Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sebekkot

Matura z informatyki - pomoc w wyborze książek

Recommended Posts

Siema, (nie wiem czy dobry dział) a więc zapisałem się na maturę z informatyki i z programów użytkowych wybrałem Ms office 2007 i szukam teraz dobrych książek o wordzie, power poincie, excelu i accesie. Problem w tym że w mojej ulubionej księgarni internetowej Helion (brzmi trochę jak reklama :-p )znalazłem wiele książek tego typu w różnych cenach i o różnej ilości stron. I prosiłbym was o wskazanie jakiejś dobrej pozycji. Być może ktoś z was takową posiada. Najbardziej zależy mi na excelu i accesie. Ponieważ to złożone programy i chcę sobie kilka rzeczy powtórzyć albo i nawet nauczyć nowych bo poziomu nauczania w moim technikum nie będę komentował. Cena w sumie nie gra roli. Tak więc czekam na wasze propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim dowiedz się jakie są wymagania na egzamin. Word i PowerPoint to dość proste aplikacje, jednak Excel i Access to już prawdzie kombajny. Wydaje mi się mało prawdopodobne, aby na egzaminie wymagano pełnej znajomości Accessa.

Jak już znasz oczekiwania to możesz wziąść się za poszukiwania książęk. Osobiście nigdy nie korzystałem z żadnego podręcznika, więc trudno mi cokolwiek polecić.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...