Jump to content
Sign in to follow this  
Regnar

Rozwiązany: Modern Warfare 3 i dziwny problem.

Recommended Posts

Witam,

Dzisiaj chcąc zagrać w MW3 wystąpił błąd dziwny; qqqap.jpg

Dzielę komputer z bratem, który również ma Steam, zanim gra normalnie chodziła nie logował się. Teraz dopiero zalogował się, pograł w jakąś grę, Ja się loguje, włączam MW3 i błąd mi wyskakuje... Ktoś wie o co chodzi? Rozumiem tylko, że trzeba jakiś plik sprawdzić, ale jak?

Pomocy. :(

/edit

Wpadłem na weryfikacje plików. Może pomoże.

Edited by Regnar

Pomogło ? Bo jak nie to po prostu reinstaluj grę - w komunikacie masz napisane , że gra jest uruchamiana z niewłaściwego folderu - reinstal powinien pomóc.

Nie uaktualniaj, tylko przeinstaluj (jak masz płytki, jak masz wersję elektroniczną, to na jedno wyjdzie ;p). Dzisiaj miałem to samo, zalogowałem się na inne konto (z Metro 2033) i po powrocie ten sam błąd ;/ Po przeszukaniu wujaszka G. okazało się, że gra się "usuwa" po każdym przelogowaniu się. I na razie nic się nie da zrobić, więc jedynym wyjście jest niegranie w gry na osobnym koncie ;/

No właśnie... Wczoraj skończyło mi się drugi raz pobierać uaktualnienie i jest dokładnie to samo co napisałeś. Raczej nie ma rozwiązania tego problemu, tak więc temat do zamknięcia.

Edited by Regnar

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...