Skocz do zawartości
Kaiwan

Naznaczony, (2010) James Wan

Polecane posty

post-425219-1320049318_thumb.jpg


Gatunek:Horror
Reżyser:James Wan
Premiera w Polsce :22 Lipca 2011
Premiera na świecie:14 września 2010


Film ten wydawał mi się fajny za nim jeszcze go obejrzałem, zapowiadał się świetnie.
Podczas oglądania w kinie film ani na trochę nie stawał się nudny, wręcz przeciwnie cały czas zaskakiwał, muszę się przyznać że czasami zdawałem sobie sprawę że zaraz coś "wyskoczy" z szafy czy z lustra ale na takie stworzenia nie byłem gotowy, film aż do końca trzyma w napięciu szczególnie końcówka, myślałem że to koniec już miałem zamiar się powoli zbierać a tu akcja toczy się dalej, po prostu rewelacja, świetna obsada, szczególnie dobrze zagrał Patrick Wilson grając Josha Lamberta, ale rolę tego naznaczonego
oczywiście musi przedstawiać ktoś którego nikt by się nie spodziewał czyli Dalton Lambert grający go Ty Simpkins świetnie w czuł się w rolę mimo tak młodego wieku. Moim zdaniem jak na horror dorównuje takim filmom jak Omen i Egzorcysta, wcale nie odbiega od czołówki najlepszych horrorów z dobrą fabułą, bo przecież o rozlewającej się krwi i odpadających głowach nic tu nie było, ale za to był świetny scenariusz i rewelacyjny pomysł na film.

Naprawdę polecam film, i mam małą nadzieję na drugą część :icon_mrgreen:

Pozdrawiam Edytowano przez Black Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko o dobry, niekliszowy horror. A tu się w pełni udało i to z jakim skutkiem! James Wan odwalił kawał świetnej, realizatorskiej roboty. Cała seria poza ostatnią trzyma porządny poziom. Klimat można kroić nożem, a to w obecnych horrorach nie zdarza się często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...