Skocz do zawartości
niziołka

Forumowicze o Sobie X

Polecane posty

Mnie sprzątanie relaksuje. Lubię po całym dniu pracy, kupić piwko i powoli, nie spiesząc się posprzątać mieszkanie. Nie robię tego regularnie, sprzątam jak mam ochotę, ale też nie doprowadzam do sytuacji, gdzie nie ma jak się ruszyć w pokoju. Niektórzy moi znajomi tak maja, dopiero jak maja w pokoju straszny syf, zaczynają sprzątać, narzekaj wtedy, że muszą sprzątać, heh. Też bym narzekał i nie za bardzo by mi się chciało, nie lubię robić czegoś "bo muszę", z przymusu.

Z prasowaniem sprawa wygląda inaczej - nie lubię tego robić! Nie ma chyba niczego gorszego niż prasowanie, to jest tak nudne i pozbawione sensu zajęcie, czasami jak prasuję jestem tak zirytowany i w mojej głowie siedzi jedna myśl "po co nam to prasowanie?!", masakra. Dlatego często chodzę w pogniecionych ubraniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, nostalgłę

Też chętnie poczytałbym sobie stare topiki, FoS szczególnie. Chyba te oznaczone numerkami 1-3 były najlepsze i najgłupsze. Jak znajdziesz je Sebastianie, to podeślij, ja teraz piszę magisterkę : - < a przynajmniej staram się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google chyba tylko keszuje w miarę aktualne stronki, na pewno nie takie dinozaury. Jest jeszcze http://wayback.archive.org/, ale z tego co pamiętam, to robił tylko "snapshoty" strony głównej, ew. głównych działów. Same topici z zawartością były nie do przejrzenia. Tak więc można sobie poobczajać starą skórkę i ówczesny układ tematów. No i jak ktoś pamięta tamte czasy, to wspomnieć parę fajnych nicków. Jakby się ktoś bawił, to przypominam, że w zamierzchłych czasach, forum było pod domeną http://www.cdaction.pl/agora :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nawet kiedyś rzucał takie skrinszoty z podobnych stron, co wyżej. Takie urocze.

Oficjalnie mogę ogłosić, że mam więcej czasu, pogoda jest piękna, mecze na Euro wspaniałe, zamówienie na nową płytę Gojiry w realizacji, projekt wyrzutni do samolotów bezzałogowych w lesie, mechanika płynów we wrześniu, pies zadowolony z życia, ekipa na boisko już niemal w komplecie, a co najważniejsze, z ochotą, której od paru lat nie było, buty zdarte, dwa rowery sprawne, Niemcy nieziemscy, Hiszpanie nudni (i na szpanie), zdrowie na miejscu, bojo niemal skoszone, perspektywy orlikowe w bycie, forum gorsze jak po każdej zmianie, piłki trzy, pompki dwie, a ten post chyba najbardziej o mnie, jaki FoS widział. A pomijając to wszystko, to zadowolony jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, ile to lat minęło od ostatniej odwiedziny forum CD-Action... Było to moje pierwsze internetowe miejsce w życiu, gdzie spotkałem się i miałem okazję porozmawiać z o wiele starszymi ludźmi ode mnie. Ale łączyła nas wspólna miłość do gier. :) Widzę, że FA żyje i ma się świetnie. Trochę się stęskniłem, a fajnie wrócić do starych, poczciwych kątów. Nawet Turambar jest. :)

Nazywam się Mateusz i miło jest mi przywitać nowych, jak i tych starszych użytkowników FA. Stara miłość nie rdzewieje. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w końcu się określiła bo do tej pory była taka albo siaka.Jutro nawiedzam Wawe a to be precise znajomego i mam zamiar zagościć w Stolicy do niedzieli rana ^^. Rower po naprawach gwarancyjnych więc nic tylko dobrnąć do końca roboty i uciec w las i straszyć mordką jelenie i pasące się czasami Krowy zwane "krowami leśnymi" :).

