Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Turniej CDA, DP Runda A - Wyniki

Polecane posty

W tym temacie proszę umieszczać screeny z wynikami oraz informacje o przesunięciu terminów meczów.

UWAGA

BARDZO WAŻNE

Powtarzałem to już kilka razy i będę nadal, żeby dotrzeć do jak największej liczby drużyn:

Nagrywajcie mecze za pomocą programu LoL Replay! Jeśli zagracie fajny, wyrównany mecz, pokażemy go w niedzielnym podsumowaniu kolejki! Będzie (niezbyt) profesjonalny komentarz, będzie szansa popatrzeć na własną grę... Przy okazji zapraszam wszystkich na program, szczegóły jutro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drużyną Pancakes of Destruction od niedzieli nie ma żadnego kontaktu. W niedzielę w jakiś sposób udało nam się ustalić, że mecz ma być rozegrany w piątek mimo że nie było to łatwe, bo narzekali oni że teraz grają i nie mają czasu i powiedzą mi następnego dnia. No ale jakoś udało mi się ich namówić na ten piątek, w końcu pomyślałem, że zawsze można rozegrać wcześniej. No ale jak dostałem wiadomość o tym, że wszystkie gry grupy A muszą być rozegrane do czwartku to od razu zacząłem próby skontaktowania się z drużyną ale nie dało się tego zrobić. Na Lola nie wchodzą ani trochę, ich kapitan ostatni mecz rozegrał w niedzielę. Nawet kazałem mojemu bratu patrzeć co jakiś czas czy nie pojawia się na grze, ale nic takiego się nie stało. Prosiłem o numer gg ale nie dostałem odpowiedzi. Nie wiem co mam z tym zrobić. Zdaję sobie sprawę z tego, że mieli oni większe szanse od nas na wygranie tego meczu, ale nie chcę odpaść poprzez obustronny walkower. Co będzie jeśli do jutra się nie zjawią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...