Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DonZiemniak

LA Noire - problem z patchem

Polecane posty

Instalacja gry przebiegła bezproblemowo, pomyślnie. Włączam ją, rozpoczynam pobieranie patcha. Patch pobrany...i system mi crashuje. Bywa. Restart, grę włączam ponownie - ponownie patch, aczkolwiek już pobrany. Rozpoczyna się instalacja...lecz wyskakuje błąd, czas na instalację przekroczony. Klikam ok...a gra uruchamia dalsze procedury, wczytuje coś, szuka materiałów do pobrania...po czym zatrzymuje się na ekranie startowym [duży, neonowy napis LA NOIRE]. Po jakimś czasie alt+F4 i kolejna próba. Patch rozpoczyna instalację, 10%, 20%...błąd, nie można zainstalować. Powtórka powyższej sytuacji - wczytywanie, szukanie DLC, stop. Próbowałem jeszcze 3 razy - za każdym razem błędy rózniły się lecz koniec końców ani razu nei zainstalowałem patcha poprawnie. Wykonałem deinstalację - usunąłem grę ze wszystkimi komponentami. Instaluję ponownie. Po ponownej instalacji uruchamiam grę i....patch jest w 100% pobrany, rozpoczyna instalację...i ponownie crashuje.

Ktoś ma pojęcie o co może chodzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://segmentnext.com/2011/11/10/la-noire...rors-and-fixes/

polecam strone, nr 3 w twoim przypadku powinien pomoc ;)

3# How To Install LA Noire PC Patch ? After Failing The First Time

If you can?t somehow install LA Noire PC Patch, you can follow the instructions below for another go!

Navigate to C:\Program Files\Rockstar Games\L.A. Noire

Remove any file with a .patched extension

Remove Social Club v1.0.5.0 Setup.exe

Run Patch_2382_02393_1.exe

Press Update

Start Game via launcher

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://segmentnext.com/2011/11/10/la-noire...rors-and-fixes/

polecam strone, nr 3 w twoim przypadku powinien pomoc ;)

3# How To Install LA Noire PC Patch ? After Failing The First Time

If you can?t somehow install LA Noire PC Patch, you can follow the instructions below for another go!

Navigate to C:\Program Files\Rockstar Games\L.A. Noire

Remove any file with a .patched extension

Remove Social Club v1.0.5.0 Setup.exe

Run Patch_2382_02393_1.exe

Press Update

Start Game via launcher

Mam ten sam problem, próbowałem tego, lecz kiedy klikam "update", wyskakuje mi napis Error patching: 114, odinstalowywałem grę już kilkanaście razy i zaczynam przez nią dostawać nerwicy. Zna ktoś inny sposób, jak sobie z tym poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny podobny problem. Zaczyna mnie to denerwować. Nie ma ostatnimi czasy gry, z którą nie miałbym jakichś problemów czy to podczas instalacji, w trakcie patchowania czy samej gry. Pirat grę zassa, wrzuci cracka i gotowe. A człowiek, który uczciwie wydaje pieniądze musi wylać z siebie potok bluzgów jeszcze zanim grę uruchomi.

W moim przypadku zastosowanie porady ze strony http://support.rockstargames.com/entries/20632076-error-patching-error-binary-patching-file-what-to-do-if-a-patch-fails-to-install-in-l-a-noire-for-pc jest niemożliwe. Czemu? Jak czytamy w punkcie 3 należy usunąć wszystkie pliki z rozszerzeniem .patched, usunąć Social Club v1.0.5.0 Setup.exe (nie mogę tego dokonać, mój plik to - Social Club v1.0.6.1 Setup) i uruchomić Patch_2382_02393_1.exe (ponownie nie mogę ponieważ mam plik - Patch_2382_02610_1).

Mimo wszystko stosuję się do podanych punktów. Pliki z rozszerzeniami skasowane, Social Club też, uruchamiam patcha, grę odpalam z launchera. Co się ukazuje? PCGS4: Malformed settings file. Please delete settings.ini and restart the game. Co więc robię? Pomoc techniczna Rockstara (ponownie). http://support.rockstargames.com/entries/20998476-pcgs4-malformed-settings-file-error-in-l-a-noire-for-pc

Stosuję się do wszystkich poleceń. Uruchamiam grę, ściągam patcha i co?

"Patch Install Error Message: Error binary patching file FileName Cases"

Czyli cykl powrócił do początku. Gra nowa, oryginalna, wczoraj kupiona, dziś odebrana. Reinstall nie pomaga (3 razy robiony). Ręce człowiekowi opadają. Macie jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem? Może ktoś mógłby przesłać mi te dwa (Patch_2382_02393_1.exe i Social Club v1.0.5.0 Setup.exe)? Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym, czyli jakim?

Czy juz naprawde nie da sie zrobic gry, ktora czlowiek moze od razu bezproblemowo odpalic? Dlaczego kazdy nowy tytul zmusza do spedzania godzin w sieci i szukania sposobow na rozwiazanie multum problemow, ktore serwuje kazda napotkana gra? Przeciez krew moze czlowieka zalac.

W szczegolnosci dlatego, ze przecietny uzytkownik piratow nie ma zadnych problemow tego typu i smieje sie w duchu z nas frajerow, ktorzy wykladaja kase, zeby moc za wlasne pieniadze klac na czym swiat stoi na kolejny szmelc, ktory trzeba samemu naprawiac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...