Skocz do zawartości
Gość kabura

Quake 3 Arena

Polecane posty

No rzeczywiście z tamtego posta trudno cokolwiek wywnioskować :D, ale dla mnie takim małym mankamentem w Q3 było to, że był on zbyt bardzo kolorowy - prawie jak kreskówka :D...

A co do tych starszych sprzętów to musisz uważać Tropenhauzer, bo mój 166 był już zaopatrzony w technologię MMX (uuuuu! brzmi groźnie :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie Quake ]I[ Arena to jeden z lepszych(jak nie najlepszy) sieciowych FPP. Grafika jest zawalista, można się nagrać w singelplayerze, ma małe wymagania i przede wszystkim jest ogromnie GRYWALNA !! :twisted: :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Palladyn

Zgadzam się z przedmówca!!! Quake 3 rządzi! Może wie ktoś o jakimś konkursie Q3A w Polsce? Jakiś ogólnopolski konkurs? Może patron CDA? Co o tym sądzicie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem mocno zauroczony Q3,ale jakoś szybko mi przeszło.Mimo to że już niegram to i tak cyle czoło przed tą grom.

Ja natomiast nie jestem ani trochę zauroczony jakością postów jakie piszesz. Jak na razie to jest pół na pół - pół została, pół wyleciała. Popraw się ładnie prosze. Masz szczęście, że jesteś z Wałcza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj co to była za gierka -aż łezka się w oku kręci =D>

Pamiętam jeszcze jak miałem słabego kompa, brak netu - wtedy chodziłem z kumplem z kafejki i zacinałem do znudzenia.

Ta gra to gra legenda - nie da się jej opisać - tak dobra

Nawet po kilku latach jak sprawiłem sobie porządny config nadal w nią młuciłem godzinami, ale teraz przestałem - są lepsze gry, kumple, rower :P

Jak dla mnie gra w pierwszej 10 gier wszechczasów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie jestem ani trochę zauroczony jakością postów jakie piszesz. Jak na razie to jest pół na pół - pół została, pół wyleciała. Popraw się ładnie prosze. Masz szczęście, że jesteś z Wałcza :)

Sorry że nie na temat,ale dopiero zaczynam na forum i nie zabardzo jeszcze umiem pisać,ale pilnie się ucze!Dlaczego mam szczęście że jestem z Wałcza?Jeszcze raz sry że nie na temat!

Każdy kiedyś zaczynał - najważniejsza jest chęć by się poprawić :D . A co do tego Wałcza - mieszkałem kiedyś bardzo blisko, 4czy 5 km, Młody byłem to i sentyment do lat dziecinnych został :P - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

QUAKE to super gra bardzo mi się podobała choć odkryłem ja bardzo pużno.

Nie grałem jeszcze w multipalyera ale może kiedyś :D

Największym plusem tej gry jest sama gra! HE HE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer jest taki sobie , nie zrobil na mnie takiego wrazenia :/ Juz wole singla ... ktory wciaga :D Na multi pojdziesz troche do przodu i juz po tobie ,,,ehh nie to nie na moje nerwy :wink: Na singlu boty sa slabe nawet na nawyzszym poziomie trudnosci :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer jest taki sobie , nie zrobil na mnie takiego wrazenia :/ Juz wole singla ... ktory wciaga :D Na multi pojdziesz troche do przodu i juz po tobie ,,,ehh nie to nie na moje nerwy :wink: Na singlu boty sa slabe nawet na nawyzszym poziomie trudnosci :roll:

Tekst roku :D. Single w Q3 lepszy niż multik :D. W następnych wyborach masz mój głos, sto procent :).

Jeśli jesteś TAKI dobry, że boty na najwyższym poziomie trudności nie sprawiają problemów radzę odpalić q3dm17 na FFA i wrzucić paru Xaero na Nightmare! Ile przeżyjesz? Daję max 10s.

Jeśli na "multi pojedziesz trochę do przodu i juz po tobie" to na pewno nie masz ŻADNEGO doświadczenia i nie wciskaj tu kitu... Bo wątpię, abyś grał z takim messem czy zoomerem :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera ogólnie nie jest taka zła. Gdyby tylko było więcej trybów... UT i tak 100 razy lepszy :) Nic nie jest go w stanie pokonać pod względem sieciowych FPSów!

Hahaha jeżeli piszesz o UT (pierwszej części) to się grubo mylisz. Tak, wiem że to kwestia gustu która gra jest lepsza, ale powiedz mi co jest w nim lepszego ?? grafika ?? postacie ?? może mapy ?? Pozatym to zagraj sobie w Q3 przez internet i zobacz ile ma serverów(średnio ponad 200) ?? Dla mnie Q3 będzie zawsze lepsza od UT :P i nic tego nie zmieni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer jest taki sobie , nie zrobil na mnie takiego wrazenia :/ Juz wole singla ... ktory wciaga :D Na multi pojdziesz troche do przodu i juz po tobie ,,,ehh nie to nie na moje nerwy :wink: Na singlu boty sa slabe nawet na nawyzszym poziomie trudnosci :roll:

Tekst roku :D. Single w Q3 lepszy niż multik :D. W następnych wyborach masz mój głos, sto procent :).

