Jump to content
Bethezer

League of Legends v.3

Recommended Posts

Akurat święta trójca jest obecnie nie do ruszenia. Są to obecnie najlepsi AD Carry. Każdy z nich ma bardzo dobry escape mechanism, co w przypadku obecnej gry z agresywnymi supportami jest niezmiernie przydatne, gdy przez przypadek popełnimy błąd. Także te trzy postacie opierają się na burst damage'u, w przeciwieństwie do takiej Cait czy Koga. Konkurować obecnie z nimi imo może tylko Ashe i Tris, Vayne niby też, ale jednak ma dość słabe early game.

Co do supportów obecnie Tier 1 jest Sona wraz z Blitzem i Nunu.

Nie tylko ja mam dość wysokie elo z forum. Xidi ma wyższe obecnie i może ktoś jeszcze, ale nie znam.

Podpisuję się pod tym. Jeżli ktoś nie rozumie jaką przewagę daje taki setup ad/supów to .. hmm niech po prostu nie psuje gry innym (solo q). Na premade sprawdza się również dobrze cait, ale tak jak już napisałem przy poke/rush tower teamie oraz snowbalingu bota ze strony dżunglera.

Widzieliście ?

Kha'zix starts as a melee.

Passive - Hyperevolving Carapace: Every time you level up Kha'zix's ultimate, his next ability use will enhance him in a certain way for the rest of the game. He can enhance one ability twice and another once, or he can enhance each ability once. (He can't enhance one ability 3 times). Each enhancement visibly changes him.

Q - Vicious Slivers: Kha'zix fires spikes in a line, dealing damage and shredding armor of hit enemies. (medium cooldown)

ENHANCED 1: His attacks are now ranged.

ENHANCED 2: His spikes become stronger, increasing his range and causing his autoattacks to now deal 1.2x damage

W - Exoskull Burst:

Passive - His armor plates respond to oppression, becoming more powerful as he is attacked. Kha'zix temporarily gains armor for each autoattack he takes, stacking up to 5 times.

Active - Kha'zix violently sheds his exoskeleton, refreshing his stacks and dealing damage per stack in an AoE.

ENHANCED 1: Kha'zix permanently makes his exoskeleton stronger, passively increasing armor/MR and allowing his W passive to stack up to 10 times. Exoskull Burst now applies Grievous Wounds upon use.

ENHANCED 2: Kha'zix now retains his armor stacks upon cast.

E - Void Passing: Kha'zix leaps to a targetted nearby location.

ENHANCED 1: Kha'zix grows wings, permanently increasing his speed and increasing the range and travel speed of his E.

ENHANCED 2: Kha'zixs' wings become extremely powerful through evolution, further increasing his speed and E range causing his E to stun nearby enemies for a short duration on cast

R - Burrowing Terror: Kha'zix burrows into the ground, becoming untargetable for a short duration and slowing enemies above him as he moves. Upon expiry or recast, he bursts forth from the crust of the earth, dealing damage to enemies in the area affected.

U RIKE?

Jak dla mnie insta-buy, aż nie moge się doczekć : ) Ciekawe czy będzie sie go budować jako tanka czy raczej jako mocego damagedealer'a , a po 6 może nawet jako AD Carry

@UP

A wiesz że jest to tylko koncepcja tego kto dał pomysł i najprawdopodobniej część lub większość zostanie zmieniona?

Sam twórca o tym napisał.

Edited by NieMy

Akurat święta trójca jest obecnie nie do ruszenia. Są to obecnie najlepsi AD Carry. Każdy z nich ma bardzo dobry escape mechanism, co w przypadku obecnej gry z agresywnymi supportami jest niezmiernie przydatne, gdy przez przypadek popełnimy błąd. Także te trzy postacie opierają się na burst damage'u, w przeciwieństwie do takiej Cait czy Koga. Konkurować obecnie z nimi imo może tylko Ashe i Tris, Vayne niby też, ale jednak ma dość słabe early game.

