Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

. Po trzecie mnie osobiscie bardzo denerwuje jak ktos wychodzi z gry, albo siedzi sobie w fontannie bo przeciez juz jest pograne.

ADC 0/4/1, Spport 0/7/1, Jungler 2/4/0, Mid 0/12(!)/1, Ja na topie (Ryzem) zgnoiłem Kha 0 do 5, rzeczywiście, gigantyczne szanse na wygraną, poszło by wyccarować. Ostatni ban był 3 tygodnie temu, nie wychodziłem, carrowałem wszystko jak leci (z bronze V na bronze I wyszedłem grając tylko solo), i dostaje tygodniowego bana za 5 minut afka w grze, w której score w 20 minucie wynosił 7/27 i oprócz mnie tylko jungler miał dwa kille... Przeciwny ADC dosłownie nas solował, nie wspomne o Annie, która ściągała mój team na combo... Rzeczywiście, ban zasłużony w 100%

@Up - to nie był ban przez trybunał, tylko przez leave bustera, bo byłem afk 5 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś afk 5 min? Zasluzony i tyle. Afk to afk. Miałem niedawno mecz, ze wyszły 4 osoby z mojej druzyny, ja zostałem do konca i ch...inka:P

Najlepiej samemu sprawdzić jak jest z tym trybunałem i z czym to się je,moim zdaniem szansa żeby dostać niezasłużonego bana jest bardzo mała no chyba ze cały twój team cie zreportuje ale tak czy inaczej jest widoczny cały czat i statystyki w grze wiec (prawie)wszystko wiadomo.

Jak pisalem ludzie na roznych forach płaczą na temat banow i czesto daja lini do sprawa jakie to zycie jest neisprawiedliwe. I najlepsze ze w tych sprawach jasno widac ze zawinili i ban byl sluszny. Trybunal i leave buster dzialaja dobrze, narzekają Ci którzy zostali ukarania. To cos jak z ruchem JP;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BcSeed

Jesteście drużyno słabi ale mój czas jest cenniejszy od Waszego czasu więc z góry na Was ciepłą uryną i idę sobie z tej gry. Gra jest pomimo mojej godności a moje osobiste statsy są najważniejszą rzeczą w życiu.

Tak właśnie brzmiałeś, dostałes banana sprawiedliwie i ja osobiście baaaardzo się z tego cieszę. Gdzieś mam kto jakie miał statsy, gdzieś mam kto jak gra (o ile się stara a nie trolluje). KAŻDY może i zostanie pokonany wiele razy przez LEPSZEGO od siebie gracza. Nie umiesz tego pojąć to Twoje miejsce leży w single player. Natomiast za flame, wyzwiska i jak w Twoim przypadku AFK należy się ban z całą surowością. Może to Ciebie nauczy na drugi raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprzód powiedziałeś, że poszedłeś siusiu, a teraz mówisz, że afkowałeś 5 minut... Czyli jednak ban był zasłużony, więc o co to całe halo? ADC solował cały zespół? To chyba najlepszy czas aby go ubić był. Annie ściągała zespół na kombo? Ciekawe jak jeśli miała stuna na w lub r to musieliście chyba wszyscy w jedneym miejscu stać i mieć po 500-600 życia i żadnego mresa. No chyba, że grasz w inną wersję LoLa niż 3.5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mni jeśli ktoś wychodzi, gdy gra jest na 100% przegrana(ja tego nie robie), to nie mam nic przeciwko, szanuje czas tego człowieka, wiem, że gra się do końca, ale nie jeśli 4 z 5 przeciwników ma feeda, a u nas nikt, albo 1 osoba i przegrywamy każdy TF i to ostro, ale jeśłi jest sytuacja jak ostatnio miałem, ja MF na bocie z Shenem, top-xin i Shen użył ulti na xinie, żeby mu tyłek uratować, akurat też wbił jungler, zabili gościa i nasz jungler i Shen zostali, by chwile przypushować, może zniszczyć turreta, a Xin zaczął się pruć, że kradną mu farmę i mają cytuję "GTFO from my line", Shen odpyskował, co skończyło się celowym wyjściem z gry Xina, są dowody na czacie i za takie coś bez zastanowienia powinien iść perma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 100% przegrana jest dopiero wtedy gdy przeciwnicy razem z mobkami bija wrogiego nexusa i nie ma szans żeby je

pozabijać a tak to termin 100% przegrana nie istnieje,wszystko jest możliwe trollface.gif