Jeśli jesteś TAKI dobry, że boty na najwyższym poziomie trudności nie sprawiają problemów radzę odpalić q3dm17 na FFA i wrzucić paru Xaero na Nightmare! Ile przeżyjesz? Daję max 10s.

Jeśli na "multi pojedziesz trochę do przodu i juz po tobie" to na pewno nie masz ŻADNEGO doświadczenia i nie wciskaj tu kitu... Bo wątpię, abyś grał z takim messem czy zoomerem :lol:

Heh , nie mowie , ze nie mam zadnych trudnosci ! Owszem gra sie ciezko, tyleze jakos daje sobie rade ... Kilka dni grania i juz masz wprawe na tyle dobra , ze mozesz sobie poradzic na najwyzszym poziomie . I nie bulwersuj sie tak , bo zaraz orgamu dostaniesz . Zalezy jeszcze z jakimi kolesiami grasz na multi... Tak szczerze to multi w q za bardzo mnie nie kreci wole singla ot i wszystko ! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie po pol roku nie-grania wreszcie zmusilem ludzi po lanie zeby dali sie pofragowac... ^^ Bylo pelno kozakow ktorzy "po co grac ? i tak mnie rozwala" ...hehehehe. Meczyk na q3dm17 do 100 fragsow. 100 dla mnie, reszta dostala najwyzej do 11 ^^ [wlasnie kozak ] :twisted: Od teraz kiedy mam zewnetrzne ip to moge postawic serwerek jesli ktos chce z forum pograc ^^ [wiem wiem... to powinno isc do Gramy W sieci]. Aha i jeszcze jedno. Ma ktos dzialajacego ProMode'a ? Mi sie cos skopal i nie moge na nim grac.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 2004 rządzi!! Quake 3 jest do kitu, Już przegrywał z Unrealem Tournament

Nie uczyli Cie w szkole , ze zawsze nalezy uzasadnic swoja opinie?! Poprzyj ja chociaz jednym argumentem !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie po pol roku nie-grania wreszcie zmusilem ludzi po lanie zeby dali sie pofragowac... ^^ Bylo pelno kozakow ktorzy "po co grac ? i tak mnie rozwala" ...hehehehe. Meczyk na q3dm17 do 100 fragsow. 100 dla mnie, reszta dostala najwyzej do 11 ^^ [wlasnie kozak ] :twisted: Od teraz kiedy mam zewnetrzne ip to moge postawic serwerek jesli ktos chce z forum pograc ^^ [wiem wiem... to powinno isc do Gramy W sieci]. Aha i jeszcze jedno. Ma ktos dzialajacego ProMode'a ? Mi sie cos skopal i nie moge na nim grac.

A zkim ty grałeś? Chyba z dzieciakami w kafejce, którzy wiedzą co to jest tylko ikona Q3 :D.

Jam mam działającego OSP, czemu Ci nie działa? Toż to kompa można wyrzucić, skoro q3 pada :wink:

I bym zagrał, ale jutro znuff wyjeżdzam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam lubie i quake i ut. :D

Dla mnie licza sięklimaty tych gier. :)

Więcej czasu spędziłem jednak w świecie quake ale i tak jestem w to cienki! :oops:

zgadzma się obie gry są cudowne chociaz to Quake wprowadził mnie w cudowny świat gier i dlatego go bardziej lubie :) grałem w niego naokrągło od 1998 do 2000 ;] i znam każdy secret w nim a gre przechodze w bardzo krutkim czasie i mam ją w 1 paluszku :P a unrealek to była dróga wspaniała szczelanka po Quaczku jakbym nie zepsuł sobie płytki unreala to bym nadal grał w niego ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reign. napisał

Nie uczyli Cie w szkole , ze zawsze nalezy uzasadnic swoja opinie?! Poprzyj ja chociaz jednym argumentem !

Przepraszam wydawało mi się że jest to oczywiście tak aj ziemia jest okrągła, oki oto moje argumenty:

(chodzi o UT jedynkr)

1. grafa lepsza

a tekstury

b postacie

-twarze

-ciałko

c. inne

2 grywalność

3. bronie

4. plansze

5. atmosfera.

6. spójrz na internet (ile osób jest)

7. muzyka

8. AI wrógów

9. AI sprzymierzeńców

10. i wie;e innych gdzie można godzinami pisać.

Jeżeli nie zgadzasz się z którymś argumentem to pisz....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...