Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GlosSerca

Iphone czy HTC?

Polecane posty

Witam

Zastanawiam się nad Iphone 3gs, a HTC Desire S. Jakby nie patrząc to HTC jest nowszy, chociaż Iphone też się dobrze trzyma, ale mam na myśli płynność chodzenia. Iphone już trochę ma, a HTC jest z tego roku. Iphone ma słabszy procek i pamięć RAM, Desire ma prawie dwa razy więcej pamięci RAM i procek ma szybszy. No i nie wiem którego kupić. Co polecacie? Nastawiam się na korzystanie z wifi, nie dużo, ale jednak jest, sms.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem zadowolonym posiadaczem iPhone'a 4, ale odradzam Ci zakup modelu 3GS. Nie ma sensu kupowac telefonu, ktory juz w tej chwili jest przestarzaly, nie mowiac nawet o tym co bedzie za rok. W dodatku nawet w porownaniu do modeli 4 i 4S iPhone 3GS wypada bardzo slabo - ma m.in. duzo gorszy ekran i slabsza baterie. Po co sie meczyc ze starym modelem, ktory pewnie nie bedzie obslugiwal kolejnej wersji iOS, skoro mozesz miec nowego HTC? Na Twoim miejscu nie zastanawialbym sie dluzej i odpuscil sobie iPhone 3GS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pozostali polecam Desire S. Iphona poniżej wersji 4g nie opłaca się brać. Po co wydawać dużo kasy na telefon, który do grania starczy na max 1.5(aczkolwiek po roku może być tak średniawo) roku. A htc będzie chodził płynnie gry na nim również, co prawda czasem Android będzie się zawieszał, ale bardzo, bardzo rzadko. Gry będą chodzić na nim płynnie przez dłuższy czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w tym wypadku lepsze będzie htc (choć zastanowić się można jeszcze nad neo/V arc i od biedy sgs-em). Iphone 3gs jest fajny ale raczej jak ktoś go juz ma bo kupywać się juz raczej nie oplaca. Wsparcie go już powoli się koniczy i nie ma tego co mi się najbardziej podoba w nowych sprzętach appla retiny. Więc raczej coś z andkiem może niekoniecznie ten htc ale w tego iphona nie opłaca się za bardzo brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Desire HD i wszystko jest piękne, wspaniałe, maszyna wytrzymała (rzucam przedmiotami)...

ale baterii to im nie daruje.. 2 dni to absolutny max.

Jak włącze wi-fi i transmisje danych w sieci, pełne podświetlanie.. to od rana do wieczora nie dotrzyma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna posiadalem HTC HD2 i muszę stwierdzić iż ogólnie jest to dobra marka , a co do dygresji po kupieniu 4S myślałem że wyskoczę za okno przez długość życia tej baterii i telefon poszedł do zwrotu. Także trzymaj się HTC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bateria HTC

Jasność 1/3 i wszystko śmiga jak należy :P

Zauważyłem,że masa HTC jak i SE ma strasznie rozjechany czas pracy na baterii, zależny od jasności właśnie.

Mój Arc przy 100% wytrzymał niecałe 2 dni, przy ok 40% trzyma pełne 3, w polotach do 4.

Różnicy takiej nie ma np. w Samsungach czy LG.

Co do baterii w Iphonie,to ja bym się tak nie czepiał, z tego co pamiętam, to chłopaki z Apple zmoczyli z softem 4.3.3, który bezczelnie zmniejszał czas pracy na baterii ^^

Poza tym Iphone = zabawa w Jailbreak, na androidzie wystarczy stuknąć opcję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HTC Desire i mogę ci powiedzieć że bardzo mi się podoba, szczególnie przez OS czyli Android, w przeglądaniu internetu jest bardzo szybki (Chodzi mi tu o odtwarzanie w Flashu i manewrowaniem strony) jak dla mnie w porównaniu cena/jakość 3GS jest trochę przestarzały ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...