : P

A tak z ciekawości czy ktoś z was zapłacił dobrowolny abonament bo z tego co wiem niewiele daje a kosztuje coś ponad 20 zł. .

Gra jest po prostu miodna, cos w stylu tibi niby grafika bez wodo-trysków a jednak coś w niej jest. Ogólem polecam ja kazdemu (jak wiedzmina) bo to nasze rodzime dzieło. : P

A tak z ciekawości czy ktoś z was zapłacił dobrowolny abonament bo z tego co wiem niewiele daje a kosztuje coś ponad 20 zł. .

Abonamentu nie płaciłem. W grze można mnie nieraz znaleźć pod nickiem turekPL

Mam pytanko:

Z większości serverów wyrzuca mnie po ok. 10 sekundach! Pisze, ze to z powodu BattlEye czy jakoś tak. Jak to zmienić? "Cziterem" nie jestem. Nie używam czitów w ŻADNEJ grze multiplayer. Proszę o pomoc.

ja w to nadal gram ;p od 2 miesięcy zajmuje mi ta gra całe popołudnia ;p a snajperka rządzi... trzeba się umawiać na konkretne meczyki ;D np... fani CDA vs antyfani ;D

hehe xD Ja gram juz prawie Rok w 1.4.2 Genialna gra juz sie nie moge doczekac 1.5.0 :)

Jezeli gracie na zahaslowanych Serverach moze kojarzycie Pr0sa o nicku Kuliczek lub PeQ xD To własnie ja moje gg 6424478 do umawiania sie na mecze ;)

Ja bym chetnie przyszedl na taki meczyk fanow CDA ;) Lecz jest jeden problem, a mianowicie moj ping wynosi od 700 po nawet 2700 (!), i to nie wina wlaczonych programow (GG, Skype, Pobierania plikow) lecz poprostu felernego internetu :P

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...