Skocz do zawartości
niziołka

Forumowicze o Sobie X

Polecane posty

/me odkurza temat

Rozumiem, że wszyscy stali bywalcy forume przenieśli się już dawno kilka działów niżej, ale szkoda żeby taki fajny temat, kiedyś serce społeczności, leżał sobie i zdychał. Pewnie i tak nikt mi nie odpisze, ale dzisiaj mam wenę, więc co mi szkodzi. W samym /lj/ przewija się sporo postów, które równie dobrze mogłyby należeć do pełnoprawnego FoSu, tylko że nikt nie zadaje sobie trudu wskrzeszania. Nie mam najmniejszego pojęcia jak powinienem rozkręcić dyskusję, dlatego też wspomnę, że dzisiaj pogoda wyjątkowo denna, ciśnienie niskie, pracy nie ma, a studia dobijają jeszcze bardziej. Moimi ulubionymi ciastkami są ostatnio milka xxl z orzechami, po prostu poezja, szkoda że takie drogie :C Coca-cola waniliowa weszła oficjalnie do Polski, więc jestem wniebowzięty, ale schodzi jak świeże bułeczki. Chyba się uzależniłem. Pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lj można pisać o wszystkim. Kiedyś pisało się tu o pogodzie, a teraz wystarczy napisać jedno zdanie w Lj.

Nie spodziewałem się, że może być tak ciepło w październiku. W Zabrzu od kilku dni jest słonecznie. Noce i poranki są dosyć zimne.

Wyniki wyborów są dla mnie zaskoczeniem. Jestem załamany, bo Górnik Zabrze ciągle przegrywa. Dobrze, że poziom walk wrestlingowych są na wysokim poziomie.

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/me odkurza temat

Rozumiem, że wszyscy stali bywalcy forume przenieśli się już dawno kilka działów niżej, ale szkoda żeby taki fajny temat, kiedyś serce społeczności, leżał sobie i zdychał. Pewnie i tak nikt mi nie odpisze, ale dzisiaj mam wenę, więc co mi szkodzi. W samym /lj/ przewija się sporo postów, które równie dobrze mogłyby należeć do pełnoprawnego FoSu, tylko że nikt nie zadaje sobie trudu wskrzeszania. Nie mam najmniejszego pojęcia jak powinienem rozkręcić dyskusję, dlatego też wspomnę, że dzisiaj pogoda wyjątkowo denna, ciśnienie niskie, pracy nie ma, a studia dobijają jeszcze bardziej. Moimi ulubionymi ciastkami są ostatnio milka xxl z orzechami, po prostu poezja, szkoda że takie drogie :C Coca-cola waniliowa weszła oficjalnie do Polski, więc jestem wniebowzięty, ale schodzi jak świeże bułeczki. Chyba się uzależniłem. Pozdrawiam serdecznie

-haha, akurat postanowiłem wejść sobie na FA i widzę, że forum umarło śmiercią naturalną i to jeszcze bardziej niż kilka lat temu. sad_prosty.gif naprawdę, nie ma tu już nikogo ze starych ludzisk? nikt nie zastanawia się nad wskrzeszeniem idei zjazdów? sad_prosty.gif (nie patrzcie na mnie, na pewno niczego wskrzeszać nie będę xD) co z wami ludzie, ogarnijcie tyłki. chytry_prosty.gif na pewno nie postarzaliście się tak bardzo, żeby nie zaliczyć jednego zjazdu żywych trupów więcej. weźmy zepnijmy tyłki, czy może już nie macie czego spinać? biggrin_prosty.gif

a co to jest "lj"?

przy okazji pozdrawiam wszystkich polaków. ;d i inne narodowości w tym Tetrisa też. tak, dopadł mnie kryzys wieku średniego jakby ktoś pytał!