A co do wychodzenia z gry to zależy,gdy ktoś wyjdzie w np. w połowie ale wcześniej zachowywał się normalnie,przyjemnie się z nim grało to bez problemu,nie zreportuje go,co innego gdy ktoś wyzywa wszystkich,feeduje i wyjdzie.

Natomiast rankedy to co innego tam po prostu trzeba być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah mi czesto zdarzalo sie wygrac gry 4v5 ,a nawet 3v5 (stary morde ) . Ostatnio nawet tak wygralem jak supportowalem treshem ,nasz adc wyszedl na samym poczatku ,zrobilem sie ad. I sie bronilismy,potem szybki ace w okolicach barona push, na jedna linie I wygrana :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Tak jest, jak się chce pushować do oporu, i nie wie kiedy wycofać zregenerować siły czy coś może dokupić.

Też tak mam, że mamy ace, idziemy pushować, pinguje im w pewnym momencie - jak przeciwnicy mają już sekundy do respawnu, żeby wycofali, ale ci nie, bo muszą do oporu, potem tam giną 2 czy 3vs5, a potem przeciwny team już zjedzie bez problemów większych pozostałych 2-óch.

Potem tylko narzekania, że nie pomogliśmy czy coś jak pingowałem żeby wycofać.

A co do rankedów, to ponownie spadłem z silver 3 do silver 5, tylko tym razem już na samo dno, do 0 LP...

AFK musi być i nic się z tym nie zrobi - to jest nieodłączna część LoLa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniutek7

Dokładnie. W weekend miałem jedną ciekawą grę. Żem już z 4 towarzyszy z drużyny dobił do wrogiego nexusa i razem z mobami z dwóch linii go rozwalaliśmy. Pół hp stracił. Jednak późniejszy ace przeciwników i atak na naszego nexusa z mobami z 3 linii skończył się ich zwycięstwem. Dlatego ta gra wymiata smile_prosty.gif

troszkę chyba dodałeś od siebie ponieważ samo odpushowanie Twoich minionów i chociaż dojście do Twoich inhibitorów zajmuje tyle, że spokojnie zdążyłbyś się zrespić. Co innego gdy i w Twojej bazie został sam Nexus. Ignorujesz wtedy miniony i sam go kończysz.

@ edit

Wiadomo już, że kolejny rework dostanie Heimerdinger. Natomiast następnie po nim... Poppy.

http://how2win.pl/poppy-nastepnym-reworkiem-po-heimerze/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś porównują Talona z Zedem i Kha Zixem, jeszcze ma być jakiś buff dla Shyvany (swoją drogą od wejścia Shyvany się ten temat zaczął).

Tak, Heimerdinger, Poppy, Jakaś zmiana pasywa Ashe, następnie jakieś naprawianie buga Skarnera, i ewentualny buff.

Zlikwidowanie tej chwili co Sivir castuje ulti. Następny Warwick. Nie mam niestety żadnych informacji co kombiunją z Warwickiem.

No i skin dla Dariusa którego robią odkąd on sam wszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem, że Master pod AP jest lepszy, ale się myliłem. Jak się zrobi mu prędkość ataku, atak i trafienia krytyczne, to jest nie do pokonania, może biegać na ulcie i bić zwykłym ciosem, który rozwala mało wytrzymałych 3 ciosami xD

Eee, nie? Jest słaby, zbudujesz mu AS, AD i krytyki - padnie na dwa hity. Zbudujesz go z survi - nie zrobi nic. Jest masa lepszych walczacych wrecz champow.

