Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Hmmm, musze spróbować, ja składam na nim Spirit of Ancient Golem.

Jako że mam już ferie postanowiłem zabrać się za rankedy, i narazie jestem bardzo zadowolony :P Moje pierwsze 5 rankedów, dawno, dawno jak sie przed sezon zaczął to była porażka, 5 przegranych. A teraz idzie gładko, jestem zadowolony z nowego systemu lig.

Mój lolking jakby kogoś to interesowało: http://www.lolking.net/summoner/eune/25506784#history

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakichś 3 dni jestem na Win Streaku i przez ten czas przegrałem tylko jeden mecz, a reszta wygrana. Udało mi się dzięki temu awansować do II Dywizji Brązu. Najbardziej się obawiam tego, że po tylu zwycięstwach nagle zacznę przegrywać.

Swoją drogą ostatnio na rankedach popularny zrobił się Garen. Widzę go w prawie każdym meczu, a i sam nim zacząłem grać. Na Topie jest strasznie silny, a po zbudowaniu odrobiny wytrzymałości niszczy w TF dzięki czemu łatwo wygrać z nim mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To fajnie brzmi. Póki co tylko rankedy wygrywam, więc jest całkiem przyjemnie. Choć oczywiście masz rację.

Dziś z kolegą nawet wycarrowaliśmy mecz, w którym nasz Yi kupował tylko 'dimejdż' i latał ze statami 1/16. Mieliśmy ponad 20 killi w plecy, ale wygraliśmy w sumie na luzie - TF'y przesądził - focus szedł na supporta, czyli mnie.

Zauważyłem, że trafiam już tylko na przeciwników z minimum srebrnymi ramkami, czuję się jak jakiś Kopciuszek. :D Czy ktoś z Was wie, do jakiej grupy rankingowej trafię mając ewentualne 10 wygranych i żadnej porażki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy, ściągnąłem grę odczucia:

1. Jedna mapa a prawie 3 GB do ściągnięcia i 0,5GB updatu od razu?

2. Mam non stop crashe pls help, czy to wejdę do sklepu z platformy czy w grze po prostu dostaję crasha. O co chodzi?

Gra ma kilka map ;)

Aktualizacje są niestety bardzo częste, a zwykle niewiele zmieniają, najwyżej nowy wygląd jakiejś postaci, czasem nowa postać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a poprawy bugów, balans championów i itemów, nowe splash arty, czasem nowe itemy, poprawa wyglądu interfejsu gry i nowe elementy tegoż itp. itd. także zaliczają się do "czasem nowego wyglądu postaci, czasem nowej postaci"? Piszesz tak, jakby Riot wrzucał te updejty z czystej złośliwości, praktycznie nic w nich nie zawierając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale było zaskoczenie tą wagą gry i updatów :P

Już zwalczyłem crashe, mam lapka z integra HD4250 i mam 3Gb ram i nie miałem włączonego swapa więc się pojawiał konflikt :P

Dopiero zaczynam, najtańsi championi po 450 ip to do lane się tylko nadają? Myślę o kupnie ryze, poppy, bądź annie, ale jakbym miał dżunglować bądź supportować to co wtedy? A może dozbierać do mumii? Trochę zajmie zanim do rankedów dojdę dopiero vs AI gram, ma ktoś jakieś rady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graj i twórz swój własny pogląd na grę, postacie, buildy. Ewentualnie później porównaj je z poglądami innych. Wtedy będziesz miał więcej zabawy.

Najlepiej pograj postaciami z rotacji przez parę tygodni. Jak którąś będzie się grało lepiej to ją "mainuj" czyli naucz się nią grać do perfekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mainować jedną postać warto tylko na rankedach. Wtedy nie warto grać wieloma postaciami na każdą okazję tylko jedną, która najlepiej się ogarnia. Na początku lepiej grać wszystkim po trochę i nauczyć się grać w różnych sytuacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje największe odkrycie ostatnich rotacji - Viktor. Dlaczego nigdy nim nie grałem. Wydawał się być taki słaby. Wystarczyła jedna gra aby przesunąć zakup Fizza, Lee Sina oraz Irelii / Renektona na dalszy plan....

@ Endereczek

Ja polecam zakup wszystkich czempów za 450 / 1350. Trochę to potrwa ale pula postaci sprawi, że na każdą okazję znajdziesz postać.

@up

Co gorsze mainujesz postać, która jest 100% banned na rankedach i co wtedy? Albo jakiś patch sprawił, że stała się bardzo silna... i też lecą bany a Ty nie umiesz grać nikim innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe wakacje i parę miesięcy później grałem tylko adc. Według mnie ogarnąłem. Od nowego roku wróciłem na topa i szukałem swojego maina. Znalazłem Irelię. Gram nią kiedy tylko mogę.

Kiedy wchodzę w lobby piszę: I feel stronk on top/adc. I w sumie zawsze dostaję te pozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo można spokojnie mainować jedną postać kiedy chodzi o junglera/adc/supporta, o ile będą to picki dość uniwersalne (np. rammus w przypadku dżungli się nie zalicza).

na midzie i topie grają counterpicki, po prostu nie ma sensu grać tam jedną postacią bo to będzie męka i osłabianie drużyny. mainujesz takiego dariusa i nieważne jak dobrze byś grał, przeciwnik wypickuje coś na dystans i jedyne co Ci zostanie to zacząć blame'ować junglera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam, najtańsi championi po 450 ip to do lane się tylko nadają? Myślę o kupnie ryze, poppy, bądź annie, ale jakbym miał dżunglować bądź supportować to co wtedy?

To nie jest tak, że im droższa postać to automatycznie lepsza. Chcesz supporta to weź choćby Sorakę albo nieco droższego Tarica. Kosztuje tylko 1350 IP a jest genialny. Za 450 masz jeszcze np. Nunu jako support. Do jungli to na początek może być nawet Evelynn. Żadne OP, ale na początkowych poziomach będziesz nią robił rzeź jak trochę ją ogarniesz. Ewentualnie możesz iść Yi. Na top to choćby Kyle albo Garen czy Warwick. Za 1350 masz jeszcze Jaxa i Malphite'a. Tylko 1350 za takich championów to prawie za darmo. Tylko Jax nie jest aż taki dobry we wczesnej fazie gry. Dopiero jak go podfarmić i podexpić to zaczyna robić rzeź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, to że są dobrzy nic nie znaczy. Ogarnięta Irelia jest niekontrowalna. Przy odpowiednim graniu można ją pickować na każdą postać.

Mówie tu o sytuacji gdy graliśmy Irelia ~100 gier i wiemy o niej wszystko, a przeciwnik grał Olaf pare razy i w przypadku takiego samego skilla Irelia vs Olaf miałby większe szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...