Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amasuke

DC Universe Online

Polecane posty

dc.jpg

Przez ten cały hype spowodowany nowym Battlefieldem, Saints Row 3, trailerem do GTA V jakoś chyba nikt nie zauważył, że DC Universe przeszedł w tryb Free to Play.

Gra o podobnej tematyce do City of Heroes/Villains czy Champions Online, tylko z tą zaletą, że ma licencje na postaci komiksów DC. W grze spotykamy wiele znanych postaci takich jak: Lex Luthor, Superman, Joker , Batman, Wonder Woman, Slade, Zielona Latarnia, Flash i wielu innych.

Galaktyka zagrożona jest przez złego Brainiaca (Mózgowca?). Lex Luthor w ostatniej chwili cofnął się w czasie aby zapobiec tragedii. Poinformował więc o zagrożeniu Ligę Sprawiedliwych i wykorzystał skradzioną technologię Brainiaca, dając nadprzyrodzone moce losowym ludziom na Ziemi (czyt. nam i innym graczom, których spotkamy). Wybierając własną ścieżkę (Dobro/Zło + 6 możliwych mentorów), ustalając wygląd i posiadane moce naszego bohatera/złoczyńcy, ruszamy ku naszemu przeznaczeniu.

Gra się dosyć przyjemnie pomimo tego, że gra na kilometr śmierdzi konsolówką. Jak widać gra nie sprzedaje się tak jakby tego producenci chcieli tak więc przeszła na tryb free to play z możliwością wykupienia 2 różnych abonamentów (Premium oraz Legendary), które dają nam dostęp do różnych udogodnień (większy limit posiadanych pieniędzy, możliwość korzystania z poczty w grze itp.). Graficznie gra jest bardzo ładna i umiejętności wyglądają dosyć efektownie (albo efektywnie o.O).

Kończąc, chciałbym wszystkich zachęcić do gry oraz dyskusji na jej temat :)

http://www.dcuniverseonline.com/free/

Walka w grze

Leczenie+walka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym z kimś pograł, ale kolejki po 2k+ są straszne + nie mogę się zdecydować na bohatera.

TYLE OPCJI

TYLE KOMBINACJI :pinch:

Może ktoś wybierze za mnie, szukam czegoś co bije niesamowicie szybko, a skille wyglądają efektownie. Myślałem już nad ice, fire, mental, nie mogę się za nic zdecydować ;d

No i oczywiście najtrudniejszy wybór : Hero czy Villain ;c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy z kumplami bohaterami, ale zamierzamy też później zrobić złoczyńców. Osobiście polecam granie Naturą, bo jest najlepsza do leczenia (healów wiecznie brakuje w tej grze), a i DPS może całkiem niezły wykręcać. Sam gram Lodem, bo lubię tankować co mi zresztą całkiem przyzwoicie wychodzi. Znalazłem też polskie ligi (gildie):

U bohaterów jest - Ecliipse

U złoczyńców jest - Polska

Jeżeli o kolejki chodzi to SOE cały czas pracuje nad tym, żeby je zmniejszyć, ale to wymaga czasu. Sony nie było przygotowane na ponad trzykrotny przyrost graczy w momencie przejścia gry na Free to Play. Jak hype spowodowany przejściem gry na tryb f2p opadnie to też zmniejszy się liczba graczy i kolejki będą krótsze (albo wcale ich nie będzie). Nagrałem 2 filmiki ukazujące co się działo w ten weekend w grze (lagi, bugi, crashe serwerów itp.):

http://www.xfire.com/video/4fd7f0/

http://www.xfire.com/video/4fd18b/

Mam nadzieje, że was to nie zrazi. Później postaram się nagrać jakiś filmik z walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym pogral z jakas grupka ludzi, mysle o zrobieniu Mentala/Gadgeta uzywajacego rifle + akrobatyka/latanie. Co o tym sadzicie? Oczywiście hero.

