Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Z tego co slyszalem to tez mowili cos ze nie chca trzymac nas w ciemnosci co pasuje do slepego mnicha I co z tego ?

Tu nie chodzi o to ze nie wierzymy,tylko ze nigdzie to nie zostalo potwierdzone ,potwierdzili tylko to ze to nie bedzie Swain . Wiec przepraszam ,ale poczekam az cos oficjalnie zostanie powiedziane . Mi to bez roznicy do kogo ten skin wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In more tangible news, Morello also dropped some big hints about the upcoming ultimate tier skin saying both that the fourth letter of one of the champion's abilities is an E and :

"Within the spirit of openness, I'll tell you this:

This champion is a melee champion." Tu masz potwierdzenie, że dla Udyra.

Żadne potwierdzenie... Już bardziej przekonuje mnie fakt, że Riot narzekał na cięzki problem ze skinem do udyra bo trzeba mu zrobić 4 odrębne skini - pulsefire ez też ma 4 formy. A to co podałeś to nic nie znaczy. Nie ma żadngo potwierdzenia na to, że to będzie ultimate. Widać słabo czytasz newsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nasz Pan Dywan oczywiście, jak zwykle się uważa za najmądrzejszego i wszechwiedzącego.

To Ty nieuważnie czytasz, nie wiem, może angielski na słabym poziomie ? :P

@Pelikn

Coś Ci się pomyliło : ""...cos ze nie chca trzymac nas w ciemnosci..."

Morello napisał :

"There's a reason we're being quiet on this (partially bug burndown and the ?? of that), but partially because the surprises are worth it imo.

In this case, we'll be keeping you in the dark because it's cooler tongue_prosty.gif"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nasz Pan Dywan oczywiście, jak zwykle się uważa za najmądrzejszego i wszechwiedzącego.

To Ty nieuważnie czytasz, nie wiem, może angielski na słabym poziomie ? tongue_prosty.gif

No tak jak się nie ma argumentów to się robi wycieczki. Bardzo dojrzałe!

Przedstawię Ci to jasno i wyraźnie: NIE MA TAM NIGDZIE NAPISAEN ZE UDYR DOSTAJE ULTIMATE SKINA! To są domysły, może i prawdziwe, ale nadal domysły. Dopóki nie pojawi się info od Riotu, albo sam skin n PBE to sobie możesz rzucać tutaj tymi informcjami bez pokrycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha hah, było więcej. http://na.leagueofle...515848#38515848

1. Melee champion - Udyr

2. Czwarta litera jednego ze skilli, E - tigEr stance

3. 'the spirit of openess' - w plikach gry od prawie roku są dane o nazwie 'summoner spirit udyr'.

szkoda, to strasznie nudziarska postać jest.

edit, bo burza będzie. Okropnie nie lubię nim grać, uważam, że nie ma dla niego odpowiedniej itemizacji na late, brakuje mu ulta z prawdziwego zdarzenia i jest nieprawdopodobnie łatwy w kite'owaniu, bo żadna z jego umiejętności nie działa na odległość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splash art Riven - na pewno znacznie lepszy niż ten aktualny

No o nowym skinie do Udyra była już mowa jakoś w listopadzie 2012, chociaż wtedy ten skin miał mieć poziom legendarnego, nie ultimate'a.

@PanDywan

Ty potrzebujesz żeby było konkretnie napisane, a Riot dał znać w formie że tak to nazwę "zagadki".

Kogo Ty obstawiasz, że dostanie tego ulti skina ?

EDIT :

@ up Spike217

No to już dawno mówiłem, że Udyr.

co do punktu 3. to od około października-listopada 2012.

Co masz na myśli mówiąc : "to strasznie nudziarska postać jest."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś czytałem, że mmr w LoL'u dobiera tak teamy, żeby w granicach jakiegoś tam błędu każdy miał 50% szans na wygraną. Wczoraj grałem duo rankeda i u mnie ja i 3-ch summonerów mieliśmy ~20 winów a mój duo partner >300 winów. U przeciwnej drużyny, która nas zjechała (m.in. Kennen, Malphite supp, Amumu jungle) Kennen miał >400 winów a reszta drużyny >100 winów. Jak system mógł pomyśleć, że to będzie wyrównany mecz?

