Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Nasze Kaszanki

Polecane posty

Bądź wieloosobowe rajdy z którymi poradzą sobie tylko dobrze zgrane gildie (WoW). PvP w którym jeżeli nie znasz dobrze swojej postaci to nie masz szans i nie ma znaczenia twój lvl czy itemy bo 20 poziomowca spokojnie może pokonać 14lvl jeżeli umie grać lepiej (GW) albo nieźle zapowiadające się realm vs realm gdzie nawet typowa ostra młócka pomiędzy dwoma rasami ma jakieś odwzorowanie w fabule (Warhammer online). Poza tym jeżeli się chce (czyli jeżeli patrzy się na ludzi z którymi się gra a nie tylko na itemy) to można poznać wielu ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach (dziś w sumie moja dawna gildia z WoWa to moi najlepsi przyjaciele bo z tymi w szkole niezbyt wspólny język znajduję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy widzi w MMORPG coś innego. Rajdy,Gildie,Koledzy,n00by,pr0 playerzy, boty itd to tylko częśc tego wszystkiego.

I nawet n00b błagający o free items, "potenżna giltja" w top1 i setki botów które zabijają nam potworki to MMORPG, czyli ma wady i zalety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platne oferuja O WIELE wiecej. ;]

Wiesz, placisz = wymagasz. Server padł na 1 dzień w WoW? Blizz dołoży ci ten jeden dzień do abonamentu.

Masz pewnośc, ze w kazdej chwili bedziesz mogl popykac (chyba, ze: patrz 2. linijka)

A oplata jest gwarancją na to, ze MMO bedzie sie rozwijac. Niektore darmowe patche WoW wznosza wiecej do gry niz część pudelkowych, platnych rozszerzeń. A taka np. Tibia? Ile razy w odpowiedzi na swoje zale dotyczace niezrownowazenia rozgrywki slyszales "gre masz za darmo i jeszcze narzekasz?". O to wlasnie chodzi :)

A punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wygodny fotel i moje siedzenie jest zadowolone;p

Nie skarże sie na nic darmowego bo moje motto (bierz to co jest za darmo, najwyżej sprzedasz na bazarku) mówi też, że jeśli coś jest darmowe, to nie warto nic od tego wymagać, tylko cieszyć się tym co daje.

Poza tym, bez urazy, ale twoja opinia jeśli grasz w płatne MMO nie jest zbyt obiektywna (moja też nie aż tak bardzo) bo jak można jeździc coś, na co wydaje sie grubą kase rocznie?;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio rozczarował Wiedźmin, książki są super ale gra jakaś taka...( uwaga teraz będzie banał!) kiepska. Tyle się naczytałem że został zachowany klimat książki itd. a tu, wielkie rozczarowanie. Wymiękłem w 2 akcie, w końcu ile razy można chodzić w kułko po tych samych nudnych lokacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty Wiedżmin nie jest zly. Mnie tylko wkurza jak chodzi ten Geralt, z ręcami nad głową jak by tym mieczem motyle siekał, a i wulgaryzmy są wkurzające. :D A z kiepskich gier, naprawde złych, to była kiedyś gra Sensibble software (ci od sensible soccer), gdzie liczyło się pociągi czy jakośtak. Normalnie katastrofa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałbym napisać że nie chcę później słuchać od innych użytkowników bluzgów ani głupich komentarzy. Gdzie jeden drugiemu chce pokazać że jest mądrzejszy, czy bardziej się zna. Przecież to moja opinia! I nie muszę wiedzieć o tym że nie mam gustu. Gust mam, ale widocznie inny od jakiejś osoby, której równie dobrze mógł bym powiedzieć że tego gustu nie ma prawda ;)?

NEED FOR SPEED Od Undergrounda Kończąc Na Carbonie.

- Po Prostu nocne jazdy, jeden kozak który potrafi uciec policji z całego miasta. Nie rajcuje mnie to wogóle. Nie mówię że gra jest zła, bo grać w nią można ale jakoś do monitora mnie nie przyklejała.

Co innego mogę powiedzieć o Pro Streecie. Grze dał bym pełne 10/10 z bardzo prostym i najwygodniejszym dla mnie argumentem. Dla mnie bomba! Mi ona odpowiada jest bardzo dobra koniec i kropka :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe gnioty to gry typu Iron Man, Hulk, Superman i wiele, wiele innych. Te gry są robione na szybko, tylko po to żeby zarobić trochę kasy na fanach jednego z tych bohaterów. Ludzie, Hulk to wogóle masakra. Sto razy lepsza jest już Kung Fu Panda, która chociaż ma ładną grafikę i nie jest aż tak liniowa. Kolejnym przykładem wielkiego niewypału jest Superman. Gra zapowiadała się na wielki hit, a tu proszę. Nie warto jej kupować, bo to tylko strata czasu. Lepiej przeczytać "Pana Tadeusza". Sprawia to więcej frajdy niż latanie wkółko i lanie po dupie każdego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ostatnio największym zawodem było Age of Conan. Świetny początek na Tortage Isle gdzie każdy niemalże quest był dopracowany a fabuła naprawdę ciekawy, po czym przeniesienie na kontynent gdzie jest za mało lokacji, za dużo elite questów i bug na bugu bugiem popychany... oby najnowsze patche coś zmieniły chociaż nie widzę przyszłości dla tej polskiej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wielkim rozczarowaniem był... Baldur's Gate 2. Gra mnie kompletnie nie wciągnęła, była nieciekawa, questy, lokacje ani fabuła nie były zbyt interesujące. BG 2 podobał mi się o wiele mniej niż "jedynka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...