Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

@up

Na 11 lvlu nie masz ani run, ani masterków. Jungla obecnie jest tak znerfiona, że faktycznie granie junglerem mogłoby być nieopłacalne.

A co do Twojego meczu Varusem - skoro miałeś problem z offtankami, to trzeba było kupić LW - lepsza penetracja zapewniłaby Ci lepszy dmg.

Wczoraj zagrałem sobie pierwszy mecz Morganą od kilkunastu miesięcy. Trafił się nam leaver, przeciwnicy mieli kilkanaście killi przewagi, my prowadziliśmy w turetach. Po jednym z TF'ów który przegraliśmy nasze minionki rozwaliły 3 turrety i inhibitory. Potem jedno dobrze użyte ulti mojego champa zapewniło nam wygraną. : )

Ale ogólnie Morganę powinni znerfić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat jakiegoś nowego patcha który wprowadzi jakiś nowy tryb lub nowe mapy? Ostatnio jestem nie za bardzo w temacie lol'a bo nie grałem już z 3 miesiace i ciekawi mnie czy dodadza wkoncu cos nowego bo ostatnio wiekszy patch był chyba wtedy kiedy wprowadzili dominiona czyli prawie rok temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, dzisiaj po wprowadzeniu Diany przez 5 min nie mogłem uruchomić gry. I to nie przez bug. Po prostu zachwyciłem się klimatem nowego ekranu startowego- ten motyw muzyczny! Epic! Chyba po raz pierwszy tak mi się podoba. Swoją drogą fajnie że od dłuższego czasu nowy champion= nowy ekran startowy i nowa muzyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na razie Dianą raz, w Dominionie. Faktycznie wydaje się lekko OP :P Spodziewam się nerfa jej Q... Ale gra się strasznie przyjemnie. Taka bardziej wytrzymała Akali. Jak będę miał czas to wypróbuję ją w klasycznym trybie na topie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thaarael - Kup oba itemy smile_prosty.gif

Talon jest nadal ok? Rzadko go widzę, a zamierzam go kupić. Podobno jest mocny na cassio na midzie :o .

To tylko mnie się tak wydaje, czy diana jest zbalansowana? Żadna, którą dzisiaj widziałem, nie biła tonz of dmg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że popełnię jakiś świetny błąd. Wczoraj kupiłem bez namysłu Vladimira, z góry odrzucając Dianę, którą dziś nagle zachciało mi się wypróbować na PBE. Moja reakcja była mniej więcej taka: "I want this champ NOW!". Teraz już rozumiem, co znaczyło "Bardziej wytrzymała Akali". Spodziewałem się ulti bardziej podobnego do Dariusa, czyli zada się jednorazowo ten tonz of damage+teleport do przeciwnika, a potem CD, chyba że wcześniej walnęło się go z Q. Gdy użyłem ulti po raz drugi, by szybko wykończyć przeciwnika padłem, widząc iż cooldown jest mniejszy od CD skilla E... Tak, nie mam w zwyczaju czytać dokładnie opisu każdego skilla, więc o części ciekawych rzeczy dowiaduje się po przetestowaniu w praktyce. Tak też było z dodatkowym magic damage z pasywki, której opis przeczytałem tuż przed wprowadzeniem mojego dziwnego planu w życie, czyli kupienia Lich Bane.

Fakt early jakieś OP nie jest, w końcu Q sobie nie pospamujemy przez szybko ulatującą manę, lecz pasywka jest świetna do zabijania grupy minionów, nie mówiąc o przydatności w walce, bo częściowo (czy tylko "częściowo"?) zastępuje wspomniany wcześniej Lich Bane. Problem tkwi właśnie w tym, że w mid/late potrafi sporo zdziałać. Jej Q zdejmowało około 1/4 życia moich teammate'ów. Na mnie było to nieco mniej, gdyż miałem Abyssal Scepter i Rylai. (grając Kennenem coraz częściej zdarza mi się być najbardziej tankerską postacią z teamu... Ahh te blind picki) Nerfa dostanie, mam tylko nadzieję, że nie za mocnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aragis

Ty mi nie mów, że Diana mało dmg daje, bo dziś biła mi Veigara za 500 przy 100 AP w early game, w late miała cały team na dwa hity... a ja jedyne co to rysowałem ją za 1,5k z R =( A Veigar też niby oberspamer z maną schodzącą w minutę, a znalazłem sobie build przy którym brak many to jest abstrakcja... wystarczy jako pierwszy item Łzę, a potem Archanioła złożyć i many nie ma prawa braknąć.

