Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ThePanda

Kiedy kupić?

Polecane posty

Ciężko powiedzieć, wszystko zależy od tego na jaki ruch zdecyduje się nVidia. Myślę, że GTX570/580 może lekko potanieć, a reszta raczej się nie ruszy póki AMD nie wyda nowych konkurentów. Na obniżki Radeonów 6000 bym raczej nie liczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie zapytanie skoro tenw atek juz istnieje: chce kupic kompa za ok 3000zl do grania, nie spieszy mi sie a kumpel mi radzi zebym zaczekal do kwietnia wtedy jest chyba premiera trinity. Warto czekac, tzn ceny pojda w dol?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trinity to akurat nic nie zmieni moim zdaniem, bo to będą lekko zmodyfikowane Bulldozery ze zintegrowaną grafiką - ogółem AMDowski low/mid-end. Namieszać może za to premiera Inteli Ivy Bridge. jak się nie spieszy, to można zaczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nadchodziła powtórka cenowa z zeszłego lata?

Od 3 miesięcy, dolar stracił 7,23%, a euro 8,93%. Więc, wynoszą odpowiednio ~3,1093 i ~4,0919.

Jakby nie patrzeć, od grudnia cena i7 2600k zmalała trochę:

w_1811465.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem sobie ostatnio taki zestaw: http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisan...122&s=58569

Lecz od tygodnia cena systematycznie wzrasta codziennie o ok. 10 zl. Tu rodzi sie moje pytanie: czy ma to jakis związek z nadchodzącymi komuniami świętymi? Czy powinienem poczekać do czerwca z kupnem?

I najważniejsze(choć powinno byc w innym subforum): czy ten zestaw jest prawidlowo złożony?

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ceny poszybowały w górę o kilka, kilkadziesiąt złotych, bo komunie, dzień dziecka, koniec szkoły itp. pewnie dopiero spadną w wakacje :(

@down

Oby w wakacje/ jesienią było lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po pierwsze - okres wzrostu cen, po drugie - złotówka tanieje.

I to mocno.

Cóż - kiedy w Grecji się uspokoi, będzie wszystko już wiadomo, ceny się w miarę ustabilizują.

Bo przy drogich kompach, to kopnięcie w twarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, ktoś zamierza kupić kompa - niech robi to jak najszybciej.

i7 2600k skoczył o 100zł w górę, w ciągu ostatnich tygodni.

Zestawy po 5000, kosztują teraz raczej 5600zł.

A złoty się osłabia.

Nawet, jeśli Grecja nie odejdzie, to sytuacja w Hiszpanii itd. będzie powodowała osłabienie złotego.

Jeśli Grecja odejdzie, to zapewne niedługo po tym złoty będzie warty 1/5 euro.

Chyba, że ktoś chce czekać, to może za 20 lat, będzie lepiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...