Takie pytanko jeszcze o Elise. Bo mi się wybitnie trudno nią gra. Kiedyś sobie ją kupiłem bo podobno była OP (kupiłem po nerfie odbierającym resisty pajęczej formie). Elise jest ciągle często banowana. Ja jednak przegrywam nią gry i to dosyć łatwo. Na normalu dostałem topa więc ją wziąłem. Patrzę się a drużyna przeciwna ma Garena. Czekam na niego a tu się pojawia Anivia, która na bursta mi 50% życia lub więcej zabiera, plus nie da się do niej zbliżyć bo ma blizzarda. Miałem się na nią rzucić i zabić w formie pająka? Jakoś nie wierzyłem, że mi się to uda (mając sight ward, cloth armor i chyba 2 hp poty. Elise nie ma siły czyścić fale minionów i byłem pod wieżę spychany, a last hitowanie apejem na początku to udręka. Drużyna potrzebowała tanka i się tak budowałem, a i tak szybko padałem. ocb? Wyrzuciłem 6300Ip w błoto? Mam takie wrażenie. Pewnie jakby Garen był na topie to by poszło, a tu zonk. Mieli J4, Anivię, Lux, Garen, jakiegoś adc. Wydawało się, że będzie t=Garen, m=Anivia, j=J4, b= lux+adc, a tu zonk. t=Anivia, m=Lux, b=Garen+adc, j=J4. To był premade? Bo jak jakaś zgraja ludków na normal draft może tak zakombinować? Każdą linię nam zjedli, z tego co pamiętam. Anivia puszowała linię i później czekała w krzakach na środku topa aby mnie zabić jak ja za daleko pusznę. Jezus! Anivia w krzakach! Prędzej bym się Rengara o to spodziewał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś przypadki odbanowania konta za problemy z netem? Tzn. mój dostawca ma mnie w dupie i ciągle mam rozłączenia z netem. LeaveBuster myśli, że wychodzę celowo i dał mi banana na 3 dni (już drugi raz). Walnąłem do nich ticketa, że nie moja wina i, że mam screeny z problemami z netem. Co Wy na to? Będzie ub?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endereczek - jakaś tam matematyka musi być zaangażowana w system parowania, ale matma to jedno, to jak grasz to drugie. Jeszcze parę dni temu zebrałem na rankedach tak srogi oklep, że spadłem o dywizję, a teraz po zmianie podejścia (komunikacja z drużyną to podstawa, zauważyłem też, że używanie tych smart pingów daje pozytywne efekty) i trzymaniu się mniej więcej stałych, dobrze ogranych picków (bo o kontrowaniu to można mówić od platyny czy diamentu w górę, wcześniej ludzie po prostu za słabo grają żeby wykorzystać różnice między czempionami tongue_prosty.gif) mam wygrane 6 pod rząd rankedów i kilka normali. Żadnej porażki, a wcale nie zawsze szło gładko.

Tylko dzisiaj grałem normala Vayne, nasz jungler zginął dwa razy na campach (a żeby było śmieszniej był ze złota V, najwyżej notowany gracz w meczu), mid sfeedował Akali, tylko top radził sobie w miarę. U mnie na linii było wyrównanie, ale w 15 minucie było 1 do 15 w killach dla przeciwników... a jednak udało się to wyciągnąć. Najpierw wygraliśmy teamfight, potem przeszkodziliśmy w robieniu barona i w odpowiedzi my go sprzątnęliśmy. Dalej szło ciężko przez kolosalną różnicę w goldzie, ale kiedy już przeciwnicy prawie mieli nasz Nexus udało nam się zrobić Ace'a i szybko spushować mida do zwycięstwa. Serio każdą grę da się wyciągnąć, trzeba tylko ogarniać swoją postać, komunikować się z drużyną, nie poddawać się i wardować mapę bo dobra wizja robi grę.

Jak chcesz się wybijać grając na topie to polecam zakup Gangplanka, budować go na tanka i dobrze ograć. Ja gram nim z masteries 2/21/7, quinty na AD, glify na skalujący mr, seale na flat armor i marki na ad. Z itemami idę na start 2 wardy, pięć hp potionów i 2-3 potki na manę, potem buty ulepszone później albo na Tabi albo na Mercury w zależności od potrzeb, szybki Giants Belt, Phage i potem co potrzebne w danej sytuacji ale zwykle kończę z buildem - Mercury/Tabi, Sunfire Cape, Warmog, Frozen Mallet, Wit's End i Frozen Heart/Randuin. W ten sposób mam już wygrane nim 7 rankedów, ani jednej porażki, Critplank to badziew w porównaniu do Tankplanka. Co prawda wielu fragów tym buildem się nie zdobywa (głównie wpadają tylko na linii), ale dmg i tak się robi ładny z pasywu, sunfire'a i wit's enda (choć burstować się nie będzie), dobrze inicjuje ultem, jego e daje niezłego kopa twojemu AD carry i można brać na klatę CC przeciwników, bo GP zje pomarańczkę i będzie ok wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ makemebad

