Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

g_cooler

WarCraft III + FT

Polecane posty

Aby móc założyć w WIII drużynę do której inni mogliby się dołączać trzeba posiadać publiczne ip (stałe ip nie oznacza ip publicznego!!), WIII na liście wyjątków w firewallu i ewentualnie odpowiednio skonfigurowany router...

Neostrada na 100% daje publiczne IP.

Telewizja kablowa w Pruszkowie na 100% nie daje go od razu, trzeba złożyć podanie i odpowiednio prośbę umotywować(to tak dla kolegów i koleżanek z miasta :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awzan,

raczej wątpie żeby Blizzard robił kolejnego WarCraft'a (RTS). WoW osiągnął taki sukces, że teraz będą raczej koncentrować się na rozszerzeniach do niego. ALe nigdy nic nie wiadomo :wink:

Też tak sądze ponieważ WoW jest juz coś w 6 czy 7 milionach domów i pewnie po Burning crusade wypuszczą jeszcze pare dodatków.

Ale w poruwnaniu do Guild wars on wypuszcza rozszerzenia powiedzmy co dwa lata,bo przecież Wow wyszedł dwa lata temu,a Zaś oni w tempie dwa dodatki na rok,co każdy dodatek jest lepszy i nie trzeba płacić abonametnu :D TAkże jak Blizzard nie przyspieszy tępa to będziemy mieć być może wyrównanie,Ale my mamy zaufanie do Blizzarda, bo jak oni duzoo czasu robia dodatek to znaczy że on bedzie po prostu wybitny i dziesięć razy lepszy od GW.

Przyklładowo recenzja na gry-online ponad 90%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Piekielne wrota". Trzeba tam zamknąć Illidanem 4 portale z których wyłaniają się demony. Pomoże ktoś ?

Nie pamiętam czy to ta misja, ale najpierw postaraj się zdobyć pomoc Dreanor niszcząc wskazaną bazę piekielnych orków. Potem nie daj go zniszczyć jak będzie zamykał wrota, uzdrawiaj go i trzymaj przy nim potężną armie do czasu zamknięcia wrót. Najlepiej zajmij się najpierw komputerem, bo może utrudniać Ci potem gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym najlepiej zrobić wjazd na tą bazę ? Ja zgrałem się z atakiem Draenei, a moja armia była złożona przede wszystkim w Myrmidonów i jednak zabrakło. Może czekać, aż Draenei dostatecznie osłabi bazę krwawych orków ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym najlepiej zrobić wjazd na tą bazę ? Ja zgrałem się z atakiem Draenei, a moja armia była złożona przede wszystkim w Myrmidonów i jednak zabrakło. Może czekać, aż Draenei dostatecznie osłabi bazę krwawych orków ?

Z tym osłabianiem to sam wiesz jak to jest. Nigdy sami sobie nie poradzą tylko zostaną wycieńci w chwilę w pień, ale róznicuj armię: głównie stawiaj na coś mocnego(myrmidony mogą być z uwagi na dobre statsy) z poparciem kapłanów. Zobacz jakich jednostek najwięcej buduje wróg i spójrz na ich pancerze: dobierz taką armię, która niszczy istoty o takich pancerzach w sekundę. Na tym polega idea WarCrafta. :wink:

Ps, Na tej mapie możesz uwolnić zamknięte w klatce Dranei. Skup cała armie na ataku to wróg się nie pozbiera, po czym szybko wracaj do bazy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj konfigurację Twojego sprzętu.

Ja na dzień dzisiejszy, mogę Ci powiedzie, żebyś zainstalował Warcrafta od nowa i ściągnął najnowszego pacza jak jest dostępny, a nie samego 1.13 (bodajże w tym zamieszczono te kampanie :P).

http://ftp.blizzard.com/pub/war3x/patches/pc/

Na dole tej listy wybierz z listy plik odpowiadający Twojej wersji językowej (czyli zapewne ten w języku polskim).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam odpowiem na to pytanie, jego gra nie jest orginalna w 90%, ja miałem piracką wersje i pojawiało mi się takie samo.

Gra jest orginalna. Kampanie oficjalne jak ta FT orków chodzi bez problemów, mi chodzi o kampanie robione przez fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampanie fanów mogą nie chodzić dobrze tj mody do gier. Więc nie zdziw się jak nie pójdzie jakaś, tylko, że tu błąd w czym innym. :(

Duża część "fanowskich" kampanii jest niezbyt stabilna,że tak się wyrażę i jest to raczej wina tego,który ową kampanię zrobił,bądź łącza z którego pobierałeś(może jakiś lichy serwer i pobrałeś plik z błędem).

Jedyna porada-poszukać na jakiś pewniejszych stronach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...