Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Turniej CDA, DZ Runda III - Wyniki

Polecane posty

Pisałem na skrzynkę do administratora ale przepełniona :)

Czy mecz III rundy można rozegrać w poniedziałek ?

Jest długi weekend święto, więc ludzie się rozjechali (ja np jestem na 50 ojca) inny wyjechał na turniej w siatkę itd

Czy jest możliwość przeniesienia terminu rozegrania rundy 3 do poniedziałku aż ten długi weekend się zakończy?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można. Akurat w górnym drzewku musicie zagrać aż jeden mecz w tym "tygodniu rozgrywkowym", więc z terminami nie cisnę.

PS A co do mojej skrzynki, to niestety znowu się obudziły drużyny dzień za późno (znaczy te z rundy A w DP) i płaczą czemu w/o dostały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy damy radę zagrać... Obecnie mamy 4 graczy bo jeden nas "zdradził"(okazal sie byc strasznym egoistą :)). Jedyna szansa jest w tym, że dzięki uprzejmości kogoś, kto zarządza tym turniejem zmienilibyśmy skład, wyrzucając "zdrajcę" i dając zastępczego. Niestety regulamin mówi, że nie można już składu zmieniać ;c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna SKT będzie czekać dzisiaj na potwierdzenie przez drużynę Ex-mastermind meczu na godzinę 19.00

Jeżeli nadal macie 4 graczy to przykro mi, wolelibyśmy rozegrać ten mecz w sposób sportowy ;]

Nikt z drużyny Ex-Mastermind do mnie nie napisał, więc sądzę, iż nie mają oni pełnego składu co za tym idzie oddają mecz walkowerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna SKT będzie czekać dzisiaj na potwierdzenie przez drużynę Ex-mastermind meczu na godzinę 19.00

Jeżeli nadal macie 4 graczy to przykro mi, wolelibyśmy rozegrać ten mecz w sposób sportowy ;]

Nikt z drużyny Ex-Mastermind do mnie nie napisał, więc sądzę, iż nie mają oni pełnego składu co za tym idzie oddają mecz walkowerem.

zagralibyśmy z miłą chęcia, ale nie mamy piątego. Zasad nie da się już nagiąć. Chyba będziemy musieli zrezygnować z udziału w turnieju, a szkoda, bo dobrze nam szło. Porozmawiam jeszcze z teamem i dam odpowiedź ok. 22

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym wyjaśnić zaistniałą sytuację. Byliśmy (Taste The Rainbow) umówieni z Siłownia Boys na 19. Po godzinnym opóźnieniu ze strony SB rozegraliśmy mecz. Od początku wszyscy cierpieli z powodu lagów, potem serwery padły i przez jakiś czas cała gra była niedostępna. Jako dowód wrzucam paczkę screenów. Po godzinie 21 gra stopniowo zaczęła wracać do normy, jednakże część z nas nie była przygotowana na grę do tej pory (Początkowo mieliśmy grać o 19). Dlatego proszę o przełożenie meczu, SB nie może do końca tygodnia więc proponuję niedzielę jako ostateczny termin, na zasadzie tych samych banów i picków. Proszę o rozpatrzenie całej sytuacji. Dowodem mogą być również posty na forum LoL'a. Jeśli coś przekręciłem, lub jeśli SB uważa że działam niezgodnie z regulaminem proszę o stosowne posty poparte screenami.

Paczka: http://speedy.sh/gNgTM/Desktop.rar

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to powinna być nauczka, żeby jak najszybciej rozgrywać mecze. Niestety nie można przełożyć meczu na przyszły weekend (patrz regulamin...) Nie widzę tu w sumie winy żadnej z drużyn i przedyskutuję sytuację z pozostałymi organizatorami, ale mecz musi się odbyć przed weekendem, bo turniej już i tak będzie trwał dłużej niż to planowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

więc proponuję niedzielę jako ostateczny termin, na zasadzie tych samych banów i picków.

czy to jest jakiś żart?

zapisujecie sie na turniej nie majac możliwości zebrania 5 ludzi na 1 godzinę chociazby raz na 2-3 dni ?

tutaj i tak jest luźno, z reguły w turniejach mecze ustalane są na 1 dzień lub konkretna godzinę ( ba, nawet kilka meczy w jeden konkretny dzień)...

bez tego to już troszke dlugo trwa... a teraz chcecie opozniac jeszcze o tydzien?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

więc proponuję niedzielę jako ostateczny termin, na zasadzie tych samych banów i picków.

czy to jest jakiś żart?

zapisujecie sie na turniej nie majac możliwości zebrania 5 ludzi na 1 godzinę chociazby raz na 2-3 dni ?

tutaj i tak jest luźno, z reguły w turniejach mecze ustalane są na 1 dzień lub konkretna godzinę ( ba, nawet kilka meczy w jeden konkretny dzień)...

bez tego to już troszke dlugo trwa... a teraz chcecie opozniac jeszcze o tydzien?

czytaj dokladnie posty - to silownia boys jest niedostepna przez caly tydzien. my chcielismy grac dzisiaj i jestesmy dostepni praktycznie codziennie, jednak mecz zostal przez nich przelozony z 19 na 20, na co zgodzilismy sie, myslac ze i tak nie ma to wiekszego znaczenia. nie nasza wina, ze riot games ma inne plany wobec uczestnikow tego turnieju i postanawia ni z tego, ni z owego wylaczyc serwery. nie jest rowniez nasza wina, ze team postanawia pol godziny przed poinformowac nas, ze mecz odbedzie sie godzine pozniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jednakże to wy przełożyliście ten mecz na ten konkretny dzień i mimo wszystko powinniście również założyć, że mogą być różnego rodzaju kłopoty techniczne, które mogą nie wyniknąć z waszej winy. Poza tym nie musisz zaznaczać, że przełożyliście mecz o godzinę, gdyż to samo w sobie akurat świadczy dobrze o was ( bo wcale nie musieliście tego robić), ale nie pomaga w całej sytuacji, zresztą uwierz mi, że nie tylko Wy mieliście akurat takie problemy. Jeśli Wy możecie grać, to napiszcie kapitanowi drużyny przeciwnej, że sytuacja wygląda tak, że nie ma możliwości grania tego meczu w przyszła niedziele, że w praktyce jest tak, że ten mecz powinniście rozegrać jak najszybciej. Jeśli nie mogą wyskrobać pół godziny w ciągu całego tygodnia to nie wiem dlaczego zgłaszali się do tego turnieju.

@Chas3- jest dokładnie jak mówisz, jestem ciekawy jak niektóre drużyny były by w stanie rozegrać na przykład go4lola, gdzie praktycznie cały dzień jest zawalony czekaniem i graniem...

EDIT:

@down- dam Ci kilka rad. Po pierwsze zejdz z tonu wypowiedzi, bo czymś takim nic nie zrobisz. Po drugie nawet nie bardzo wiadomo do kogo konkretnie swoją wypowiedz kierujesz, bo jesli do mnie to ja nawet nie mam pojęcia kim jesteś, a ja raczej na 100% nie miałem z Tobą grać więc dodaj jeden do drugiego. Trzecia część to ta runda miała zakończyć sie planowo w zeszłą SOBOTĘ, tak więc nie przysługiwało żadne przełożenie meczu, a jedynie tylko zgoda Paula, który stwierdził, że mamy minimalistyczny zapas czasowy na rozegranie meczy. Jeżeli więc chcecie zagrać ten mecz do dogadajcie się na jakiś konkretny REALISTYCZNY termin i zagrajcie. Wtedy nie będzie żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...