Nie będzie, jeśli wiesz że masz problem z netem to powinieneś sam postarać się o usunięcie usterki a Riot nic do tego. Przez Twój internet psujesz grę innym. Widzę masę takich tematów na forum lola i jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś dostał unbana(tylko w przypadku innych, problemów ale i tak rzadko się zdarza że ktoś dostaje takowego unbana). Poza tym jeśli pisałeś na polski support to nie masz co liczyć zapewne na szybką odp. Czyli nawet jakbyś mógł dostać unbana to i tak byś go nie dostał bo odpowiedź zapewne otrzymasz za tydzień lub za kilka dni o ile w ogóle otrzymasz jakąś odpowiedź, bo riot często zlewa takie sprawy i nie traci czasu na odpisywanie jeśli ban już minął.

To nie jest wina riotu to Ty masz dbać o warunki w jakich grasz, a nie riot, więc o unbanie możesz zapomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz makemabad, rozumiem gdyby to zdarzyło Ci się raz kiedyś, ale jak sam mówisz masz kiepskiego neta i ciągle Cie rozłącza. Skoro masz tego świadomość, to tym bardziej zasługujesz na bana. Masz słabego neta to napraw to. To jest wina Twoja, a nie Riotu czy innych graczy. Także ban w pełni zasłużony i nie wierze w jakąkolwiek szanse na unban.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

tylko wiesz, jeśli będzie Ci się to zdarzać to perma wita:p I ja nie mówie o wychodzeniu celowo, tylko podejmowaniu przez Ciebie gry mimo świadomości, że masz kiepskiego neta i możliwości rozłączenia. I wierz albo nie, ja nigdy z gry nie wyszedłem celowo;)

Jak chcesz się wybijać grając na topie to polecam zakup Gangplanka, budować go na tanka i dobrze ograć. Ja gram nim z masteries 2/21/7, quinty na AD, glify na skalujący mr, seale na flat armor i marki na ad. Z itemami idę na start 2 wardy, pięć hp potionów i 2-3 potki na manę, potem buty ulepszone później albo na Tabi albo na Mercury w zależności od potrzeb, szybki Giants Belt, Phage i potem co potrzebne w danej sytuacji ale zwykle kończę z buildem - Mercury/Tabi, Sunfire Cape, Warmog, Frozen Mallet, Wit's End i Frozen Heart/Randuin. W ten sposób mam już wygrane nim 7 rankedów, ani jednej porażki, Critplank to badziew w porównaniu do Tankplanka. Co prawda wielu fragów tym buildem się nie zdobywa (głównie wpadają tylko na linii), ale dmg i tak się robi ładny z pasywu, sunfire'a i wit's enda (choć burstować się nie będzie), dobrze inicjuje ultem, jego e daje niezłego kopa twojemu AD carry i można brać na klatę CC przeciwników, bo GP zje pomarańczkę i będzie ok wink_prosty.gif

Kilka moich opinii na temat GP:

1) GP lubie ale uważam go za bardzo słaby pick na topa. Tym bardziej nie polecam go na wybijanie się. Większość gry to farmienie itemow, jak chcesz się tak bawić to lepiej wziąć Nasusa i solować przeciwny team z Q

2) Tankplank to fatalne rozwiązanie. On nie powinien być czystym tankiem bo nie skillseta pod to. Nie ma inicjacji, smutne cc, jedynie ma to E ale powiedzmy dobie szczerze, że jest to slabe wzmocnienie dla teamu. No ulti od biedy może być ale dmgu też nie ma porywjącego. Zobacz skillsety np. Voliego, Malphita itd. Oni się do tego nadają. Critplank to jedyna dobra opcja na GP. Q potrafi zaboleć, do tego potrafi zadać jakiś dmg i jednocześnie przytankować, a nie biegać w jedną i drugą stronę jak tankplank i nie robić właściwie nic. Oczywiście nie mówie tu o robieniu glasscannon'a, jak niekorzy lubią (PD na GP - to już wiesz, że masz kiepski dzień), a o critplaku opartym na itemach tankowych + IE.

3) nawet jak już się bawisz w tego tankplanka to po co Ci wits end? Płacisz za as którego GP najmniej potrzebuje

4) oczywiście może brać CC na klate, tylko że jaki team będzie walić cc w tanka? Do tego pozbawionego inicjacji?