Dajcie jakieś namiary do siebie w grze to może się pododajemy i kiedyś pogramy razem, a jak nie to przynajmniej bedzie z kim pogadac ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohater - Chizu (Brawling/Ice)

Złoczyńca - Amasuke (Rifle/Nature)

Niezależnie od tego co wybierzesz uważam, że do transportu latanie jest najlepsze. Kumpel gra mentalem, ale do tego ma dual-wielda i całkiem nieźle mu idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu słyszałem o przejściu DC Universe na F2P i właśnie rozpoczynam pobiera klienta ze Steama. Nie za bardzo kumam o co chodzi w tej grze, bo z MMO nie mam wielkiego - patrz: praktycznie żadnego doświadczenia (oprócz może 2-3 tyg. z GW, ale to już dawno temu) - skusiła mnie marka DC i ogólnie 'latanie w superlatexowych gaciach' :D Jakieś porady dla początkującego ? Jaką klasę wybrać ? Może jakaś gra wspólnie kiedyś, lecz od razu mówię, że ja tylko do południa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by wykorzystać temat i pochwalić się swoimi herosami/dokonaniami z kreatora? Od kilku dni testuję grę, dopiero dziś zdecydowałem się zarówno na hero jak i villaina.

1. Mój pomysł na hero - Różowa Power Ranger! http://imgur.com/EtWCk

2. Dzisiaj stworzony villain - http://i.imgur.com/QeT0x.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Nawet polska liga (gildia) by się znalazła. Nick podałem wyżej. Odezwij się po południu lub wieczorem to możemy pograć razem. Najlepiej by było jednak jakbyś się na xfire odezwał, bo na czat w grze nie często patrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę swoim herosem.

Obrazek 1

Obrazek 2

Hero/Gadgets/Staff, wychowanek Batmana. Chciałem zrobić postać jak najbardziej ludzką, dlatego ograniczyłem do minimum wszelakie moce pokroju latania czy rzucania fireballi. Nocny mściciel może być tylko jeden :P

Wygląda jak pomieszanie Spawna z Punisherem xD Ani jeden, ani drugi nie jest z DC :P Z drugiej strony moja postać to taki mix Nicka Fury, Silver Sable, Hellboya i Icemana xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz wszystkim! ;d

Jak stoi sprawa w grze z lagami - są czy ich nie ma?^^'

Dopiero ściągam wersję ze steama, więc jeszcze trochę potrwa zanim sam sprawdzę ;F

Czasem się zdarzają, ale ogólnie to już zazwyczaj nie ma. Przez pierwszy tydzień po przejściu gry na f2p były niezłe lagi, serwery się sypały i ogólnie tragedia, ale teraz już jest stabilny i nawet kolejek nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Wszystko zależy czy ktoś robi ten sam quest czy nie, bo jeśli tak to małe szanse zrobić. ;F

A ja ci powiem, że nawet do 3 osób jest w stanie robić jednego questa nie przeszkadzając sobie nawzajem. Zawsze można też wcisnąć F4 > Nearby > Nick osoby > Invite to group i robić questa w drużynie. Wtedy jest zdecydowanie szybciej i łatwiej.

Poniżej będę zamieszczać filmiki jak dotrzeć w różne miejsca w grze. Jak dużo ludzi będzie dalej pytać jak gdzieś dotrzeć to przyślijcie ich tutaj.

Z Metropolis Little Bohemia do Gotham East End:

500520-4.jpg

Reset skilli i sklep z fryzurami:

5004ed-4.jpg

Sklep z podstawowymi stylami (tymi, które mamy do wyboru na początku gry):

5004f4-4.jpg

Sklep z podstawowym sprzętem do PVP, który można kupić za podstawową walutę w grze:

5004f6-4.jpg

Jeżeli ktoś będzie pytał o miejsca których tutaj nie ma dajcie znać to zrobię więcej filmików instruktażowych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Sklep z podstawowym sprzętem do PVP, który można kupić za podstawową walutę w grze:

5004f6-4.jpg

Ja ( pomimo to, że mam przerwę do DCUO ) jak wbije 30 lvl to kupuje, sprzęt fioletowy za jakieś czachy i dolary, z tego co widziałem jest całkiem niezły ( zresztą kolor jaki jest taki jest ). Nie trudno go zdobyć, czaszki z tego co zauważyłem dostaje się za jakiekolwiek działania w pvp, a sypią się dość gęsto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...