Co do supportów obecnie Tier 1 jest Sona wraz z Blitzem i Nunu.

Nie tylko ja mam dość wysokie elo z forum. Xidi ma wyższe obecnie i może ktoś jeszcze, ale nie znam.

Podpisuję się pod tym. Jeżli ktoś nie rozumie jaką przewagę daje taki setup ad/supów to .. hmm niech po prostu nie psuje gry innym (solo q). Na premade sprawdza się również dobrze cait, ale tak jak już napisałem przy poke/rush tower teamie oraz snowbalingu bota ze strony dżunglera.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ; P Czyli liczą się tylko kombinacje Graves/Ezreal/Corki + Blitz/Sona? No dobra ale ja nie lubię nimi grać, serio. Dlatego, że każdy mecz widzę to combo. A co jeśli ktoś naprawdę ogarnia i świetnie idzie mu powiedzmy Miss Fortune? Albo Kogim? Piszeci też, że te postacie opierają się na burst damage. Możecie napisać co to jest? Niby wiem, pojęcie używane w innych grach ale nie chce walnąć gafy i chętnie bym się dowiedział. A co do Vayne dla mnie też jest niezła ; )

Burst dmg - zadanie jak największych obrażeń w jak najkrótszym czasie, takie [/ciach] jednym słowem.

Nocturn + Jayce lol, ale i tak instantbuy bo desajnersko zżynka z weavera dotowego, + ulti które sam wymyśliłem, gdy sobie bohaterów tworze przed snem (tylko w mojej wersji był wielki kret :<).

Edited by Bethezer

Stwierdził, że:

1. Burst demage to zadanie jak największych obrażeń w jak najkrótszym czasie

2. Na pewno kupi nowego champ, bo sam sobie marzył o takim ulcie jaki mu dali.

Co tu do rozumienia? :P

Na temat nowego champa wypowiem się dopiero po ograniu go na PB. Spekulacje w tym momencie są według mnie niepotrzebne.

Znacie jakiś dobry build na junglującego WW? Robimy wszystko normalnie(wilki->blue itd.) czy inaczej? I w co dać pierwszy punkt? W Q czy w umiejętność przyśpieszającą atak?

Warwickiem się nie jungluje, bo jest strasznie wolny do tego ganki ma dopiero na jakimś (choć bardzo niskim poziomie) dopiero od 6lvlu. Jest wiele o wiele lepszych postaci do tej roli. WW gra się tylko na solo topie i to wiedząc, że się wygra, bo odstaje on obecnie od dużej ilości solo toperów. Niestety nerfy go trochę zabiły, a znowu buffowanie Q sprawi, że z powrotem będzie nie do zatrzymania.

Jak widzę WW w jungli to nóż w kieszeni mi się otwiera. Wolna jungla, słaba counterjungla, ganki od 6 i to też bez rewelacji. Nie widzę powodu żeby nim junglować.

@makemebad a potem widzi się w grze ludzi, którzy ślepo lecą buildem ze stronki i podziwia się rushowanie frozen hearta vs np. Vlad bo tak było w poradniku. Lepiej użyć głowy i samemu dojść do wniosków to nie takie trudne, a unika się bezmyślnego kopiowania.

Edited by Fanatyko

Heh, z historii Rengara wiadomo, że on i Kha'Zix są ze sobą ściśle powiązani. Teraz widać to jeszcze bardziej. Ulti jest bardzo, bardzo podobne. Stealth + bonus do MSa. Obaj korzystają na ataku z zaskoczenia(Rengar - krzaki i stealth, Kazik - brak wizji u wroga i stealth).

Bonus za atak z zaskoczenia, doskok, dodatkowy damage dla samotnych celów, stealth + bonus do MS - na pierwszy rzut oka widać, że to ma być jungler. No cóż, skille ujawnione więc pewnie wkrótce wyląduje na PBE. Jestem ciekawy czy będzie korzystał z many.

