Jump to content
Bethezer

League of Legends v.3

Recommended Posts

Poprzednie sezony kończyły się prezentami? Jeśli tak to można wiedzieć jakimi? ^^

Jeśli się zagrało co najmniej 10 meczy w sezonie 1 to dostawało się Kayle ze skinem Judgement.

• Upvote 1

Potwierdzam - skin do Kayle fajny.A co do tego gadania, że Riot nic wam nie da: dał wam grę za którą nie musicie płacić, a wy jeszcze gadacie, że zły Riot nam nie da free RP.

Jeżeli już będą nagrody, to za ranking.Z tego co pamiętam to w 1 sezonie nagrody zaczynały się dopiero od złota.Jeśli się mylę to mnie poprawcie.Ja i tak się nie załapię bo zapętliłem się na 1200-1300 :P

Dodatkowo za złoto i platynę skin Victorius Jarvan IV. Więc nie mówcie, że Riot nic nie daje. Była strona run kiedyś dla każdego, a za problemy z serwerami dawał RP, co nie raz się to wydarzyło, więc pewnie jakiś skin z przeceny na pewno by się dało zebrać.

Dla mniej aktywnych graczy kiedyś podarował skin Perseus Pantheon. Więc proszę nie narzekajcie.

Tak się chwaliłem tą moją platyną, że w ciągu dwóch dni spadłem poniżęj 1700 i znów widziałem brzydką "6". Teraz morderczy powrót :D.

Ja mam nadzieje, że w 3 sezonie nie wpadnę do elo hell i nie będę musiał z 800 ELO wychodzić na 1100, ciężki okres, ale dałem rade, obecnie niecałe 1200, w next sezonie liczę na coś więcej.

Ja raz byłem na okolicach 1100, ale jak sie zebrałem to wbiłem Bronze w 3 dni.Niedawno poprawiłem mój życiowy rekord (tongue_prosty.gif) na 1339 (1337 by lepiej wyglądało), ale w dwa dni przegrałem troszkę rankedów głównie przez to, że zdarzyło się kilku leaverów i flamerów.Do teraz waham się między 1300 a unranked.Ostatnio chyba wróciła do mnie dobra karma, bo teraz trafiam na lepszych sojuszników.Do tego gdy gram ADC z reguły łatwo outfarmie przeciwnika, bo pooglądałem trochę streamów i co nieco ogarnąłem się.Teraz do końca wakacji spóbuję wbić co najmniej 1350 (Corki na smartcastach FTW)

Edited by Echelon

Jeśli idzie o Karme, jako championa czy też nie, to nie rozumiem reakcji niektórych graczy ,, lol karma gg " a przecież to jest niedoceniany support ( <3 teemo na smyczy ) a tacy ludzie trafiają mi się na 1,1k ELO.

Nie, Karma to po prostu na chwilę obecną najsłabszy support który drastycznie potrzebuje jakiegoś buffa, bo jej skillset pozwala na niezły sustain moim zdaniem (shield+heal). A żeby być użyteczna musi trochę pofarmić, co jest surowo w LoLu zakazane. Morello pisał coś, że właśnie gra buffniętą Karmą i podobno jest świetna.

Problem w tym, że było to ponad pół roku temu chyba :f.

Jej R powinno przełączać jej umiejętności na ofensywne/defensywne, albo w ogóle powinni zrobić rework tego, bo na chwilę obecną każdy inny support ma do zaoferowania więcej niż biedna Karma =(.

Edited by sUk

Mam pytanie do bardziej zorientowanych - czy grając rankeda z kumplem 2k elo, gdy moje to 1150 mam większy/mniejszy przyrost punktów? Tzn. Czy jeśli przegramy to on nie straci zbyt dużo elo?

On straci mniej jak przegracie i analogicznie ty zyskasz mniej za wygraną. Coś ok +/- 6-8 elo.