Edytowano przez Meth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nikogo nie ma, liście lecą z drzew a po cykadach zostały tylko wyschnięte pancerzyki. Jednakże księżyc dalej zatacza swój taniec po tarczy niebieskiej i tak na prawdę to nie zmienia się nic ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zastanawia się nad wskrzeszeniem idei zjazdów? sad_prosty.gif (nie patrzcie na mnie, na pewno niczego wskrzeszać nie będę xD) co z wami ludzie, ogarnijcie tyłki. chytry_prosty.gif na pewno nie postarzaliście się tak bardzo, żeby nie zaliczyć jednego zjazdu żywych trupów więcej. weźmy zepnijmy tyłki, czy może już nie macie czego spinać? biggrin_prosty.gif

Była próba, ale mało chętnych, goniące terminy i tak to właśnie wyszło. Swoją drogą chyba Ci wysłałam zaproszenie, ale nie doczekałam się odpowiedzi. tongue_prosty.gif
a co to jest "lj"?
Naprawdę nie chcesz wiedzieć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi ulubionymi ciastkami są ostatnio milka xxl z orzechami, po prostu poezja, szkoda że takie drogie :C

Nie wiem jak ciacha, ale czekolady od Milki to bajka. Moja ulubiona to herbatnik + toffi + orzech laskowy + mleczna.

Niebo w Ziemi.

nikt nie zastanawia się nad wskrzeszeniem idei zjazdów?

Próby były, ale wyszło jak wyszło...

a co to jest "lj"?

Rak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Świeżo zarejestrowany, z zerowym licznikiem pod profilowym, więc zacznę od grzecznego przywitania się.

Lat 25, mieszkam we Wrocławiu, z zawodu i upodobań historyk, w wolnych chwilach gracz (zarówno komputerowy jak i fabularny) no i czytacz makulatury fantastycznej - odkąd tylko naście lat temu zaraził mnie nimi starszy brat. Interesuje się też aktywniejszym wypoczynkiem - survival (bo nigdy nie wiesz kiedy nadejdzie zombie apokalipsa) czy też ASG do którego planuje powrócić po paru latach przerwy. ;)

Pozdrawiam,

Root

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł o/

Co mogę o sobie powiedzieć? Mam 15 lat, z czego większość to te głównie z grami video na okładce, tudzież pierwszej stronie. W wolnych chwilach gitarzę, czytam, bawię się w muzykę elektroniczną(po obu stronach barykady) i piszę jakieś tam opowiadanka. Zawsze otwarty na rozmowy, więc jeśli kogoś najdzie ochota na obgadanie jakiegoś tytułu growego, filmowego czy chociażby ostatniego obiadu u babci, z chęcią odpowiem.

Cheers~~

Edytowano przez WhiteX1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Patryk i jestem liderem grupy NOMAD do walki z zaczepkami w internecie, formalnie nie istniejemy(Nie posiadamy stałego lokum aby uniknąć wojenek w naszą stronę) ale działamy jak rój pszczół gotowych do ataku jeśli zajdzie taka potrzeba, osoba YouTube o nicku Sonicwariat1994 jest pod naszą ochroną, atakując go jesteś spisany na naszą czarną listę, jako że mamy swój honor masz 24h na przeprosiny w przypadku odmowy wykonujemy swoją pracę.

A tak poza tym...

W Wolnych chwilach odaje się w grach RTS lub innych gdzie dużo się dzieje, lubię też Doctora Who choć jego nie oglądam schematycznie z względu mojej starszej siostry która też lubi coś oglądać w telewizorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ja jestem Marcin, zajmuję się głównie zaczepianiem ludzi w internecie. Formalnie istnieje (posiadam stałe lokum) i chciałbym powiedzieć, że nie szanuję osoby YouTube o nicku Sonicwariat1994 bo ma głupi nick.

Pozdrawiam

P.S.

ja seriale oglądam dość schematycznie t.j. odcinek po odcinku.

Edytowano przez Hakken
  • Like 1
  • Upvote 10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje imię to Sylwek , mam 23lat , interesuje się motoryzacją, muzyka i dobrym filmem :-)

O grach chyba nie muszę pisać skoro tu jestem :-P Lubię grać w fps-y w stylu 2wojny światowej , gry wyścigowe oraz gry akcji . Niestety z braku czasu (praca i głównie narzeczona :-D ) nie mam tak dużo czasu na granie :-( a szkoda bo Lubię . Więc jestem graczem niedzielnym .

