Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yupik

Rozwiązany: Need for Speed Hot Pursiut - Problem z odlaczaniem pada

Polecane posty

Mam taki niezwykly problem.Posiadam pada Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows ktory dziala bez problemu gdy gram w fife i wszystkie inne gry.i do niedawna dzialal rowniez z hot pursuitem.Natomiast od jakiegos czasu srednio kilka razy na wyscig pad sie wylacza i na ekranie pojawia sie komunikat ze pad zostal odlaczony.wciskam x i pad sie wlacza ale tylko na chwile.W innych grach tego problemu nie mam.co moze byc przyczyna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy - sprawdź, jak tam stan baterii w padzie, może po prostu się wyładowały.

Dwa - obadaj, czy klapka od baterii nie ma lekkiego luzu. NFS to gra dynamiczna i możliwe, że podczas gwałtowniejszych ruchów styki od baterii puszczają. Ja tak miałem w swoim przypadku. Jeżeli tak jest, spróbuj podłożyć kawałek papieru tak, żeby klapka nie miała luzu. U mnie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy - sprawdź, jak tam stan baterii w padzie, może po prostu się wyładowały.

Dwa - obadaj, czy klapka od baterii nie ma lekkiego luzu. NFS to gra dynamiczna i możliwe, że podczas gwałtowniejszych ruchów styki od baterii puszczają. Ja tak miałem w swoim przypadku. Jeżeli tak jest, spróbuj podłożyć kawałek papieru tak, żeby klapka nie miała luzu. U mnie pomogło.

Dzięki bardzo.Wygląda na to że to ten drugi problem bo zrobiłem jak poradziles i działa.Dziwi mnie tylko ze w FIFIE nie mialem tego problemu i dalo sie grac normalnie.Przeciez ona tez jest dynamiczna.No ale nic.Dzieki za pomoc.Temat do zamkniecia.

Az głupio ze sam na to nie wpadlem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...