Kupiłem Udyra bo wydawał mi się ciekawy i nie bardzo wiem jak go rozwijać. W ostatniej potraktowałem Feniksa jak ulti i rozwijałem go jak każdą inną postać. Niby miałem te 200 armora, ale szybko ginąłem jak wpadłem we wrogów. Kupiłem mu Madredy, Wit's End, Frozen Mallet, butki swiftnessy do wzmocnienia Miśka, Spirit Visage, a na koniec zrobiłem mu Raduina. Kupowałem mu przedmioty trochę na pałę jak Nasusowi kiedy zagrałem nim pierwszy raz. Trochę nie ogarniam tej postaci.

powiem szczerze że tęsknię za tymi giga kolejkami, bo wtedy rozdawali po 10 winów ip boosta. to były czasy ^^

riot na 100% nie da wam rp. da taniego (450/1350/3150 max ale wątpię) championa ze skinem specjalnie na tą okazję.

Ja też po długim czasie niegrania i po jeszcze dłuższym nie graniu na rankedach powróciłem. Jednak na razie czekam aż skończy się "new hero noob week" bo nie chcę sobie popsuć statystyk. Niestety zaraz po wypuszczeniu nowego bohatera nalot dzieci eksperymentujących jest zbyt duży żeby ryzykować.

Powiem tyle, że jakoś po takim długim odpuście w LOLu to jakoś tak super się te rankedy gra :D

Wiadomo już kiedy dokładnie zakończy się sezon 2 ? Bo przydałoby się golda wbić przed tym, a nie wiele mi do niego brakuje : >

Czytałem na gdzieś na oficjalnym forum LOLa, że jak się miesiąc nie gra to dostaje się darmowego skina do Pantheona. Istnieje coś takiego?

Jeśli mnie pamięć nie myli to kiedyś dostawali go gracze nieaktywni przez dłuższy czas (chyba pół roku, ale nie jestem pewny). Nie wiem, czy to dalej obowiązuje.

"Wiadomo już kiedy dokładnie zakończy się sezon 2"

Jeszcze trochę, bo co najmniej do mistrzostw będzie trwał ten sezon.

A Pantheon był dla nieaktywnych graczy - i się zmył, bo grający ludzie też poczuli się uprawnieni do niego wink_prosty2.gif

3 sezon najpewniej zacznie się jakiś czas (max miesiąc) po mistrzostwach sezonu 2.

Chciałbym też pogratulować KMyLowi wygrania karty RP o wartośći 25$ na lolkingu.

• Upvote 1

na becie już można zagrać Regnarem i powiem, że jest MASAKRYCZNY. to jest instabuy nawet za rioty. śweitny skillset, świetny pasyw i ulti.

Witajcie :)

Może mi ktoś napisać co zmieniło się w LoLu przez ostatni miesiąc gdyż zrobiłem sobie krótką przerwę a teraz lol mi się zbugował i nie wiem czy opłaca się go pobierać ponownie.

Przy okazji relaunch Katariny.

Fajny ten Rengar.Przy czytaniu spelli miałem wrażenie, że to coś ala WW-Voli.Nie wiele się pomyliłem.Ale postać super, właśnie wchodzę na PBE, na moim głównym koncie już mam 3500IP to może się wyrobię do jego wyjścia

Edited by Echelon

Obiecałem sobie, że nie kupuję już postaci. Obietnica poszła w las. Najpierw dosłownie razem z Udyrem bić stworki w jungli, a teraz w przenośni bo zaczynam zbierać IP na tego całego Rengara.

Rengar... Chyba pierwszy raz od dawna, czyli czasów Talona wypowiem się pozytywnie o nowym championie. Z Wyglądu przypomina przypakowanego Phantom Lancera z Doty, ze skilli wygląda na jedną z bardziej zabójczych mieszanek do dżungli, buff AS, Slow 50% i tarcza dająca Armor i Mrsy. Dodatkowo pasyw na wyskakiwanie z krzaków, chyba rodzi nam się drugi Garen. Tylko co do ulti mam pewną wątpliwość. Niby znika, ale też ujawnia wrogów, przez co wiedzą Oni o jego pozycji, jak z E Warwicka, tak przypuszczam.

Kolejny champ nad którym będę musiał się poważnie zastanowić, a nie jak z Varusem, kupiłem go bo wydawał się ciekawym AD Carry, a lepiej idzie mi nim pod off-tanka.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...