Kurde, czyli Sivir nadal musi czekac na swoja kolej:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ma mało życia, tylko zauważ, że gdy ma Krwiopijcę, uzupełni sobie życie w jakieś 3 sekundy. Wcale nie padałem na 2 hity, gdy grałem Masterem pod AS i AD, nawet, gdy rzuciłem się na kilku wrogów naraz. Wskaż mi kilka lepiej walczących postaci, bo jestem ciekaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riven, Renekton, Vi, Fiora itd. Generalnie Yi jest bardzo słaby, opiera sie na AS a postać, która musi dojść przeciwnika zeby cos zrobic powinna byc chociaz troche wytrzymala. Poza tym krwiopijca to takie "super survi", że nadal lezysz po 2 sekundach. Na niskim elo to spoko, zrobisz pogrom. Jak sie feedniesz to tez, tylko tak to każda postać jest silna. Zeby Yi był jeszcze jakims assasinem, ale nie jest. Nadaje sie w sumie tylko do pushowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem, że Master pod AP jest lepszy, ale się myliłem. Jak się zrobi mu prędkość ataku, atak i trafienia krytyczne, to jest nie do pokonania, może biegać na ulcie i bić zwykłym ciosem, który rozwala mało wytrzymałych 3 ciosami xD

Eee, nie? Jest słaby, zbudujesz mu AS, AD i krytyki - padnie na dwa hity. Zbudujesz go z survi - nie zrobi nic. Jest masa lepszych walczacych wrecz champow.

Kurde, czyli Sivir nadal musi czekac na swoja kolej:(

"masa walczących wręcz" ?

Podaj mi chociaż 2-óch, bo z tego co teraz kojarze to walczący wręcz jest tylko Udyr.

;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do jakiej kategorii zaliczyc Yi?

Do postaci walących po miliard damage. Nie na samym AS on się opiera. Jest jeszcze damage, lifesteal. Zrób 2 BT, IE, phantoma i do tego np. GA. Będziesz rzeźnił i tylko stuny cię zatrzymają. Jeśli oczywiście nie będziesz w trakcie rzucania alpha strike. Bo slow to sobie można schować do kieszeni kiedy masz ulta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD Yi się sprawdza w jungli. Ma mocne ganki, duże obrażenia, dzięki Ulti CC mu nie straszne. Nie da się zatrzymać, spowolnić, zestunować, no po prostu nic. Do tego bonus do AS i całe 12s czasu trwania. I taki Yi jest anty carry. Coś jak Shaco bez niewidki i jednak mimo wszystko wytrzymalszy od niego.

Eee i kto powiedział, że Yi ma być budowany pod AS? To tak jak powiedzieć, ze Shaco należy zbudować po AS bo tak tongue_prosty.gif Pasyw sam w sobie nie usprawiedliwia budowania pod szybkość ataku.

Przyznaję, do Xina mu daleko (inna kategoria champów) ale daaaaaleko mu do bycia useless.

@down

Racja, jedynie stuny na niego podziałają (i sickie pochodne jak podrzuty itp).

Cóż powiedziałbym, że jego ulti jest ciutkę słabsze więc od Ulti Olafa - berserka nie zatrzyma nic (chyba, że obrażenia :P) za to Yi dostaje całkiem pokaźny bonus do AS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam (dawno nie grałem Yi, bo i po co, są lepsze picki, a ap yi to do mnie nie przemawia) to jego ulti daje immune tylko na slowy, a nie na stuny. Więc ten argument, że "no po prostu nic" go nie zatrzyma, jest trochę chybiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież AD Yi to najgorszy Pure AD melle champion w grze, nie rozumiem, do czego ma prowadzić ta dyskusja... W ogóle gdzie tam nim chcecie iść? Mid i bot od razu odpadają, na Topie jest zbyt cienki, właściwie chyba tylko Nidalle by tam pocisnął jak sie tak pomyśli, w jungli będzie useless do 25-30 minuty, bo Pure AD champ musi się najpierw nafarmić, tak samo jak ADC, ganki ma słabe, 0 jakichkolwiek CC, przed 6 pomyślny gang wyjdzie chyba tylko gdy przeciwnik ma z 20% HP, a z champów typu "gangi od szóstego" jest (a jakże) najgorszy. Yi only AP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...