Na razie największą wadą jest chyba to, że mam ledwo 500IP na koncie. :D

Jak ja dawno nie zaglądałem do lola. Widzę, że twórcy lubią pokemony skoro zrobili nowego bohatera wyglądającego jak jeden z nich. A może po prostu skończyły im się pomysły na coś oryginalnego? Nie mniej jednak czekam na wypuszczenie go bo wygląda i zapowiada się ciekawie.

W razie wątpliwości

http://pokemon.wikia.com/wiki/Scyther

Mnie również bardzo spodobał się nowy bohater, niestety mam jeszcze tyle wydatków sad_prosty.gif(chempionów w sensie tongue_prosty.gif), a nie chcę mi się marnować 20 zł na IP sad_prosty.gif(2x po 400)

No to jeszcze takie pytanie, a co z junglą Nunu?

Edited by darthmetalus

Zamiast kupować dwa razy 400 lepiej kupić raz 840 :P A co do Kaziksa, to jakoś strasznie kojarzy mi się nawet nie tyle z Alienem, co z Tyranidami z Warhammera 40K. Wielkie, robakowate, wyposażone w kosy i ewoluujące. Nie jestem pewien, ale Rengar chyba nie został aż tak ciepło przyjęty (podczas rotacji z nim siedziałem w szpitalu, więc nie miałem okazji się przekonać), a teraz otrzymał sporo fixów, może z robalem wyjdzie lepiej. W każdym razie dobrze dla Riotu, że teraz z każdym nowym czempionem starają się wprowadzić jakiś mechanizm, którego jeszcze nie było, albo chociaż nie w takiej formie. Roślinki Zyry, doskoki Rengara, ewolucje Kaziksa... Ale prościej mówić, że brakuje im pomysłów :P

Z rengarem jest tak, że chyba jeszcze nie wszyscy nauczyli się nim grać, a patrząc na matchhistory, wielu kolesi z topki ostro go masteruje bo według mnie ma potencjał. Po prostu sprawdza się z odpowiednimi setupami - jak nocturn, bo dość dobrze stopuje później adcarry, a nie jest jednym z supportojunglerów którzy po nerfie lasu są bardziej opłacalni.

WW w jungli nie jest zły po prostu do pewnego ELO, poza tym w late i tak robi swoje - ulti na carry w teamfightcie + przy spamq buildzie duży suistain. Tyle, że qspam jest cięższy w prowadzeniu jungli. No i warto wspomnieć, że odpowiednio prowadzona counterjungla przy masywnych możliwościach z E może zdziałać cuda. Jak z Volim (który jest według mnie bardzo dobrym, underplayed junglerem) - jego przeciwjunglowanie polega nie tyle na tym, by szybko czyścić campy, tylko przy prowadzeniu jak najdłużej walki co jest możliwe z suistainem i czekanie, aż teammate przybiegnie z linii i zrobi swoje.

A Riotowi to bym zamknął w ogóle możliwość robienia championów tak szybko. Jest zbyt dużo postaci do reworków przed finałem sezonu, niby coś tam poprawił ale i tak pula championów do wyboru jest zbyt mała, by ten turniej był tak emocjonujący, jak mógłby być.

Syndra up czy balanced według was? Bawiłem się chwile przeciw niej na midzie + grałem na koncie znajomego i muszę powiedzieć, że sam nie wiem. Na pewno nie jest OP i nie przypomina Zyry/Diany po wyjściach (i dobrze, bo to były pogromy), ale trudno jest nią zdziałać jednak coś na midzie, manożerna, nie ma takiej dominacji alei jak Orianna itd. Ale ulti wygląda [beeep]. biggrin_prosty.gif W ogóle jej bioderka <333.

Edit: Ojej, możliwość refunda i to nawet dla tych, którzy zrobili takiego wcześniej. Żegnaj lulu <3.

