Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Turniej CDA, DP Runda B - Wyniki

Polecane posty

Nie mam kontaktu z drużyną Worst time ever do 15 nikt z ich teamu nie był online.

Edit Nadal nie ma nikogo z ich teamu na LoLu

Odpisałem Ci już na PW. Wcześniej nie bardzo mieliśmy jak, bo nasi poprzedni przeciwnicy nie mieli terminów i graliśmy mecz kilka dni

po terminie.

Termin nie jest jeszcze pewny, ale wstępnie mecz może być rozegrany jutro, jeśli drużyna TtD nie będzie miała czasu to rozegramy go w tygodniu (jak tylko ostatecznie się dogadamy to zedytuję post).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nadal nie podaliśmy daty meczy Jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć vs Void Bros, ale przez cały czas próbowałem z nimi złapać jakiś kontakt. Pozapraszałem członków tego teamu do znajomych w LoL'u, a oni nawet nie przyjmują moich zaproszeń. Nie wiem co to ma znaczyć. Może nie chcą już brać udziału w turnieju czy coś. Void Bros, jeśli będziecie na forum to weźcie coś napiszcie bo nie wiem co mam z tym zrobić. (Wiem, że za naszym teamem ciągną się walkowery, ale wbrew temu co może się wydawać my nic nie kombinujemy. Po prostu mamy jakiegoś pecha (Może szczęście?) do ustawiania rozgrywek w tym turnieju. Chcielibyśmy jednak nie odpaść z niego z winy naszych przeciwników.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

For Fun Force vs Polish star gaming.

Nie mogę skontaktować się z rywalami z Polish Star Gaming, nie wiem teraz ile czekać na jakąkolwiek formę kontaktu? Informuję, bo nie chcemy odpaść z turnieju z powodu braku kontaktu z drugiej strony. Z mojego wywiadu wynika, że ostatni mecz oddali walkowera gdyż "rozpadł" im się team, co może oznaczać, że nie biorą już udziału w turnieju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nadal nie podaliśmy daty meczy Jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć vs Void Bros, ale przez cały czas próbowałem z nimi złapać jakiś kontakt. Pozapraszałem członków tego teamu do znajomych w LoL'u, a oni nawet nie przyjmują moich zaproszeń. Nie wiem co to ma znaczyć. Może nie chcą już brać udziału w turnieju czy coś. Void Bros, jeśli będziecie na forum to weźcie coś napiszcie bo nie wiem co mam z tym zrobić. (Wiem, że za naszym teamem ciągną się walkowery, ale wbrew temu co może się wydawać my nic nie kombinujemy. Po prostu mamy jakiegoś pecha (Może szczęście?) do ustawiania rozgrywek w tym turnieju. Chcielibyśmy jednak nie odpaść z niego z winy naszych przeciwników.)

Meh. Osobiście preferuję ustalanie terminów przez PW, a żadnej nie dostałem. W sumie, i tak byśmy nie dogadali się odnośnie terminu zapewne, bo u nas 2-3 osoby były cały czas nieobecne. Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale właściwie byłem już pogodzony z przegraną walkowerem z powodu braku składu. Jeżeli termin został wydłużony, to podejrzewam, że bylibyśmy w stanie zgarnąć piątkę jakoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKWC vs Vataha

Zwycięzca: AKWC

Screeny: BANY ---------------------- PICKI ----------------------- ZMIANA ------------------------- Tabela:

banya.th.jpg picki.th.jpg zmianaj.th.jpg winz.th.jpg

Zmiana championa w drużynie przeciwnej wynikła ze względu na problemy 1 z graczy Vataha. Zastąpił go rezerwowy, po czym pozwoliliśmy mu zmienić pick'a ;)

W razie niedogodności bądź pytań proszę o PW or GG: 1310780 ;)

AKWC 1 : 0 Vataha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...