Stary FoS=>Oj działo się tam wiele i pomimo tego że niezbyt aktywny w tych rozmowach byłem to nie będę płakał i popadał w nostalgię bo jestem dużym dzielnym chłopcem <chlip>:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Panowie i Panie, przecież to był chaos, syf i czat w jednym. Przez jeden dzień potrafiło przybyć kilka stron i chyba nikt całości nie ogarniał. Sentyment do początków swoich na forum mam, ale akurat FoS wspominam z mieszanymi odczuciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://web.archive.o...um.cdaction.pl/

Najstarsze jakie udało mi się znaleźć. Miłego czytania! smile_prosty.gif

Gdyby pojawiła Wam się jakaś informacja (Welcome to Wayback) po otworzeniu linku, poczekacjie chwilkę, a otworzy Wam się FA. Jeszcze Arnie jako moderator. biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Callin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Panowie i Panie' date=' przecież to był chaos, syf i czat w jednym. [/quote']I to był właśnie jego urok! Żeby odpisać na posty z ostatnich kilkunastu-kilkudziesięciu minut, trzeba było czasem dzielić cały post na sekcje (np. @Pogoda/@Sport/@Słodycze/@Książki) i tam odpowiadać na słowa innych forumowiczów. Jakoś też więcej było humoru i silniejsze związki między forumowiczami (co uwidaczniało się w przezwiskach smile_prosty.gif ). Teraz też jest fajnie, pojawia się wielu fajnych forumowiczów... Ale rozmowy nie trwają stale, co jest związane głównie z większym rozbiciem na działy i większą ilością zakazów dotyczących tematów rozmów. Kiedyś FoS był takim tematem, gdzie albo się wchodziło najpierw i rozmawiało o wszystkim, a w czasie czekania na odpowiedź sprawdzało się inne działy, albo odwrotnie. Ale prawie każdy aktywny forumowicz tu zaglądał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może w starym FoSie nie miałem przyjemności się udzielać, ale mam wrażenie, że takie rozbicie na kilka tematów często zabija tutaj rozmowę. Bo w sumie to i tak jest temat o wszystkim i o niczym, więc czasem by się zamieniło słowo o szkole na przykład, a tu trzeba się przenosić. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam stare FoSy i to, jak w ciągu paru godzin przybywało ~naście, jeśli nie ~dziesiąt postów. To nie było tak dawno, wbrew pozorom. Poza tym - odwieczny temat o pogodzie... dziś była bardzo ładna. Jak codziennie od ponad 3 tygodni wybrałem się na rower i dzięki tej pogodzie (wczorajsza była okropna, przyznam, nienawidzę chmur i wiatru) przyjemnie się poruszało na bicyklu, nawet średnia prędkość wyższa, bo jakoś tak więcej energii w człowieku. smile_prosty.gif

BTW, okrągluśki 3.000 post. smile_prosty.gif

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dzisiaj najlepsza spośród wszystkich dni w czerwcu chyba. Mam nadzieję, że pogodowo wakacje rozpoczną się zacnie. Nie wiem nawet jak tam ze słoneczkiem w lipcu ma być, ale kilka miesięcy temu mówiono, że lato będzie upalne. Nie wiem skąd oni to wiedzą, ale takim prognozom ufam bezgranicznie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj było ciepło, ale bez rewelacji. Chociaż i tak lepiej, bo wczoraj przelotnie kropiło. Mam nadzieję, że od poniedziałku zaczną się już prawdziwe upały, jak to przystało na lato. Szykuje mi się wyjazd na działkę z kolegami. Bierzemy rowery i zamierzamy sporo pojeździć, a wieczorkiem pogrilować. Głupio było by siedzieć w kurtkach, albo chować się przed deszczem. (a taką pogodę właśnie mieliśmy w zeszłym roku :/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Mateusz i miło jest mi przywitać nowych, jak i tych starszych użytkowników FA. Stara miłość nie rdzewieje. biggrin_prosty.gif

Hah, witam kolejnego imiennika z powrotem pośród swoich, że tak to ujmę ;) Co prawda nie mogę powiedzieć, że znamy się jakoś dobrze, ale widziałem kilka twoich postów w komentarzach i GwS... e, tak czy inaczej, kolejny dowód na to, że prędzej czy później ludzie wracają ^_^

trzeba było czasem dzielić cały post na sekcje (np. @Pogoda/@Sport/@Słodycze/@Książki) i tam odpowiadać na słowa innych forumowiczów.