Edited by Fioletowy

Dzięki Aiden tongue_prosty.gif, tutaj nie ma nic kreatywnego:

http://www.bigshinyr...ScarabHulk1.jpg

+ ten zielony pokemon + tyranid(chodź wątpię) = Kha' Zix. Jedno trzeba jednak przyznać Riotowi, nowi bohaterowie, jak już wspomniałeś, mają różne nowe mechanizmy, które nie śniły się nawet graczom LoLa(no może poza fioletowym i jego champami przed snem trollface.gif) jeszcze rok temu. Mimo to wszystko wszystkie obrazki Kha' Zixa bardzo mi się podobają, a jego wygląd w grze i główny art jest epicki biggrin_prosty.gif + fajne umiejętności + bycie junglerem(rola wg. mnie fajniejsza niż łażenie po linii i zabijanie tych stworów), jeśli będzie jeszcze w miarę OP to kupuję biggrin_prosty.gif

Fajnie, z tą sprzedażą, ale ja mam już <ciach!> (bo by mi jeszcze forum ocenzurowało tongue_prosty.gif), bo nie będę mógł sprzedać mojego Teemo kupionego na wielkich łowach za RP(no co?! Dopiero zaczynałem, nie wiedziałem, że " za RP nie kupujcie bohaterów, zostawcie na skórki!", ok?!), żeby kupić go za IP, Heima też nie sprzedam(fajna postać, ale jeśli go szybko nie zbuffują, to niedługo będzie całkiem mi nieprzydatny(wiem, że nie dawno gadałem co innego...))...

I co z tą Junglą Nunu, a co do Rengara, ta postać podoba mi się bardzo, jest suuuuper(ze skilli i wyglądu) tongue_prosty.gif

biggrin_prosty.gif W ogóle jej bioderka <333.

Eee Kata ładniejsza diabelek.gif

@Down Fakt Miska tez ładniutka, zapomniałem o niej biggrin_prosty.gif. Miska i Kata są najładniejsze, ale Syndra też niczego sobie trollface.gif

Wyobraźcie sobie coś takiego: dwóch facetów siedzi sobie na ławce i gada, pierwszy pyta:

- Która babka w LoLu jest według Ciebie najładniejsza

- Soraka

- pokerglass.png

trollface.giftrollface.gif

Używanie wulgaryzmów (również wykropkowanych) jest na forum zabronione! - Lord

Edited by Lord Nargogh

To jest Scyther, którego zainfekował Symbiot. Kupić się kupi, bo ip się dozbiera, jeśli będzie dawał radę na topie to nim pogram. Inaczej skończy dla mnnie jak większość postaci. Kupiony zapomniany.

@Nunu

Niestety nie jest jakoś popularny w lesie. O wiele lepiej sprawuję się w roli supporta. Tak btw. nie mając run na armor, praktycznie bez sensu jest junglowanie na niskich lvlach <15. Jedynie kilka postaci daję jakoś w miare bez run, jedynie chyba Lee daje rade, ew. Udyr, ale będzie dość wolny.

Co do kobiet w LoLu. Pani po lewo jest najładniejsza i jedynie Miss może z nią konkurować :P

Zależy.

Opcja 1: Idzie świetnie, dominuje bota, farma bez przeszkód - Rush BT

Opcja 2: Idzie średnio, srednio-dobrze, ale bezdominacji calego teamu - Rush IE i forsowanie szybszych TFów

Opcja 3: Latarka, czasem, jak widzę, że support / ktoś trolluje i ewidentnie sobie nie radzi, to sie zamykam na 40 minut i tylko farmię farmię farmię.

@Kog

IMO akurat BT na first item na Kogu nie sprawdza się tak doskonale jak IE. BT buduje się raczej do postaci z krótki zasięgiem i burstem.

Pierwsze słyszę, żeby budować TF na Kogu.

@up

Nie żartuj te itemy nie nadają się do niczego obecnie. Chyba, że Tooth dla Kayle lub Teemo, ale to i tak jest trollowanie. Mardredy są za drogie w stosunku do tego co oferują.

Edited by kruzd
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...