Edytowano przez chudynet2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

pokrótce: mam na imię Mateusz, lat 30, mąż, ojciec i zapalony gracz - mimo bardzo długiego romansu z graniem "komputerowym" aktualnie cioram tylko na konsolach - niestroniący przy tym od czytania książek (przede wszystkim kryminały, fantasy, książki przygodowe oraz inne, które po lekturze mogą skłonić do refleksji) i słuchania muzyki (amerykański rap z małymi wyjątkami na produkcje europejskie).

Jakiś czas temu założyłem temat w luźnej jeździe (z racji ograniczonych możliwości ze względu na bycie świeżakiem) i chyba był to błąd - link poniżej, może ktoś będzie chętny, żeby trochę bardziej konkretnie podyskutować - jeżeli oczywiście takie osoby znajdują się na forum:)
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei jestem Pereł i po kilku latach wszedłem na ten temat i do jasnej anielki zastanawiam się co się stało z Fosem, bo jakieś 10 lat temu, przedostatnia strona miła spostu sprzed 2 godzin, a nie sprzed roku ;).

Tak, czy inaczej dawne marzenia moderacji spełniły się i nie ma statsowania w tym topicu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tutaj...

 

Po kilku latach przerwy zajrzałem na FA i choć zdawałem sobie sprawę, że fora wymierają, to nie spodziewałem się, że dotknie to w aż takim stopniu także forum tak dużego czasopisma. Tematy o książkach, filmach, społeczeństwie, filozofii itd. dogorywają w ciężkich bólach, mimo że, zarówno w świecie kultury, jak i polityki dzieje się bardzo dużo (a to czy dzieje się dobrze, czy źle to inna sprawa, czy raczej... są to tematy do omówienia właśnie na forach). Zdaję sobie sprawę, że piszę frazesy, Ameryki nie odkrywam, ewentualnie zamieniam się w zrzędzącego dziadka, ale wydaje mi się, że to jest bardzo znamienny sygnał tego, w która stronę, a niech zabrzmi patetycznie, zmierza współczesność. Owszem, można mówić, i pewnie wiele w tym racji, że Facebook, że zmiana sposobów komunikacji itd., ale to nie tłumaczy tak gwałtownego zaniku wypowiedzi na tematy wszelakie. Brakuje dzisiaj chęci dyskusji, starcia się z argumentami drugiej strony - panuje pewna taka nijakość, obojętność. W zasadzie można się było tego spodziewać, ale, że nastąpiło to aż tak szybko? Dosłownie kilka lat i fora internetowe szlag trafił. 

 

Być może stawiam zbyt wygórowane tezy, ale robię to trochę prowokacyjnie, z nadzieją na rozpoczęcie jakiejś dyskusji między innymi w celu ożywienia forum, któremu kiedyś poświęciłem trochę czasu i przeżyłem tu wiele wspaniałych chwil, nawet jeśli nie należałem do tych najbardziej aktywnych użytkowników... :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA może by jakoś jeszcze funkcjonowało, gdyby było ono bardziej promowane przez redakcję. Redaktorzy utrzymują kontakt z czytelnikami głównie przez fejsa i stronę główną, więc to tam odbywa się większy ruch dyskusyjny; no i forum powoli zdycha.

Niemniej, tragedii i tak nie ma, bo ludzie jednak wciąż tu piszą, mimo że przez ostatnie lata gwałtownie zmienił się trend w drogach komunikacji internetowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak wpadłem na forum po dłuższym czasie nieobecności i aż się przykro zrobiło, że tak popularny kiedyś temat - świeci pustkami. Niestety nowe media zniszczyły tradycyjne fora, to trochę przykre, bo na takim forum można było kogoś ciekawego poznać, anonimowo pogadać, a w nowych social mediach nie stawia się na anonimowość, a zbyt daleko idącą otwartość.

Może kiedyś, kiedy FB padnie, mam taką nadzieję, to fora wrócą do łask :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...