Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bronex

Plebiscyt na Grę roku 2011 wg Forum Actionum

Polecane posty

Prawie same crapy przedostały się na listę finałową, no ale co się dziwić... Na PC dobrych premier jak deszczu na pustyni, a na konsolach większość użytkowników FA nie gra. W dodatku leczenie polskich kompleksów nominowaniem Wiedźmina II, który jest grą co najwyżej dobrą. No, ale koniec narzekania, bo na liście znajduje się jedna gra, która na to w 100% zasługuje, a więc mój głos oddaję na...

TES V: Skyrim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że wiem iż nie ma szans w starciu z fana(tyka)mi Wiedźmina...

Deus Ex: Human Revolution: za przywrócenie wiary w możliwość stworzenia gry ambitnej i rozbudowanej, a przy tym wyszlifowanej na najwyższy połysk. No i za bycie godnym spadkobiercą genialnej i niepowtarzalnej części pierwszej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek wobec konkurencji za żadne skarby na ten tytuł nie zasługuje. Pozostają Skyrim lub Deus Ex i mimo, że obie gry to dla mnie właściwie cuda objawione tego roku, to bez zastanowienia wskazuję Deus Exa. Najbardziej spójny, najlepszy fabularnie - cudowny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie. Widzę, że Bulletstorm nie ma szans więc zagłosuję na co innego. :/

Na BF3 nie, bo nie przepadam za EA, na Deus Exa nie bo nie, więc Skyrim czy Wiesiek? Kurcze. Dobra niech będzie. Więc wybieram Wieśka. Głosuję na Wiedźmina 2 Zabójcy Królów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm to dobry, lecz nienadzwyczajny shooter. Po pół godzinie padłem znudzony.

W nowego Deus Ex nie grałem, i nie zamierzam, nigdy mnie nie ciągnęło do tej serii.

Battlefield? Nigdy nie lubowałem się w "sztandarowych" ostatnio shooterach po sieci, osobiście wisi mi kupowanie odgrzewanych gier sprzed paru lat bez żadnych zmian, gdzie nawet crashe informują, w przypadku MW3, że "program MW2 napotkał błąd i musi zostać zamknięty".

Skyrim z całą pewnością nie. To nadal hiking sim z idiotolubnym kompasem (sprowadzającym gameplay do care-bear festynu), antycznym już silnikiem (który nie wiadomo czemu został nazwany "nowym", w dodatku fatalnie zoptymalizowanym), z jeszcze mocniejszym zmniejszeniem możliwości rozwoju postaci - brak klas, podstawowych cech, głównych i pobocznych umiejętności (ergo każdy awans w skillu daje nam progres w poziomie), wymienialne jak rękawiczki znaki zodiaku, w dodatku bez negatywnych cech (kamienie), powoduje, że wybór rasy jest zupełnie kosmetyczny, zaś rozwój ogranicza się do trzech ścisłych archetypów - wojownik, mag i coś na kształt fightera (dual wield) - nikt mi nie wmówi, że to progres, gdy dają nam mniej wyboru - a raz chciałbym w nowej grze stworzyć skaczącego po 10 metrów argoniana z włócznią i używającego lewitacji.

I pomimo kupy usprawnień w stronę Morrowinda (ładny zarys prowincji, gospodarki, sytuacji politycznej, kupy dobrych książek w lore TES, paru ciekawych questów pobocznych, lepszego art-designu - chociaż Biała Grań do złudzenia przypomina jacksonowe Edoras, ale to drobiazg), to nadal za mało, by wynieść się ponad przeciętność. Nie.

Pozostaje Wiedźmin 2. Chociaż bardziej to interaktywna cut-scenka, nie grałem w to osobiście za długo, ale byłem świadkiem gry znajomego, i trzeba przyznać, że grafika, dźwięk, fabuła, postacie trzymają bardzo dobry poziom, pomimo mojej niechęci do Sapka, i oglądało się grę jak dobry film fantasy. Mały wybór, lecz z takiego prześwietnego towarzystwa pozostaje mi wybrać Wiedźmina 2, na którego pieniądze już odłożyłem i przed świętami sam poznam go w całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3, w duzej mierze za poprawe mechaniki walki :) gra jako strzelanka jest wrecz doskonala ;) szkoda tylko ze ma takie wymogi, przez co wiekszosc nie zakosztowali tego cukierka ;)

tylko ja nie wiem czemu teraz gra roku jest nominowana jak zaraz bedzie nowy batman !! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...