Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ror

F.E.A.R. Combat

Polecane posty

U mnie wszystko pieknie i ladnie, sciagnalem patcha i hula, az do momentu kiedy proboje wlaczyc PB (punkbustera). Kiedy go wlaczam wylacza sie gra, pokazuje raport o bledach, z zapytaniem czy wyslac go czy nie. No to szperam sobie w tym raporcie i jest to blad biblioteki pbcl.dll probowalem je sciagnac ale sa tylko na plantych serwerach ftp. Gra wylacza sie za kazdym razem gdy ja uruchamiam. Moglby mi ktos ta biblioteke wyslac na maila? 0syrj0@gmail.com Dzieki z gory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie

nie mogę się połączyć z żadnym servem internetowym wyskakuje mi tylko po kilku minutach ładowania (bez postępów) "disconnected from server"

Tak, mam patch 1.08

pomozcie

z gory thx

a w innych grach normalnie wbijasz na serwy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie

nie mogę się połączyć z żadnym servem internetowym wyskakuje mi tylko po kilku minutach ładowania (bez postępów) "disconnected from server"

Tak, mam patch 1.08

pomozcie

z gory thx

Sprawdź czy Ci firewall nie blokuje połączenia z serwerami gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam otóż taki problem: kilka miesięcy temu odinstalowałem FEAR COMBAT gra chodziła pięknie bez żadnych problemów, wszystko było ok. Dziś spróbowałem go zainstalować na nowo (oczywiście z płytki CDA) i pojawia mi się takie coś zaraz po kliknięciu na INSTALUJ: "STRING ERROR_WRONGVERSION was not found in string table" i zaraz potem "ERROR_WRONGVERSION" Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - jak w tutule.... Mam dosyć poważny problem z grą F.E.A.R Combat w Polskiej wersji jezykowej...

Najpierw chciałem zainstalować sobie wersję z CDA (eng), ale (mimo iż płytka jest w stanie perfekcyjnym - ani jednego nawet najdrobniejszego zarysowania nie ma) trakcie instalacji wyskakuje mi błąd dotyczący plików FEARA.Arch00... Więc żeby się upewnić czy to nie wina płytki jednak, skopoiowałem instalator z płyty na dysk i ciągle to samo... (kiedy ignoruję ten błąd instalacja dochodzi do końca, ale gra nie chce się właczyć)

No więc pobrałem sobie od nowa F.E.A.R. Combat tym razem PL i patcha 1.08 PL...

Kiedy skorzystałem z nowo pobranego instalatora po błędzie nie było ani śladu... Za to pojawił się inny problem:

Otóż kiedy włączam gre wszystko działa ok, ale w "menusach" wogóle nie wyświetlają mi się napisy!!! (tj. w mnu głównym mam tylko podpowiedzi po najechaniu w miejsca gdzie powinny się znajdować odpowiednie przyciski, "ramki" w opcjach i przy wybieraniu servera gry - widzę, ale napisów wewnątrz i nazewnątrz już nie...)

Dzieje się tak zarówno przed jak i po zainstalowaniu patcha 1.08...

Czego to moze być wina i czy jest na to jakaś rada?

BŁAGAM - POMÓŻCIE!!!

PS: Co do wersji z CDA - miesiąc temu instalowałem ją i wszystko było ok... A teraz pojawiały się błędy przy instalacji... Ale podkreślam: Płyta jest w stanie idealnym!!! (sie płytki z CDA szanuje! mam nawet nieporysowane z 2002 roku!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam tryb mutiplayer.. szukam serwerow, i wlaczam jeden z nich. pod koniec ladowania planszy wywala mnie do menu z serwerami i pisze "invalid game assets" co mam zrobic? POMOOOCY;(

PS.Próbowałem odinstalować ale pokazało mi się"This update is only compatible with the english(united states) version of F.E.A.R. combat. Please use the correct updated for the instaled version of the game"mam wersje ta z CD action:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary... ściagnelem tego patcha 1.08 ale invaLid game assets dalej sie pokazuje... zrobiłem wszystko co powinnem aby grac normalnie w fear combat.. a jak zrobilem uninstala(jakos sie udalo) i zainstalowalem ponownie nadal mi sie pokazuje

:cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BŁAGAM - POMÓŻCIE!!!

Wygląda to tak, jakbyś nie miał czcionki, która jest w głównym menu. Nie pamiętam już co to było, ale jak ją znajdziesz, to upchnij do C:/Windows/Fonts, pomoże na 99%. Tylko najpierw musisz rozpoznać tego fonta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...