Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Jak to tradycyjna wersja ? Wszystkie osoby ktore kupia go przed reworkiem beda mialy darmowy skin traditional to wszystko. Swoja droga I tak ten skin nie bedzie jakis super. Polskie glosy ? Prosze naprawde jak byla beta to sie sluchalo zeby sie posmiac ,ale gra sie na ang w koncu lepszy klimat I dopracowanie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeszcze coś. Hurricane to owszem kupa, ale głównie przez to, że skupia się tylko na jednej satystyce (jak nie wiem, thornmail). Sam pasyw jest ok.

Chyba tylko na Twichu dzięki jego ulti. Traf tym badziewiem bruisera z Randuin' Omen to przekonasz się dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie opłaca się również na varusie (stacki W na 3 przeciwnikach) i Caitlyn (ładuje headshota 3x szybciej). Pewnie na czymś jeszcze podobnym. Nie sądzę, żeby randuin's był jkaimś mega problemem biorąc pod uwagę ilość AS którą mamy, bardziej bym się bał thornmaili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo kiedy będzie rework Trundla, i każdy kto go posiada dostanie skina (taki jak w tej chwili wygląda standardowy, a będzie nowy standardowy, tak samo jak z Karmą)

Hurricane by był dobry, gdyby był tańszy, za tą ceną nie jest to opłacalne, na takiej Vayne to nie będzie działać, bo ona może mieć swoje W tylko na 1 przeciwniku.

Znacznie lepiej się sprawdzi BoTRK, ale na Vayne czy Varusie, to kompletna podstawa.

Chociaż teraz jak widzę to składa się to na wszystkich ADC, a nie jak to było z Madredami w sezonie drugim, tylko na Warwicka, czasem na Irelii to widziałem, ale na żadnym ADC nikt tego nie budował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze naprawde jak byla beta to sie sluchalo zeby sie posmiac ,ale gra sie na ang w koncu lepszy klimat I dopracowanie.

Jaki znowu klimat?To MOBA! Wbija 10 typa (lub 6) i się tłuką. Gdzie tu miejsce na jakiś klimat? Sami championi też prezentują najróżniejszy typ: od milusi chomika czy rybki z nogami (Fizz), przez postacie posługujące się techniką (Heimer, Viktor, Jayce), po wielkiego, żarłocznego demona (Cho). Gdzie ty widzisz jakiś wspólny klimat między Teemo a Morganą? Albo między Nunu a Dariusem czy Blitzkrankiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś problemy z odpowiedzią od serwera czy ja coś "złego" zrobiłem? Jedyne co mogłem zrobić to, że coś kupiłem za darmo na grze w sklepie w zakładce ze serwerami czy przez to nie mam odpowiedzi od serwera czy mają jakieś problemy techniczne?

I na polskie forum gry też nie można wejść: http://www.leagueoflegends.pl/forum/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy BotRK się składa na każdym ADC to bym się kłócił. Cait, Ashe znacznie lepiej wyjdą jak oleją ten przedmiot i skupią się na pure AD.

Kiedyś też myślałem, że to core item dopóki się nie okazało, że do późnego late game ten item się zwyczajnie nie sprawdza. Za mało daje komuś kto i tak buduje kupę itemów pod obrażenia. Jego miejsce to chyba takie jak kiedyś Tri-Force - poza wyjatkami był składany jako jedyny ofensywny item na bruiserach.

Ja np buduję go ostatnio jedynie na Xinie w jungli no i na Shaco (nigdy nie skończyłem ;/) bo klon kopiuje ten przedmiot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć na czyn opłaca się BotRK a na czym nie - ten item daje bardzo mało AD, więc na postaciach z wysokimi przelicznikami się nie opłaci (graves). Za to na takich z przelicznikami głównie AP (kog, tristana, ezreal, bo Q procuje blade) jest świetny i IMO lepszy od bloodthirstera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez lubie Ashe, za ulti:P Na normalach fajnie się pobawić ulti z drugiego konca mapy. Ostatnio tak zgarnąłem barona. Ale na rankedy wole Gravesa, MF albo Cait. W ogole Ashe troszeczke odstaje od reszty ADC w moim odczuciu. Ma mase CC, map control, jest mistrzem gonienia przeciwników ale brak jej tego dmg, escape mechanizmu oraz posiada beznadziejny passyw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... Ultem Ashe Barona ? A to ciekawe bardzo... Jak tego dokonałeś ?