@Kontakt

Problem jest taki, że slotów jest tylko 6, a ja muszę mieć i przebicie i CD, bo inaczej co najwyżej w late z Q pospamuję, które dmg oszołamiającego nie daje i ma malutki zasięg...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pewker

Przecież ostatnio każdy nowy champ ma własny ekran startowy, muzykę chyba też.

Hmmm? Proszę czytać ze zrozumieniem- napisałem że fajnie że od dłuższego czasu tak jest. Gram ponad dwa lata, więc dla mnie bardzo długo tego nie było, a to całkiem fajny pomysł. Szczególnie teraz przy Dianie- po prostu mam ochotę zwlekać przy wpisywaniu passów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thaarael: Jaki przeciwnik, taki damage. Mówię tak jak było, a mimo tego nie najwyższego dmg ze wszystkich Dian zginęła tylko 5 razy z prawie 20 zabójstwami.

Ja znowu nigdy nie mam tak, że kupuje champa zaraz jak wyjdzie, "bo nowy".

I ja na początku nie zwracałem na Dianę uwagi, ale po przetestowaniu jej na PBE stwierdzam, że to jedyny z nowych championów, (Mam na myśli Dariusa, Dravena, Zyrę, Dianę) który naprawdę mi się spodobał. Draven jest ciekawym AD, który nie koniecznie musi używać ingite i nawet jeśli nam się nudzi, możemy sobie połapać odbite od wrogów topory, jednak Varusa w moim rankingu nie przebił. Co do Talona - Wiem, że skubaniec kontruje większość midchampów i fajnie by się nim czasem tam przejść i napsuć komuś krwi i zapewne po Dianie albo Varusie zastanowię się nad nim. Szczególnie, iż nie widzę żadnego następnego champa do kupienia, może poza Nidalee, by pobawić się "Deadly Javelin of Death".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, faktycznie - mój błąd, sorki. Wydaje mnie się, że to Draven jako pierwszy wprowadził nową muzykę i tło w lobby.

Draven? Nieee, sporo wcześniej niż Draven- on jest jeszcze nową postacią. Z tego co pamiętam to nowa muzyka i tło były już przy Ahri.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Właśnie sprawdziłem i pierwszy osobisty ekran startowy z muzyką miała Lulu. Diana będzie siódmym championem, który to posiada.

Ja tam już nie mogę się doczekać jaką niespodziankę/prezent dostaniemy z okazji rozpoczęcia 3 sezonu. Może tym razem załapię się na coś lepszego niż wcześniej z moim złotkiem.

http://www.reignofgaming.net/news/21205-a-new-champion-approaches

Czyżby wbudowany item dla nowego championa - Rengara - podobnie jak dla Viktora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draven jest ciekawym AD, który nie koniecznie musi używać ingite i nawet jeśli nam się nudzi, możemy sobie połapać odbite od wrogów topory, jednak Varusa w moim rankingu nie przebił.

Varusa? Przecież to słabizna. Ma fajne W, ale do aktywacji potrzeba trafienia następną umiejętnością i i tak jest gorsze od srebrnych bełtów Vayne więc to też nie takie znowu genialne. Jego umiejętności pożerają strasznie dużo many a Q w szczególności. Właściwie tylko ulti ma fajne, ale to za mało. Draven za to ma wszystkie umiejętności fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rengar? Rengarok? xd

Cóż, na razie podejdę do tego z dystansem, ale jakby miał wyjść counterpart Olafa, to pewnie zastanowiłbym się nad nim i zacząłbym oszczędzać IP.

Co do Diany, widziałem ją parę razy w boju i uważam, że robi chory damage, ale... Umiera jak ścierwo. Myślałem raczej nad zrobieniem jej pod tanka, ma niby tarczę i dobrą umiejętnośc inicjacyjną walki. Co myślicie o zrobieniu Diany jako Tanka, lub chociaż offtanka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś rady jakie itemy budować dla Annie? Narazie robię tak: Zaczynam z Doran Ring, potem biorę buty, Catalyst, Needlessly Large Rod, buty 2, kończe rabadona i RoA, potem sytuacyjnie.

PS:

Wymienię kod z rabatem do Orignia na 30zł za PSC 20zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...