Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

@kwiatkoskyyy

Hę?blink_prosty.gif

Maile i IP z tego co pamiętam przychodziły średnio raz w tygodniu. A w ilu sprawach zagłosowało się dobrze- tego można dowiedzieć się właśnie z maili.

Edit:

@down

W spamie nie ma? Jeśli nie to najwyżej poczekaj jeszcze albo napisz do supportu jeśli czekasz jakieś 1,5 tygodnia.

Mam podobna sytuacje. Kiedys bawilem sie krotko w trybunal i mail przyszedl dosc szybko. Teraz ponad tydzien czekam i nic, zadnych informacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi polecić Seale z runek dla postaci AP nieużywającej many? Kennen, Vladimir, Mordekaiser - O tą trójkę mi najbardziej chodzi, jeśli ma to jakieś znaczenie. Aktualnie mam mana regen per level i ta część runek jest bezużyteczna, gdy gram którymś z nich. ;/

+1.41 armor albo +1.08 hp per level, wybór należy do Ciebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi polecić Seale z runek dla postaci AP nieużywającej many? Kennen, Vladimir, Mordekaiser - O tą trójkę mi najbardziej chodzi, jeśli ma to jakieś znaczenie. Aktualnie mam mana regen per level i ta część runek jest bezużyteczna, gdy gram którymś z nich. ;/

ogólnie to raczej polecam hp per lvl na każdym ap, żul o blue jak Ci many brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do liczenia:

Czekasz na pierwszego maila, potem na drugiego. Patrzysz ile dni minęło między nimi, mnożysz przez 15. Następnie ilość spraw poprawnie rozwiązanych dzielisz przez maksymalną ilość spraw które mogłeś w tym czasie zrobić (oczywiście zakładając, że codziennie robiłeś 15 spraw).

Nie wierzę takiemu liczeniu "na oko" tongue_prosty.gif Dlaczego? Zaprezentuję na swoim przykładzie:

Przedostatni mail z IP'kami z trybunału dostałem 20 lipca. Ostatni 25 lipca. Czyli 5 dni odstępu...

Pomnożone przez 15 daje 75...

Tyle tylko, że w ostatnim mailu mam rozwiązane 334 sprawy, które dały łącznie 1670 IP... 334:75= 4,45(3)

IMO z założenia sprawy powinny być rozstrzygane w ciągu tygodnia, ale nie wiadomo ile tak na prawdę potrzebują one czasu na rozstrzygnięcie... Wczoraj przykładowo JA ( a sprawdzałem to wieczorem) nie miałem nowych spraw do rozpatrzenia.

BTW#1: Jeśli chodzi o te "nagrody" przy kończących się sezonach: liczy się aktualne ELO w dniu zakończenia sezonu, czy najwyższe osiągnięte?

BTW#2: http://www.lolking.net/ Superancka stronka ze statystykami do LoL'a :O Na dodatek niedawno wystartowała z cotygodniowymi konkursami, w których może i jest mała szansa na wygraną, ale może zmotywować do urozmaicenia swoich spotkań !)

BTW#3: Bodajże przedwczoraj znalazłem swojego nowego ulubionego streamera: gracza o nicku 4Not Zekent - gość ma powyżej 2600 ELO, bardzo dużo mówi i tłumaczy podczas gry( jak i odpowiada na czacie, czy tym całym reedicie) i ZERO Rage'u/flejmu brawa.gif Jeśli kogoś (jak mnie) denerwują te wydzierające się Oceloty/Chaoxy i inne Phantom Lordy, to polecam właśnie jego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wukong jest świetny. Nie wiem jak w mecie, ale w grze "4fun" świetnie mi się nim gra. Nawet 2 vs 1 top (jak się zdarza na normalach...) nie idzie mi ciężko, przed chwilą stłukłem Akali i Heimedingera (czy jak mu tam :f), oczywiście z pomocą Shyvany - też IMO niedoceniony jungler, przynajmniej ja rzadko ją widuję. Z małpą jest o tyle fajna sprawa, że można budować go pod tankowanie+trochę dps, a mimo to ma dobry dmg cały czas. Trochę jak Panth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze szerokim łukiem omijałem Wukonga, do czasu kiedy nie pojawił się w rotacji, coś mnie pchnęło żeby nim zagrać, nie zawiodłem się, zagrałem kilka gier, uzbierałem IP i kupiłem, jest to mój numer 1 na solo top. Co do buildu, to butki, Mallet, Atma, Warmorg, IE jeszcze do dmg, ostatni item to sytuacyjny. Dla mnie nie ma lepszego buildu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwość opanowania danego championa to sprawa względna. Np. taki Shaco mający opinię strasznie trudnego do grania. Więcej kłopotu od Shaco sprawiał i dalej sprawia mi TF albo Udyr. Grałem Udyrem ze 3 razy jak był darmowy i za każdym razem z miernym skutkiem. Pomyśl co ci sprawia w tej grze najwięcej a co najmniej problemu, napisz i wtedy może dobierzemy championa którym może będzie ci w miarę łatwo grać. Chodzi mi o coś takiego:

Najwięcej problemu mam z:

- skillshotami,

- pozycjonowaniem.

