Jump to content
Blood71

Saints Row The Third a steam

Recommended Posts

Kupiłem ostatno trzecią część SR, zainstalowałem, włączył się steam i od tamtej pory ściąga się aktualizacja. Poprawia ona pare szczegółów i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że ściąga się już od 3 dni i każdego dnia jest napisane w okienku, że zostało jeszcze +/- 10 godzin... Da się to wogóle jakoś wyłączyć i grać bez tej aktualizacji? Z moją prędkością pobierania to chyba szybciej rodzinę założę niż zagram w SR3...

Eh mam to samo. Przez 5 godzin (wczoraj 3, dzisiaj 2) pobrało mi zaledwie 8%. Teraz mam 89% a prędkość waha się pomiędzy 85-120 kb/s. Też chcę pograć, a ta aktualizacja chyba z giga waży.

Wyłączyć i ominąć się tego nie da. Niemniej to lekka przesada, żeby jeszcze coś tak wielkiego się pobierało.

To faktycznie kiepsko... Na pocieszenie mogę dodać, że moja prędkość pobierania waha się pomiędzy 45-50 kb/s . . . A co do samej aktualizacji to zgadzam się, że jest 'ciut' za duża. Mogliby chociaż dodać ją opcjonalnie

Jak wiecie od wczoraj na Steam jest wyprzedaż świateczna i w ogole serwery są przeciążone i co troche wywalaja błędy. Polecam odczekać na taki moment jak w Stanach jest np noc to moze bedzie troche lepiej.

Edited by daverox

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...