Czasami widzę, że niektórzy stosują to i teraz czemu się nie dziwię - nieraz łatwiej jest rzucić jakąś zbitą kupą myśli wszelakich niż odpowiadać własnymi słowy na dane zdanie z samego posta ;) A tak przy okazji wspominania o postach gigantach dzielonych na sekcje to chyba najbardziej wbił mi się w pamięć temat ogólny dotyczący mangi i anime gdzie naprawdę niektóre posty miały długość wypracowania na minimum pięć stron A4... i to się czytało a potem po miesiącu przychodziła odpowiedź jak za czasów dawnych dyskusji gdzie tylko gazety były polem wymiany opinii.

Kiedyś FoS był takim tematem, gdzie albo się wchodziło najpierw i rozmawiało o wszystkim, a w czasie czekania na odpowiedź sprawdzało się inne działy, albo odwrotnie. Ale prawie każdy aktywny forumowicz tu zaglądał.

Hah, chciałaś także dodać, że z uporem maniaka wciskało się F5 i modliło w duszy, żeby znowu nie wyskoczył ten cholerny ISP Error... i przede wszystkim prawie każdy pamiętał o kopiowaniu treści postów do schowka, bo coś nie załapie i godzinne pisanie idzie do diabła :P Co do drugiej kwestii - taka wada forum, i nie oszukujmy się tutaj innymi określeniami, masowego (przy czym dla mnie nie jest to określenie pejoratywne), sprawdza się znana rzecz, że im mniejsza grupa tym łatwiej o integrację...

Ja może w starym FoSie nie miałem przyjemności się udzielać, ale mam wrażenie, że takie rozbicie na kilka tematów często zabija tutaj rozmowę.

Moja opinia jako zwykłego usera a nie moda brzmi tak - gdyby stworzyć jeszcze osoby temat pt. 'Pogoda', 'Batony' to nie mielibyśmy tutaj absolutnie nic do gadania, bo nie da się ukryć, że to popularne kwestie w FoSach ;p

Jak codziennie od ponad 3 tygodni wybrałem się na rower i dzięki tej pogodzie (wczorajsza była okropna, przyznam, nienawidzę chmur i wiatru) przyjemnie się poruszało na bicyklu, nawet średnia prędkość wyższa, bo jakoś tak więcej energii w człowieku.

Co prawda nie mam w sobie wystarczająco zaparcia aby codziennie jeździć rowerem, ale raz na jakiś czas mi się zdarzy i polecam - bardzo łatwy sposób na trochę ruchu :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z wami nie powspominam jak to kiedyś wyglądało. Od początku mojej kariery na tym forum raczej mało interesowałem się tym tematem. Wątpię też, żebym i teraz jakoś szczególnie się zaczął interesować. Ale kto wie biggrin_prosty.gif

Fajnie że niektórzy mają czas na rower biggrin_prosty.gif Ja obecnie od 8-17 jestem w robocie. Po całym dniu naprawdę nie mam ochoty już nigdzie wychodzić. Co innego soboty. Od kilku miesięcy wstaję o 6 rano żeby przygotować się do meczy ASG. Praktyznie w każdą sobotę sa strzelanki. Poznałem tam sporo świetnych, młodych ludzi. Jestem tam jedną może z 3 majstarszych osób, reszta ponżej 19 roku życia. Za każdym razem mogę liczyć na świetną zabawę i nie czuję się tam jakoś "dziwnie" i nie jestem inaczej traktowany.

Jestem chłopakom bardzo wdzięczny - jestem wielkim domownikiem - a dzięki nim mam motywację, żeby przynajmniej ten jeden dzień w tygodniu wyjść o świcie i zarzyć gigantycznej dawki świeżego powietrza.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda? Dla mnie w sam raz, ale jakaś taka duchota była ostatnio...

Rower? Mój góral, na którym uwielbiałem jeździć jest od kilku lat zepsuty sad_prosty.gif Nawet nie wiem gdzie go oddać do naprawy :/ Oczywiście w garażu jest jeszcze jakiś inny rower, ale nie chcę go również... ekhm... rozwalić...

FOS? Tak jak Crix, raczej mało się interesowałem tym tematem... ba... nawet nie wiedziałem, że taki temat jest... ogółem to na forum wchodziłem bardzo rzadko... w ciągu ostatnich dwóch lat (a zarejestrowany jestem od czterech) zacząłem wchodzić na FA częściej... i poodkrywałem różne tematy...