Najmniej kłopotu sprawia mi:

- AoE damage,

- last hitting,

- umiejętności używane na pojedynczym celu jak dzida Pantheona, Q i klatka u Ryze itd.

To tylko takie przykłady wzięte z zadka. Napisz coś według tego wzoru.

Tzn. ogólnie chciałbym poznać waszą opinię jaką postać polecacie. Chodzi mi o coś w rodzaju Pantheona. Dlaczego? Ano dlatego, że podoba mi się nuke tej postaci (jeśli można to tak nazwać). W - > E - > Q. Więc chodzi mi o taką właśnie postać. AP raczej odpadają jednak, ponieważ posiadam runki tylko Esencje i Znaki pod Armor Pene (gram głównie Varus/Pantheon. Mam też Dariusa, Warwicka, Wukonga lecz to nie są runki dla tych postaci chyba...)

Ok, więc co możecie polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makemebad

Myślę, że dla postaci, które wymieniłeś, tylko na Dariusa i WW niezbyt pasuje zestaw skupiający się na arm pen i mógłbym spokojnie polecić ci Wukonga i ostrożnie - Talona. Małpa jest wprost znakomitą postacią na walki drużynowe, a jego ultima jest game-breaking, szczególnie w kombinacjach z mocnymi aoe casterami (Zyra, Kennen, Brand itp). Niestety, w przeciwieństwie do Talona i Pantheona, dość ciężko jest nim wytrwać w early - na linii ma sporo kontr (zdecydowanie postać nie na blind pick), może iść do jungle z niezłym skutkiem (końcówka tier 2 Stonewall008'a i zdecydowanie jeden z ciekawszych junglerów), choć jest podatny na counter-jungle.

Talon jest bliższy Pantheonowi. Pantheonem można chodzić na mida i solo top, ale Talon nadaje się już raczej tylko na mida, a mocno kontruje wielu casterów. Nie słabnie też przez całą grę jak Pantheon, ale jego burst przez jego skalowanie się mocno traci na znaczeniu w late game.

Skoro Wukonga masz, polecam ci zapoznać się z Talonem i zastanowić się nad jego zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Lee Sin? Też AD i jeśli będziesz potrafił trafiać z Q i będziesz kreatywny to efekty mogą cię zaskoczyć. Nie bój się np. rozstawiać wardy na samej linii a nie tylko w krzakach. Będziesz miał miejsca do szybkich manewrów z W. A jak już doskoczysz i masz przynajmniej phage to bardzo ciężko czemuś takiemu uciec. Można to jeszcze wzmocnić red buffem. Możesz też wziąć Renektona, Fiorę lub wspomnianego Wukonga i może jeszcze do tego Jarvana.

Nie słabnie też przez całą grę jak Pantheon, ale jego burst przez jego skalowanie się mocno traci na znaczeniu w late game.

:DDD Pantheon słabnie... Na AP go budujesz czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koyuki

Kupiłem Wukonga i zagrałem nim aż... no właśnie ani razu. Po prostu był strasznie tani któregoś dnia więc kupiłem. Też właśnie myślałem nad Talonem, podoba mi się ta postać. A co do Pantheona - powiem szczerze, że nie odczuwam aby był słabszy coraz bardziej wraz z upływem gry, wręcz przeciwnie pod koniec jego combo-nuke praktycznie wykańcza każdego (poza tankiem oczywiście).

Zastanowię się nad Talonem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze idę od razu w cloth+5 potek, wystarczy od samego początku grać agresywnie i nie ma większych problemów Wukongiem. E + szybkie W zaraz po tym i możemy tak podgryzać i irytować przeciwnika jeszcze przed 6 levelem. A jak już mamy 6, to ulti świetnie się sprawdza przy gankach junglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja: Garen, Rammus, Sona, Shen, Ashe, Evelynn, Heimerdinger, Viktor, Hecarim, Varus

