Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Turniej CDA, DZ Runda III - Wyniki

Polecane posty

To że przełożyliśmy mecz z weekendu jak najbardziej nam przysługiwało. W tym tygodniu wyraziliśmy chęć do gry w każdy dzień. Poza tym piszesz że powinniśmy przewidzieć problemy techniczne - nie rozśmieszaj mnie proszę cie bardzo. Ja rozumiem że za każdym razem jak grasz to przewidujesz że wywali serwery, ale ja nie byłem tak wspaniałomyślny. Poza tym ostatnie przełożenie meczu należało do Was - Niby o 60min, jednak gdybyście się wstawili na umówioną godzinę to zdążylibyśmy rozegrać mecz przed problemami technicznymi serwerów i nie byłoby problemów.

Niezbyt podoba mi się Wasza postawa. Rozumiem że chcecie wygrać za wszelką cenę, jednak ja wolałbym z Wami przegrać KOŃCZĄC mecz, niż wygrywać w taki sposób. A jeśli nazywacie 3:6 przewagą na podstawie której można decydować o wyniku meczu... to panowie czas nabyć troszkę więcej doświadczenia.

Nie szukam z Wami zwady, nie chcę się kłócić. Chcecie wygrać tak samo jak każdy inny w tym turnieju i to rozumiem. Po prostu rozegrajmy ten mecz i zobaczmy kto jest lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...