Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Celdur

Rozwiązany: Skyrim - Duplikat kodu produktu

Polecane posty

Ok, mam pytanie. Dziś popołudniu nabyłem Skyrim po przystąpieniu do instalacji żąda ode mnie kodu (no ok nic dziwnego w tym nie widzę) tyle tylko, że za chwilę wywala mi wiadomość o treści "Duplikat kodu produktu" i "kod został już wykorzystany" ktoś wie co począć z tym fantem?

BTW. Konto steam założyłem ledwie 5 minut temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś wersję pudełkową czy tylko klucz?

Komunikat oznacza, że ktoś już aktywował Skyrima podawanym przez Ciebie serialem. Jeśli kupiłeś grę w sklepie - oddaj i przedstaw problem sprzedawcy niech Ci wymieni na nowy egzemplarz (lub zwrot kasy), ma taki obowiązek. Jak kupiłeś sam klucz pisz do gościa/sklepu niech Ci przyślą nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś wersję pudełkową czy tylko klucz?

Oczywiście, że nabyłem wersję pudełkową (nie ufajcie Vobis) i właśnie dlatego tak mocno się wpieniłem.

@tom615

Dobre... xD przynajmniej się trochę pośmiałem na koniec tego "pięknego" dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do najbliższego vobisa i wyjaśnij im co i jak.

Vobis, Empik, MM mają dla swoich pracowników opcję wypożyczania gier, o ile na xboxa czy konsole to jeszcze jakoś przechodzi tak do PC już ciężej bo tam jednak się kluczyk wykorzystuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wasze zaangażowanie drodzy bojownicy o wolność tongue.gif Sprawa zosała załatwiona polubownie... po wymianie około pięciu maili (po trzecim przestałem liczyć) z Cenegą otrzymałem nowy klucz, który o dziwo działa. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...