Skocz do zawartości

Komórka do 550zł


ro442

Polecane posty

Proszę Was drodzy użytkownicy o pomoc.Otóż nie wiem jaki telefon kupić do 550zł.Proszę o wyrozumiałość ponieważ nie znam się na telefonach.Najlepiej aby miał:

-w-fi

-aparat do 5MPx

-ma być dotykowy

Klawiatura może być qwert ale nie musi

Myślałem nad LG GT505-co myślicie o nim?Dobry?Jak nie to proszę o porady innych telefonów

Dzięki i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod postem Skrzyp3k-a i od siebie dodaje jeszcze dwa dobre fony

- Zte Blade. Mam go i naprawdę, jest dobry, aczkolwiek bierz na uwagę to, że(wiele osó narzeka na jego wykonanaie)

- HTC Wildfire S(trudno będzie za tą cenę, ale powinno Ci się udać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

htc wildfire s to porażka ! Nadaje się tylko do oglądania filmów i przęglądanie neta i nic wiecej. Popieram lg p500 mocny telefon ! (braciszek ma więc się pobawiłem).

Buahahahahaahahaha!

Sory, już skończyłem :)

HTC Wildfire > LG.

To tak na początek. Teraz uzasadnienie:

1. Data produkcji. Wildfire ten rok , LG zeszły. Ludzi, którzy nie rozumieją postępu technologicznego, odsyłam do lektury sposobów produkcji i wytwarzania modeli telefonów.

2. Firma. HTC > LG. Podobnie jak SE> LG i Samsung>LG. Porównaj ceny, zwłaszcza na ebayu lub komisach.

3. Awaryjność. Pracując przez pół roku w firmie zajmującej się sprzedażą telefonów dla przykładu podam,że zepsutych HTC trafiło do nas zaledwie kilka, a LG kilkadziesiąt. To chyba o czymś świadczy. (bynajmniej nie o tym,że wysyłka telefonu LG jest tańsza...)

4. HTC Sense. LG tego nie ma :)

Tyle chyba starczy na początek. Żeby nie było, P500 to akurat udany model LG :)

Ale najeżdżanie na HTC Wildfire S, chyba jednego z najbardziej udanych telefonów od HTC naprawdę nie ma sensu :)

Zte Blade -> telefon faktycznie fajny, ale nie kupiłbym czegoś, co oficjalnie pochodzi z Chin i ma support z tegoż kraju :)

HTC Wildfire S za taką cenę na Allegro kupisz, myślę,że w tej kategorii cenowej będzie to najlepszy wybór.

Dodam jeszcze,że ten HTC świetnie trzyma baterie.

Możesz jeszcze sprawdzić SE Xperia mini pro, bo to też świetny telefon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zte Blade -> telefon faktycznie fajny, ale nie kupiłbym czegoś, co oficjalnie pochodzi z Chin i ma support z tegoż kraju :)

W sumie racja, choć Chiny wciąż niepotrzebnie są kojarzone z badziewiami(chodzi mi o elektronikę), bo jak wiadomo, są one siłą roboczą(tanią) i myśle, że wykonanie tego fona nie jest, aż tak bardzo odbiegające od innych (chodzi mi o low-end, bo to grzech porównywać z takim np. Samsungiem Galaxy S), choć nie powiem, że lepsze wykonanie mogło by być.

Gdzieś tam wspominałeś Xperie X10 mini, to dobry tel. ale nie za tę cenę. Lepiej wziąć już Xperie MINI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to do 550 zł polecam HTC Wildfire S. U Abonentów pewnie będzie droższy ale,serwisy gsm,allegro czy ebay nie bolą.Z resztą ten smartphone posiada najnowszą wersję androida,dobry procesor,przyzwoity wyświetlacz i nakładkę HTC Sense :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.Mam teraz dylemat co wybrać,zastanawiam się między HTC Wildfire S a Sony Ericsson XPERIA X10 mini PRO.I drugie pytanie czy ten Sony Ericsson którego tu wymieniłem nie ma za mało pamięci Ram?Bo chciałbym przeglądać internet na telefonie,do gier mi niepotrzebny bo mam od tego kompa co nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja mam Xperie X10 Mini pro i klawiatura nie jest tragiczna jesli nie ma sie zbyt duzych palcow. Jesli masz zamiar duzo pisac to rowniez SE bedzie lepszy bo na 3,2 calach ni bedzie to zbyt wygodne. A tak to Wildfire S jest pod kazdym chyba wzgledem lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Nokię 500 Mocniejsza od HTC Wildfire S i lepszy do przeglądania neta a dostaniesz za 500 nówkę ja kupiłem za 420 . Jedyny minus to brak Androida. Ale Symbian Anna najnowszy nie jest zły, zainstalowałem gierki na Badę i chodzą .

- procek 1GHz

- rozdzielczość 360 x 640

- ekran pojemnościowy multitouch 16 mln kolorów

- podstawy takie jak WiFi GPS są

- wymienne obudowy

- wbudowana pamięć 2 GB

- Można rozszerzyć do 32 GB microSD , microSDHC

- aparat 5 mpx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up :ohmy: Symbian to system BEZ przyszłości, przestarzały i ustępujący Androidowi praktycznie w każdej funkcji. Co z tego, że Nokia posiada procek 1GHz jak nie potrafi go sensownie wykorzystać?

Wildfire S to telefon z niezłym ekranem, dosyć mocny (jak wydajność nie będzie dla Ciebie wystarczająca, zawsze są programy do OC), z rewelacyjną HTC Sense, no i przede wszystkim Androidem, który niejedno jeszcze pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle z nowym symbianem nie jest. Nastała poprawa w porównaniu do poprzednich edycji. Jednak Android mimo to jest 2x lepszy. Różnicy między tymi dwoma w wydajności nie ma gdyż mają za słaby układ graficzny by różnice w cpu znacząco wpłynęły na wydajność. A i na symbianie jest o wiele mniej aplikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Galaxy Ace nie znajdzie sie w tej cenie gdzies? ;)

@SKRZYP3X co do Twojej opinii klawiaturki w X10 Mini Pro to masz u mnie minusa za to :D Uwielbiam ta klawiaturke i pisze sie na niej swietnie, ale jesli kolega chce do przegladania neta to nie polecam X10 Mini Pro ze wzgledu na maly ekran i brak multitouch w stockowym ROMie co skutecznie potrafi utrudnic przegladanie neta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...