5) oczywiście graj jak lubisz, ale jednak spójrz racjonalnie na GP. To na prawdę słaby pick od carrowania gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to taki słaby pick do carrowania gry to czemu mam nim tak wysoki win rate, który nie powtarza mi się na żadnym innym czempionie, którym gram? Zwykle wystarcza, że team jako tako ogarnia mechanikę swoich czempionów i teamfight wygrany w 90 procentach przypadków - ulti w dobre miejsce, odpalić e i wbić się w sam środek i chwilę później posprzątane. Prawie zawsze się to sprawdza, potrzebowałem naprawdę ekstremalnej sytuacji, żeby przegrać - parę godzin temu bot mi sfeedował, mid sfeedował, jungla sfeedowała, tego za cholerę by się nie wycarrowało i budowanie DMG nic by nie zmieniło. I nie wiem po co Malphite dla porównania, skoro na rankedach to prawie permaban biggrin_prosty.gif

A Nasus jest spoko, jest zresztą moim zapasowym pickiem, wczoraj pojechałem nim Gankplanka budującego się pod dmg z critów wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synu, mówiłeś, że gdzie jesteś? Silver V? IV? Jak tam byłem to grałem tylko Shyvaną, miałem jakiś chory winrate, potem doszedłem do Silver I, byłem matchowany z ludźmi z golda i chwyciłem jakiś straszny losing streak, co poskutkowało zmianą championów i taktyk i późniejszym wybiciem się do golda.

Mimo, że nie grałem nią po tamtych losach, nadal mam 60% winrate na chyba 50 gier. I nie zagrałbym ją już nigdy.

Rzuciłbym wam chętnie jakimiś statami, że w silver to GP ma duży winrate a w gold mały, ale lol, ma wszędzie po 44%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny filmik o Nunu counter junglującym patch 3.8. Naprawdę warto obejrzeć, choćby ze względu na komentarz autora. Trochę przybufowali Nunu, ciekawe czy dostanie nerfa dla równowagi. Ja się właśnie zastanawiałem nad kupnem Shacko/Naut/Rengar, ale się wstrzymam. Po co wydawać 6300ip jak Nunu kosztuje 450IP. Wiem, że to co gość pokazał to nie zawsze wychodzi i to co on robi trzeba wymasterować. Sam jest w Diamondzie. Ja tak nie potrafię grać nawet po filmiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synu, mówiłeś, że gdzie jesteś? Silver V? IV? Jak tam byłem to grałem tylko Shyvaną, miałem jakiś chory winrate, potem doszedłem do Silver I, byłem matchowany z ludźmi z golda i chwyciłem jakiś straszny losing streak, co poskutkowało zmianą championów i taktyk i późniejszym wybiciem się do golda.

Mimo, że nie grałem nią po tamtych losach, nadal mam 60% winrate na chyba 50 gier. I nie zagrałbym ją już nigdy.

Rzuciłbym wam chętnie jakimiś statami, że w silver to GP ma duży winrate a w gold mały, ale lol, ma wszędzie po 44%.

Dokładnie! Elo Elo nierówne:p Na Silverze to się większość rzeczy sprawdza. Deadwing spoko graj GP jak lubisz, ale wiesz im dalej w las tym GP będzie mniej użyteczny. inna sprawa jest taka, że jak też nie chciałbym mieć GP w drużynie, taka zapchajdziura:p Spójrz poprostu obiektywnie na niego. Brak skillsetu pod tanka plus w lolu od jakiegoś czasu takie full tanki są średnio użyteczne. No chyba, że mają masę CC jak Sejuani dla przykłału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadmo coś o tym zapowiadanym reworku xeratha (2/3 range ult LUX :O) czy tam Viktora? (kolorowe rdznie :O) bo nie wie, że tak powiem czy grać czy już poczekać i się przyzwyczajac. Co do Viktora to ciągle uważam go za silną postać, dla mnie jeden z lepszych farmerów i mimo że lekki buff by mu nie zaszkodził (choćby range ult, q) to będe nim ciskał rankedy niezależnie od tego czy nim ktoś gra czy nie (popularność). NIe ma on jakiś bardzo silnych kontr, z dianą sobie nim daje radę, co najwyżej lux może go brać z range. Moim zdaniem jego moc w teamfigthcie jest spora jak sie umie nim grac :P (a nie z ulta dobijac (zabić dmg instant a nie wykorzytać tego w czasie) low hp pod koniec)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graj spokojnie, te reworki były zapowiedzianie i w sumie tyle. Pewnie wejdą za parę miesięcy patrząc na prędkość zmian jaką Riot teraz przyjął. Aczkolwiek z Viktorem coś tam się dzieje na PBE, ale czy te poważne zmiany są tuż tuż to nie wiadomo. Az dziw bierze, że za Mastera się tak szybko wzięli! No i oczywiscie miał być rework Heimera i Sivir i klops. Chyba, że zrobią to razem z Masterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...