Skocz do zawartości

dobre gry psp


Polecane posty

cześć!

czy znacie jakieś fajne gry na psp ?

niestety sprawa nie bedzie łatwa bo

-bardzo duzo gier psp już ograłem ( gta, god of war, nfs, itp.- raczej e popularniejsze)

- nie lubię strzelanek (fps) bo nie ogarniam celowania joystickiem (ale w takie gta grałem)

Praktycznie kazda kategoria oprócz wyżej wspomnianej

z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Może komuś się jeszcze przyda:

MotorStorm: Arctic Edge - najlepsza gra wyścigowa wydana na PSP. Powalająca grafika, genialna fizyka gry, świetna muza, nie znajduję wad. 9,5/10, bo zawsze jakiś bład się znajdzie.

Burnout Legends/Dominator - nie grałem w Dominatora, jednak podobno obie gry się dopełniają. Dobra grafika, świetny soundtrack, super się jeździ. No i fenomenalne poczucie prędkości i takedowny! Klasyk. 8/10

Fifa 12 - jutro ta gra ma się pojawić na mojej półce. Co mogę powiedzieć? Grałem w poprzednie wersje, są podobne. W tej wersji jak w 11 możemy stworzyć zawodnika czy grać bramkarzem. Nie ma licencji Ekstraklasy :/ No, ale 7/10 - wolę Fife od PESa, bo jako fan piłki nożnej nie wyobrażam sobie grać np. Chelsea Londyn bez licencji itp.

Colin McRay 2005 plus - druga najlepsza gra wyścigowa na PSP po MotorStormie. EPICKI model zniszczeń, świetna grafika i model jazdy. 9/10.

Ace Combat Joint Assault - najlepsza gra lotnicza na PSP. Lepsza od Ace Combat X. Co nowego? Lepsza grafika, mamy więcej budowli w 3D, bardzo, ale to bardzo realistyczna. Mam ją od wczoraj i naprawdę gra mnie wciągnęła. 8,5/10

Formula 1 2009 - grę dostałem dzisiaj i gram w nią cały czas. Genialna gierka dla fanów F1, do których ja należę. Oczywiście dla ludzi, którzy nie oglądają F1 i tego nie lubią będzie to nudne, jednak dla mnie gra jest fantastyczna. Dobra grafika jeśli chodzi o tor, bo dalej mamy tekstury gorszej jakości, jednak kto na to patrzy podczas jazdy 300km/h. 8/10

Midnight Club: L.A Remix - świetna gra. Grafika jest ciekawa i trzeba się do niej przyzwyczaić, bo jest bardziej rozmazana podczas jazdy, jednak to jest plus, bo poczucie prędkości wzrasta. Fajne drifty i ogólnie pomysł na grę. 8/10.

GTA Vice City Stories - kolejny klasyk. No cóż. Super grafika, genialne misje, świetny soundtrack. Jakaś wada? Hm... No nie wiem. Grałem też w LCS, jednak VCS jest dla mnie lepsza niż poprzedniczka, bo możemy latać samolotami czy pływać, co w Liberty City jest niemożliwe. Jedyne co przewyższa LCS nad VCS jest jedna mapa więcej, jednak co to za wada - Vice City ma lepszą atmosferę miasta, jest imprezowe i ma wiele mniejszych wysepek i jest zrobione na planie Miami. 9,5/10, bo jednak zf\darzają się bugi jak w każdej grze.

WWE SmackDown! vs RAW 2008 - dla fanów wrestlingu. Najlepsza z serii SvR na PSP. Świetna gra. Mamy najazd ECW, wiele ciekawych trybów jak GM Mode czy Kariera i HoF Mode. Dobra jak na PSP grafika ringu i zawodników, publiczność trochę gorsza. Hotspoty! <3 8/10 za publiczność i bugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Patapon 1 i 2 (nie tykaj trójki, bo jest tak zła i tak narusza założenia orginału, że szkoda nawet tych kilkudziesięciu złotych; dla porównania: jest jak Heroes of M&M 4 w zestawieniu z poprzednimi częściami), LocoRoco 1,2 to według mnie "must have". Fajny jest też Jak and Daxter: Zaginiona Granica, LittleBigPlanet i Gran Turismo (chociaż nie ma żadnego trybu kariery).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...