Z przedstawieniem się i napisaniem czegokolwiek zwlekałem dość długo, ponieważ z natury jestem nieśmiały :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW' date=' okrągluśki [/color']3.000 post. smile_prosty.gif
Statsiarz ;]
Bierzemy rowery i zamierzamy sporo pojeździć' date=' a wieczorkiem pogrilować. Głupio było by siedzieć w kurtkach, albo chować się przed deszczem.[/quote']No to mamy konflikt interesów! ;) Wczoraj cały dzień spędziłam załatwiając swoje sprawy w Opolu i wystarczy mi tych wycieczek na najbliższy czas. Raz - było upiornie gorąco i duszno, dwa - chodzenia było mnóstwo, a ja tego po prostu nie lubię. Z ćwiczeń wystarczy mi zestaw z Kinecta+ A6W, a bycie poza domem mogę lubić, jeśli jest poniżej 20*C, a do tego najlepiej deszcz i wiatr. Także dzisiaj odchorowuję dzień wczorajszy z szeroko otwartym oknem, wentylatorem, zimnym piciem i nadzieją, że dzisiaj dostanę drugą moskitierę do domu i będę mogła puścić powietrze przez całe mieszkanie ;)

Z drugiej strony - jazda rowerem i basen to chyba najfajniejsze sporty, gdy jest aż taka temperatura za oknem. Znając jednak złośliwość życia, u mnie będzie upalnie, a u ciebie będzie lać :D

Hah' date=' chciałaś także dodać, że z uporem maniaka wciskało się F5 i modliło w duszy, żeby znowu nie wyskoczył ten cholerny ISP Error... i przede wszystkim prawie każdy pamiętał o kopiowaniu treści postów do schowka, bo coś nie załapie i godzinne pisanie idzie do diabła[/quote']A jeśli post się wysłał, to zawsze mógł się przy okazji wysłać kilka razy. Rekordem było 12 kopii tego samego posta :D
Co do drugiej kwestii - taka wada forum' date=' i nie oszukujmy się tutaj innymi określeniami, masowego (przy czym dla mnie nie jest to określenie pejoratywne), sprawdza się znana rzecz, że im mniejsza grupa tym łatwiej o integrację...[/quote']No, to już na zjeździe przetestujemy :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah' date=' chciałaś także dodać, że z uporem maniaka wciskało się F5 i modliło w duszy, żeby znowu nie wyskoczył ten cholerny ISP Error... i przede wszystkim prawie każdy pamiętał o kopiowaniu treści postów do schowka, bo coś nie załapie i godzinne pisanie idzie do diabła[/quote']A jeśli post się wysłał, to zawsze mógł się przy okazji wysłać kilka razy. Rekordem było 12 kopii tego samego posta biggrin_prosty.gif

Heh, ja jako świeżak nie mam prawa tego pamiętać, jednak coś podobnego zdarzyło mi się kilka miesięcy temu. Miałem strasznie wolne łącze (u babci), przez co kilka razy nacisnąłem odpowiedz i jeden post wysłałem 7 razy. ;)

Więc ten bug nie został do końca wyeliminowany, przynajmniej wtedy. Teraz jest nowe forum, więc czegoś takiego pewnie nie ma. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to już na zjeździe przetestujemy

~40/50 osób na zjeździe wobec tych 500tyś zarejestrowanych kont z hakiem - obstawiam, że jednak jest różnica, ale tak... wiem do czego się odnosisz, ale co poradzić skoro ma się tylko pięć dni a dookoła siebie tyle wspaniałych osób oraz zabierających czas gier? biggrin_prosty.gif

Heh, ja jako świeżak nie mam prawa tego pamiętać, jednak coś podobnego zdarzyło mi się kilka miesięcy temu. Miałem strasznie wolne łącze (u babci), przez co kilka razy nacisnąłem odpowiedz i jeden post wysłałem 7 razy.

Nie do końca. Sam napisałeś - miałeś wolne łącze więc tutaj niekoniecznie wina może leżeć po stronie forum tylko tego, że pakiety nie chciały się przesłać i dla pewności klikałeś tych kilka razy aż wyszło siedem kopii tongue_prosty.gif Ciekawe, że człowieka łapie sentyment do takich rzeczy... oczywiście nie każdego ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o starociach mowa, to tak wyglądało forum prawie dokładnie sześć lat temu:

http://web.archive.org/web/20060628062606/http://www.cdaction.pl/agora/

Jak widać na załączonym obrazku od tamtych czasów wszystko się rozrosło, przybyło jakieś półtora miliona postów oraz ok. 475 tysięcy kont :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...