Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Nasze Kaszanki

Polecane posty

Zauważyłem, że od pewnego czasu kaszanki są coraz lepiej oceniane. Był numer z kaszanką o ocenie 0,5, potem 1, potem 2 potem 2,5. No co jest??

Czyżby kaszanki stawały się coraz lepsze? Niedługo będą miały ocenę 9+!!! lol, może z tym pezsadziłem, ale ja chcę się pożądnie wyśiać z kaszanek a tu coraz lepsze są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom. Tylko zapomniałeś wspomnieć o ocenie 0. Jakaś samochodówka to była. Swoją drogą powinien być chociaż jakiś ułamek oceny, za to, że w ogóle powstała nie?

To było Ultimate destruction derby jak pamiętam.Ścinała się na naprawdę mocnym sprzecie.

Mnie zaś rozczarował NFS:Carbon,był tak dobrze zapowiadany a tu na taką grę:

7+-to może nawet nie taka zła ocena......

Ja i tak zagrałem nie zadowoliłem sie zbytnio.MW był lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie super stunt spectacular.

A teraz ja cosik dodam. Może nie za kaszankę, ale za rozczarowanie uważam NFS:U2. Gra dosyć słaba w porównaniu z wspaniałym NFS:U. Do tego zakończył dobrą passę NFS-ów (IMO NFS: HS, NFS: Porsche NFS: HP2, NFS:U są świetne). W starsze nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Cegło! Nie rozumiem o co chodzi w twoim poście. Zarzucasz G3 brak wampirów. To nie ma sęsu! To tak samo jakbym twierdził, że Medal of Honor jest do niczego bo nie ma w nim blasterów! to się kupy nie trzyma :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kaszana swoisty zawod to Close Combat:First To Fight. Zeby nie bylo-w rszte Close Combatow nie gralem i nie czulem ze autorzy mnie zdradzili albo cos takiego.

Giera miala byc swietna-super Ai wroga i naszych, dobra grafa, polonizacja...

I to wszystko bylo-ale slabe...

Normalnie w CDA bylo 7+. Ja dalbym 2+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że od pewnego czasu kaszanki są coraz lepiej oceniane. Był numer z kaszanką o ocenie 0,5, potem 1, potem 2 potem 2,5. No co jest??

Czyżby kaszanki stawały się coraz lepsze? Niedługo będą miały ocenę 9+!!! lol, może z tym pezsadziłem, ale ja chcę się pożądnie wyśiać z kaszanek a tu coraz lepsze są.

Bredzisz, do tego bredzisz kalecząc język. +2 do bucostwa.

Hehe dobre +4 do sarkazmu - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider Angel of Darkness za ogólną beznadzieje , ciągłe wczytywanie leveli , i za to że kupując orginała człowiek oczekuje że gra nie bedzie miala bugów , a jak walczyłem z tym robalem wielkim na koncu gry to nie dalo sie go zabic bo bohater dziwnie nie mógł trafic tam gdzie powinien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że się czepiam, ale kaszanka to kaszanka. Gierki powyżej oceny 4 nie wchodzą. A wy tu jakieś nfs:carbon, sc:da i inne gierki powyżej oceny 6.

Idea kaszanki to podawanie gier tak żałosnych, że aż śmiesznych i cieszyłbym się gdybyście takie podawali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarował Call of Duty 2. Owszem, dynamiczne to, ładnie wygląda, ale nie ma klimatu, jaki był w poprzedniej części (kampania Sowietów) czy choćby w MoH:AA albo MoH:PA. Dodatkowo dobija mnie fakt, że wystarczy chwilkę odpocząć by odzyskać pełnię zdrowia...

PS. Wormer, tutaj się rozchodzi o gry, które NAM nie przypadły do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja Tibie spróbowałem i więcej nie wrócę. Wolę GW :wink::wink:

Ja tez Tibie sprobowalem ale mnie przypadla do gustu lecz jednego nie lubie w tej grze ze jest po angielsku ale moze jest jakies spolszczenie

Grafika nie gra roli a jesli chodzi dlaczego nie lubie bo jest po angielsku to powiem ze nie umiem nawet sie zapytac o jakas bron

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell Double Agent T_T :(:(:( Z najlepszej gry w moim rankingu zrobili takie gów**, że miałem ochotę rzucić płytką o ścianę... Za takie coś powinno wysyłać się Wanie razem z gronem kumpli do producenta takie shitu :x Drugą nominacją jest Frater, który również (choć dużo mniej) mnie rozczarował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się grafiki na poziomie Cs 1.6 :lol: ,dźwięku itd. nie będę się rozpisywał wole jak najmniej wspomnień po tej grze :roll:

Jeśli marzyłeś o Source to wtedy nawet Chuck Norris o nim nie wiedział.

