Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

Pliska mam kłopot z tą grą gdy wychodze z 1 save(prze te drzwi)wyrzuca mnie do windy.

Mój Komp:

Procesor:1,6MHz

Ram:700Mb

Karta Graficzna:GF nie pamietam jaka ma 128MB i 3.0Shadery

Windows XP

A i czasami wyskakuje taka ramka jak mnie wyrzuci.

PS.Nie mam antywirusa więc nie piszcie że wykrywa wirusa:/

Z góry dzienkuje i Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kłopot z multi...

Problem jest taki, że w grze przez sieć sam zakładać serwer mogę, obcokrajowcy mogą się bez problemu dołączać, a ja sam do żadnego serwa się podłączyć nie mogę. Gdy wybieram serwer i pokazuje się "Podłączanie do gry" czy jakoś tak to gra się zawiesza=CTRL+ALT+DELETE

Ten sam problem ma moj kolega, jedyne co nas łączy to to że obydwaj korzystamy z avast!Antivirus, ale nie wydaje mi się żeby w nim leżał problem. Nie może to też być problem Firewalla bo z tym już się też namęczyliśmy.

Please, pomóżcie...!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z PS. Gra instaluje mi się normalnie, jednak nie mogę w nią grać. Gdy próbuję ją uruchomić komputer szuka skrótu i nie mam ikony gry. Tzn. skrót na pulpicie jest, z tym, że bez ikonki PSa. Nie wiecie może co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z PS. Gra instaluje mi się normalnie, jednak nie mogę w nią grać. Gdy próbuję ją uruchomić komputer szuka skrótu i nie mam ikony gry. Tzn. skrót na pulpicie jest, z tym, że bez ikonki PSa. Nie wiecie może co z tym zrobić?

Project Snowblind masz z Kolekcji Klasyki? Ja miałem z tej samej serii Antologie Thief'a i... też nie mogłem go odpalić ze skrótu... jak klikałem to nic się nie działo... okazało się, ze skróty są zwalone i żaden z trzech Thief'ów nie odpalał się ze skrótów. Mi pomogło usunięcie skrótu wejście do folderu z grą, znalezienie pliku .exe i odpalanie gry z niego bezpośrednio :wink: - a żeby za każdym razem nie wchodzić do katalogu z grą możesz zrobić skrót pliku .exe. To powinno, (wręcz musi) pomóc, no bo jak gra mogłaby się zainstalować bez .exe...? Jeśli jednak dalej nie będzie sięodpalać to może masz jakiegoś wirusa, który usuwa pliki .exe... "Me don't know"... możesz jeszcze sprobować (po skanie antywira) przeinstalować grę :wink: . Tak czy siak próbuj bo gra jest świetna :wink: Powodzenia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project Snowblind masz z Kolekcji Klasyki?

Nie. Mam go z CDA nr. 133. Z tym, że dopiero teraz znalazłem czas, by w niego pograć...

(...)przeinstalować grę

Nie pomogło. Skanowałem kompa wczoraj i żadnych wirów nie było.

Za parę dni format, więc spróbuję może po nim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Ja miałem taki sam problem jak dr_NO (zapoznajcie się z problemem na stronie 3 tematu - głównie chodzi oto że gra wywala Cię na pulpit z błędem). Ale skopiowałem sobie ten plik, który znajdziecie pod tym adresem: http://www.securom.com/support/customers/e...nowblind_sp.zip <thx, morzan>

Teraz z tym plikiem, od początku gry, doszedłem do 5 misji i ani razu mnie nie wywaliło! A przed tą operacją, wywalało mnie bez przerwy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze mi ktos pomoze ?

2000+ AMD

256 RAM

9200 pro radeon

Gra mi sie niemilosiernie tnie juz w menu okolo 7 fps ( na oko ) a gdy klikam single player wywala mnie do pulpitu ( ze wzgledu na wirtualna pamiec )

Nie wiem co robic :/

Tnie ci się bo masz za mało ramu, a po drugie to wydaje mi się że ta gra ma problemy z kartami ati, ale pewien nie jestem :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Neonight -> Z tą grą jest ten bajer, że multi ogromnej liczbie ludzi nie chodzi (jeśli w ogóle). Swego czasu też chciałem spróbować swoich sił i niestety efekty były takie same jak u Ciebie: zawieszka przy próbie połączenia z grą. Można założyć swoją, ale już nie da się dołączyć do innej.

Ekipa CDA nas tu nie wsparła nabierając wody w usta, w necie informacji nie ma na temat podobnych problemów z tą grą i żadnych konkretnych rozwiązań.

Też mam Avasta (ale to nie w nim problem), Comodo jako firewall, a wcześniej był Zone Alarm. Wyłączanie zapór i inne magiczne sztuczki nie działają.

Po prostu w multi sobie nie pograsz i taka jest smutna prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam z odświeżaniem tematu. Otóż po dołożeniu ramu postanowilem z nudów odpalić jeszcze raz ta w końcu fajną gierkę.

Okej, super !!! UWAGA !!! SPIOLERY!

Jestem w misji gdzie ratują mnie w szpitalu (druga chyba) okej, okej Idę do generała ale po rozmowie gra... Się wykrzacza do pulpitu. zawsze w drugiej misji. Przed dokupieniem ramu jeszcze w pierwszej wywalała (a miałem 512. Teraz mam... 2 GB) żadne z podpunktów rad Ghosta mi nie pomogły. Żadne zmienianie pełnoekranowych efektów etc...

wie ktos jak to w koncu naprawic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam z odświeżaniem tematu. Otóż po dołożeniu ramu postanowilem z nudów odpalić jeszcze raz ta w końcu fajną gierkę.

Okej, super !!! UWAGA !!! SPIOLERY!

Jestem w misji gdzie ratują mnie w szpitalu (druga chyba) okej, okej Idę do generała ale po rozmowie gra... Się wykrzacza do pulpitu. zawsze w drugiej misji. Przed dokupieniem ramu jeszcze w pierwszej wywalała (a miałem 512. Teraz mam... 2 GB) żadne z podpunktów rad Ghosta mi nie pomogły. Żadne zmienianie pełnoekranowych efektów etc...

wie ktos jak to w koncu naprawic?

Może problem tkwi w direksie?Podaj dokładny opis twojego komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wrzuc ten plik *.exe do wykluczen w antyvirze i tyle - nie bedzie skanowal pliku, nie bedzie wywalal gry.

Poza tym, baza wirusow ze stycznia? Aktualizacje powinno sie robic codziennie, albo przynajmniej raz w tygodniu, skoro antyvir ma dzialać czaly czas... Chyba, ze pirat i nie mozna updateow wgrac, ale nie wnikam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...