Z tego co wiem to jej ult zatrzymuje się tylko na championach.

No chyba, że dokonałeś tego w drugim sezonie mając zakupionego Tiamata jak ten pasyw działał na wszystkich championach a nie jak teraz tylko na melee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... Ultem Ashe Barona ? A to ciekawe bardzo... Jak tego dokonałeś ?

Z tego co wiem to jej ult zatrzymuje się tylko na championach.

No chyba, że dokonałeś tego w drugim sezonie mając zakupionego Tiamata jak ten pasyw działał na wszystkich championach a nie jak teraz tylko na melee.

tak jak kolega wyżej napisał, strzała zatrzymała się na drużynie przeciwników i zadala obrażenia obszarowe kradnąc barona;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałęm tygodniowego bana za leave, chociaż żadnego leave nie było... 3 tygodnie temu tez miałem bana, i pilnowałem się, by nie wyjść. Staty 10 do 35 dla enemy, pushuja mi Nexus, ja ide się odlać, wracam, widze jak niszczą mi baze, wbijam do lobby a tam pocieszna wiadomośc, że dostałem bana za leave... Krew mnie zaraz zaleje, napisałem do supportu, ale pewnie zanim odpowiedzą to pewnie mi ten ban zejdzie. Zabawna produkcja.

@ Odpisał mi jakis automat, że jest im bardzo przykro, ale nie mogą mnie odbanować, i jakieś gówniane porady, jak poradzić sobie, jeżeli często WYWALA mnie z gry... Czy ten gówniany support w ogóle czyta te zgłoszenia? Czytałem, o żałosnym poziomie polskiego supportu, ale myślałem że można to włożyc między bajki, jak widac, myliłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałęm tygodniowego bana za leave, chociaż żadnego leave nie było... 3 tygodnie temu tez miałem bana, i pilnowałem się, by nie wyjść. Staty 10 do 35 dla enemy, pushuja mi Nexus, ja ide się odlać, wracam, widze jak niszczą mi baze, wbijam do lobby a tam pocieszna wiadomośc, że dostałem bana za leave... Krew mnie zaraz zaleje, napisałem do supportu, ale pewnie zanim odpowiedzą to pewnie mi ten ban zejdzie. Zabawna produkcja.

@ Odpisał mi jakis automat, że jest im bardzo przykro, ale nie mogą mnie odbanować, i jakieś gówniane porady, jak poradzić sobie, jeżeli często WYWALA mnie z gry... Czy ten gówniany support w ogóle czyta te zgłoszenia? Czytałem, o żałosnym poziomie polskiego supportu, ale myślałem że można to włożyc między bajki, jak widac, myliłem się.

Po pierwsze banów nie dostaje się za nic. Każdy kto taki dostał uważa się za pokrzywdzonego itd. Po drugie w praktyce to byłes AFK wiec inni mogli Cie spokojnie zreportowac. Po trzecie mnie osobiscie bardzo denerwuje jak ktos wychodzi z gry, albo siedzi sobie w fontannie bo przeciez juz jest pograne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko znając życie to nie do konca było tak, ze biją nexusa a on dopiero wtedy poszedł afk. Poza tym jak pisalem, kazdy uwaza swoje bany/osty za niesprawiedliwe. Zreszta na kazdym forum, czy to oficjalnym czy nie jest masa tematów o tym, ze mój ban jest z kosmosu a to wszyscy inni sa oszustami. Ja nie obrażam ludzi, nie chodze afk i jakoś do tej pory nie dostalem ostrzezenia wiec o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej samemu sprawdzić jak jest z tym trybunałem i z czym to się je,moim zdaniem szansa żeby dostać niezasłużonego bana jest bardzo mała no chyba ze cały twój team cie zreportuje ale tak czy inaczej jest widoczny cały czat i statystyki w grze wiec (prawie)wszystko wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...