Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

g_cooler

WarCraft III + FT

Polecane posty

a ja proszę o pomoc w innym problemie... otóż chcemy sobie z kumplem zagrać na multi, kiedyś mogliśmy przez hamachi... ale obecnie za nic nie możemy "zobaczyć" swoich założonych gier. Oczywiście wersje gry mamy takie same tzn. spatchowane do takiej samej wersji. I kompletnie nie wiem co może być przyczyną problemu... sprawdziłem chyba niemal wszystko zapory wyłączone, antyviry też... może ktoś ma jakiś pomysł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz router? Bo widzisz miałem taki sam problem. Ja nigdy nie mogłem założyć gry, ale mój kumpel to robil. Kupił sobie router i od tej chwili już nie może. Więc jak masz owy router to może być faktycznie jego wina.

Owszem, mam router... tyle, że jakoś inne gry nie robią akurat z tego problemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPrzęt:

GeForce 6600GT

p4 2,8GHZ

1GB ram

gra:

Warcraft 3 + dodatek albo i bez nie ma roznicy /ORYGINAL/

problem:

musialem zrobic reinstall gry, wczesniej wszystko smigalo na rozdzielczosc 1280x1024 (LCD), gralem na BNecie i w singlu, poprostu pieknie. po reinstalce, wlaczam gre, rozdzielczosc ustawia sie na 800x600, czarny ekran.

podjete dzialania:

-reinstall

-nowe sterowniki

dodam ze to forum to ostatnia deska ratunku - na forum battlenet.pl nikt mi nie pomogl, na gram.pl tez nie bo zgubilem ten glupi klucz do rejestracji elektronicznej. do supportu blizzarda wysylalem pare maili ale nic to nie dalo... pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze takim sposobem to 'omin':

dodaj do wiersza polecen -windowmode w skrocie do w3

powinno wygladac tak:

"D:gryWarcraft IIIFrozen Throne.exe" -windowmode

oczywiscie lokalizacje exe wpisujesz swoja.

w windowsmode moze dasz rade zmienic rozdzielczosc na ktorej dziala.

jak sie uda wywal -windowmode.

Powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeinstalować grę jeszcze raz, z tym, że po jej odinstalowaniu sprawdź w rejestrze, czy zostały jakieś wpisy związane z WIII (jeśli tak, to je usuń) i zainstaluj grę do pustego folderu (no i na koniec ją upatchuj, najnowsza łatka wprowadza miłą niespodziankę - gra działa bez płyty!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglbym widziec jak sprawdzic pozostalosci po wc3? bo zielony w sumie jestem w sprawach PCtow ;p (bo jak daje w rejestrze szukaj i wpisuje warcarft 3 to w sumie mi nic nie wyskakuje xd) a tego patcha to juz mialem, ale musialem odinstalowac yh.. btw. jak moge zainstalowac te patche bez polaczenia sie z bnetem? probowalem z gram.pl ale jak sciagam 40mb z predkoscia 4kbps to dziekuje :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proszę o pomoc w innym problemie... otóż chcemy sobie z kumplem zagrać na multi, kiedyś mogliśmy przez hamachi... ale obecnie za nic nie możemy "zobaczyć" swoich założonych gier. Oczywiście wersje gry mamy takie same tzn. spatchowane do takiej samej wersji. I kompletnie nie wiem co może być przyczyną problemu... sprawdziłem chyba niemal wszystko zapory wyłączone, antyviry też... może ktoś ma jakiś pomysł ?
Więc tak, wchodzisz w połączenia sieciowe, na górze wybierasz zakładkę Zaawansowane, dalej bierzesz Ustawienia Zaawansowane, i w górnym okienku zaznacz "Hamachi" i strzałkami z prawej strony wciskaj tą w górę, tak długo aż Hamachi będzie na pierwszym miejscu na górze, potem tylko akceptujesz i restartujesz komputer, nie muszę chyba mówić że Twój kumpel musi zrobić to samo, mam nadzieje że pomogłem ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujące pytania

1. Jaki jest najnowszy patch i skad go mozna pobrac

2. Czy istnieje mozliwosc pobrania dodatkowych kampani?? Jesli tak to gdzie

1)Najnowszy patch z tego co pamietam nosi nazwe 1.21a. Mozna smialo go pobrac gdy wchodzisz bezposrednio z TFT na BN

2) Sa dodatkowe kampanie orkow, ktore mozesz sciagnac na oficjalnej stronie Blizzarda z tego co pamietam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie, bo 1.21b :). Jeśli z jakiegoś powodu nie ściąga się przez BN, to zawsze można go ściągnąć ze strony BN:

- patch do "gołego" Warcrafta III PL (wersja "full"),

- patch do Warcrafta III PL z dodatkiem The Frozen Throne (j. w.).

Dodatkowe akty do kampanii orków są w każdym (prawie :)) patchu do TFT od bodajże wersji 1.13 lub 1.14 wzwyż. Jeśli chodzi o nieoficjalne kampanie, to Google będzie tu najlepszym pomocnikiem ;) (stron z dodatkowymi mapami i kampaniami jest na pęczki), jednak musisz się liczyć z tym, że większość kampanii będzie po angielsku (z wyjątków godny uwagi jest Zbudzony Bóg - kampania w klimatach StarCrafta :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest kampania, ktora bardziej podchodzi pod RPG. Chodzisz tak zwanym Rexarem. Mozesz dodatkowo sobie sciagac, a nawet samemu robic mapki do scenariuszu. Fajna jest przy tym zabawa. Ja osobiscie sie bawilem tym przez bardzo dlugi czas. A jezeli wszystko Ci sie znudzi co wyzej wymienilem to radze sie zabrac za BN. Tam dopiero sie zaczna zabawa. Dotki, arenki i nasze slynne pol-1 :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo do tematu o WIII :).

Żeby hostować na BN trzeba mieć tzw. publiczny adres IP. Najpewniejszym sposobem na ustalenie tego jest kontakt z providerem - on będzie wiedział, jaki IP jest przypisany danemu klientowi. Można też to sprawdzić za pomocą różnych stron internetowych, które pokazują, pod jakim adresem jest widziany komputer od strony Internetu. Jeśli będzie się on różnił od tego, co pokazuje ipconfig, to prawdopodobnie nie jest się (nie)szczęśliwym posiadaczem publicznego IP.

Jeśli provider przydziela publiczny adres, a klient ma w domu router, to na routerze zwykle trzeba ustawić przekierowanie portów, inaczej z hostowania nici.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to mam jesen problem przy graniu na bn. Nie mogę grać z dwoma kolegami z f l b ojak tworzę grę to od początku wyskakuje oczekiwanie na gracza co trwa 40sek a potem wywala mnie z gry i nie można inaczej. Natomiast jak qmpel stworzy grę to przy wejściu mam oczekiwanie na gospodarza co kończy się po 10sek wywaleniem z tejże. Z innymi na bn gram normalnie a taka sytuacja występuje tylko w wspomnianych przypadkach. Reinstal gry nie pomogł innych lagów na bn nie uświadczyłem. Mam net 512. Może ktoś miał podobny problem, czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz zewnętrzne IP, jeśli nie to na BN gry nie stworzysz. Jeśli masz spróbuj odblokować porty

Porty wszystkie mam odblokowane mam zewn IP na bnecie gry tworze normalnie ale nie mogę grać tylko z 2 osobami bo są lagi a ci ludzie także nie mają lagów z wyjątkiem grania ze mną. <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...