A ET ma lepszą grafę od tego starego CSa. Po drugie mówisz, że powinno być modem do Q3, ale ET jest modem, tyle że do RTCW :lol:

Jest to świetna, dynamiczna gra z elementami taktyki. CS to przy tym szachy :lol: Grafika jak na 2003 jest przyzwoita, dźwięki są w porządku. A zauważyłeś, że jak idziesz to cię zdradzają kroki? W wielu innych grach nie ma tego tupania. A tu? Ciężko się skradać. 10 jak najbardziej zasłużone. Modele też są przyzwoite. Może tompson trochę dziwnie wygląda, ale grałem w CoD2 i tam mp40 wygląda bardzo podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dużym rozczarowaniem jest Rayman: Szalone Kórliki. Może jest to fajna gra ale liczyłem na typową platformówkę... Ukazuje się mało takich gier dlatego tym bardziej jestem rozczarowany. Rozczarowany jestem również polonizacją NWN2 jeśli to też się liczy. Myślałem że polonizacja będzie co najminiej równa z tej z części pierwszej. A tu ci "niespodzianka" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie rozczarował Tomb Raider Legenda. Nie powiem może i gra jest ciekawa, ale u mnie nie wyświetlają się polskie znaki, a w ich miejsce mam spację, co znacząco psuje obraz gry. No i może spodziewałem się czegoś więcej po tych szumnych zapowiedziach. Jak dla mnie 7+ w porywach do 8. A byłoby 8+ gdyby to nei był Tomb Raider.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się grafiki na poziomie Cs 1.6 :lol: ,dźwięku itd. nie będę się rozpisywał wole jak najmniej wspomnień po tej grze :roll:

Jeśli marzyłeś o Source to wtedy nawet Chuck Norris o nim nie wiedział.

A ET ma lepszą grafę od tego starego CSa. Po drugie mówisz, że powinno być modem do Q3, ale ET jest modem, tyle że do RTCW :lol:

Jest to świetna, dynamiczna gra z elementami taktyki. CS to przy tym szachy :lol: Grafika jak na 2003 jest przyzwoita, dźwięki są w porządku. A zauważyłeś, że jak idziesz to cię zdradzają kroki? W wielu innych grach nie ma tego tupania. A tu? Ciężko się skradać. 10 jak najbardziej zasłużone. Modele też są przyzwoite. Może tompson trochę dziwnie wygląda, ale grałem w CoD2 i tam mp40 wygląda bardzo podobnie.

Mi ET również nie przypadł do gustu, i on jest moją kaszaną.

A co do zdradzania przez kroki to Americas Army jest pod tym względem po prostu mistrzostwem świata(najepszy fps on-line w jaki grałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się grafiki na poziomie Cs 1.6 :lol: ,dźwięku itd. nie będę się rozpisywał wole jak najmniej wspomnień po tej grze :roll:

Jeśli marzyłeś o Source to wtedy nawet Chuck Norris o nim nie wiedział.

A ET ma lepszą grafę od tego starego CSa. Po drugie mówisz, że powinno być modem do Q3, ale ET jest modem, tyle że do RTCW :lol:

Jest to świetna, dynamiczna gra z elementami taktyki. CS to przy tym szachy :lol: Grafika jak na 2003 jest przyzwoita, dźwięki są w porządku. A zauważyłeś, że jak idziesz to cię zdradzają kroki? W wielu innych grach nie ma tego tupania. A tu? Ciężko się skradać. 10 jak najbardziej zasłużone. Modele też są przyzwoite. Może tompson trochę dziwnie wygląda, ale grałem w CoD2 i tam mp40 wygląda bardzo podobnie.

Mi ET również nie przypadł do gustu, i on jest moją kaszaną.

A co do sygnalizowania swojej pozycji poprzez kroki to Americas Army jest pod tym względem po prostu mistrzostwem świata(najepszy fps on-line w jaki grałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczrowałem się po ET.

giera że sie tak wyraże nie ma jaj :D

brak pojazdow to dla mnie chyba największy minus, ale z drugiej strony mapy są dosyć małe więc gdzie bym po nich jeżdził

Skoro jestem przy mapach , jest tylko jedna dobra "Goldrush"

Wole batllefielda 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej zabiła gra Wilczy szaniec !!! A szczegolnie reklama ktora byla w ktoryms CDA !!! 1 zdanie reklamy (nie pisze dokladnie tego zdania) W

1994 roku odbył sie zamach na Hitlera bla bla bla ... 1994 !!! Jak bylem malym szkrabem ktory ledwo chodzil i mowil to jeszcze byla wojna (II) i Hitler mial sobie calkiem dobrze !!! Jakcy z nich ci... i to jeszcze reklame tak spier..... . Niesamowite !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej zabiła gra Wilczy szaniec !!! A szczegolnie reklama ktora byla w ktoryms CDA !!! 1 zdanie reklamy (nie pisze dokladnie tego zdania) W

1994 roku odbył sie zamach na Hitlera bla bla bla ... 1994 !!! Jak bylem malym szkrabem ktory ledwo chodzil i mowil to jeszcze byla wojna (II) i Hitler mial sobie calkiem dobrze !!! Jakcy z nich ci... i to jeszcze reklame tak spier..... . Niesamowite !!!

A czego tu się spodziewać po grze za 10 zł

Gry ktore od razu po premierze trafiają do kiskow zawsze są kaszankami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...