Wydaje mi się, że rotacja ciekawsza niż ostatnio.Na pewno zagram Hecarimem w jungli, bo jeszcze nie miałem okazji.Jeszcze może Varusem zagram, bo ostatnio często gram ADC i próboję różnych postaci, żeby zobaczyć która mi "leży"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Polak, muszę ponarzekać. Kolejna, według mnie, denna rotacja. Po co nam znów Ashe i Herman. Evelynn do której nadal nie jestem przekonany, Shen i Garen, którzy byli niedawno. Varus: Jedyny AD Carry jakiego posiadam, Sona, która jest jako support... No powiedzmy, że są lepsze postacie do supportu, które mógłbym chcieć na rotacji. Rammus, niezbyt ciekawa i mam wrażenie, że zaniedbana postać. Viktor, no może raz, czy dwa spróbuję na botach, ale nie kręci mnie herek, którego pasyw to zajęcie slotu na item (tutaj zastosawałem skrót myślowy, więc proszę się nie czepiać, ani nie dyskutować o mojej "ignorancji"). Na samym końcu Hecarim, lub inaczej zwany Patata(tatata)jec Zagłady, lub Hehehehehecarimem, chyba jedyna, jak dla mnie ciekawa postać, którą mógłbym posłać na solo-top. Chyba za bardzo myślę nad postaciami na solo, aby patrzeć na inne role w drużynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z rotacji zadowolony - mam tylko Ashe. Jeśli zagram Eve oraz Hecarimem, to z postaci, którymi jeszcze NIGDY nie grałem zostanie mi Udyr.

Wukong jest jak dla mnie najsłabszą postacią w grze. Nie mam pojęcia kogo on kontruje, za to go wielu championów pokonuje z łatwością. Jedyna jego zaleta to ulti - znakomite do inicjacji, nie trzeba być nawet nafeedowanym.

Czy mógłby ktoś podać dobry build dla Shena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie piorun strzeli... Świetna rotacja! Viktor, którego widziałem jedynie RAZ(!) i żałowałem tamtego spotkania przez to, że gość grał nim po raz pierwszy i sfeedował mida. Nie zdarzyło mi się nawet specować jakiegoś meczu z nim, a jako, iż jest AP, jego obecnośc na moim celowniku jest oczywista. Hecarim to jeden z niewielu melee, które jakoś mi nie przeszkadza i czasem sobie nim zagram for fun. No i Varus, czyli moja następna postać, znajdująca się na celowniku (po niedawno kupionym Vladimirze), a bardzo mi się podobająca. No i może sprawdzę Eve, aby wiedzieć, czego spodziewać się po niej w walkach, gdyż ją widziałem naprawdę mało razy i większość spotkań kończyła się zwycięstwem przez noobstwo przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoxtraduS Trafiłeś w ostatnio mojego ulubionego Champa

Build dla Shena:

Skille: 1lvl bierzesz E, 2lvl bierzesz Q, 3 lvl bierzesz W. Maksujesz Kolejno Q>W>E, ulti bierzesz na każdym możliwym poziomie.

Item build:

Zaczynasz z tarczą Dorana, lub butami i 3 potami (zależy jak wolisz)

Zbierasz kolejno: (Heart of Gold, ale to opcjonalne) Buty Merca (czy tam Merkurego, te z 35 Tenacity), Sunfire Cape i Wit's End.

Dalej: Force of Nature i Warmog.

Jako ostatni item nigdy nie wiem co zbierać: Do wyboru zawsze miałem pomiędzy Guardian Angelem, a Frozen Malletem. Oczywiście, jak zabraknie Ci slotów na itemy sprzedajesz HoG'a, opcjonalnie składasz coś z niego, ja jednak wolałem go sprzedawać.

Teraz dla odmiany ja spytam o build:

Kennen solo-top i Kennen mid, jeśli łaska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecicie build na Alistara w jungli? Grałem nim już kilka meczy i jest całkiem przyjemny z powodu świetnych ganków i wysokiej wytrzymałości w późniejszym etapie gry. Stosowałem kilka swoich buildów jednak tylko improwizowałem, bo nie wiem co na nim kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie piorun strzeli... Świetna rotacja! Viktor, którego widziałem jedynie RAZ(!) i żałowałem tamtego spotkania przez to, że gość grał nim po raz pierwszy i sfeedował mida.

A chcesz zobaczyć więcej razy? To jak grasz na EUNE to możesz mnie dodać friend listy. Mam Viktora od momentu kiedy wyszedł. Fakt - trochę go zaniedbałem, ale to ciekawa postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garen, Rammus, Sona, Shen, Ashe, Evelynn, Heimerdinger, Viktor, Hecarim, Varus.

Hecarim, Viktor - tymi postaciami chcę zagrać!

Varusa, Garena, Ashe mam. Tankiem grać nie potrafię a Heimerdinger oraz Shen mnie nie interesują.

Poza tym mam Varusa mam już serdecznie dość...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie lubie budować Shena pod pure survi. IMO nie opłaca się to ponieważ:

-ma za mało CC

-bardzo dużo survi nawet z buildami oferującymi większe obrażenia

-duże przeliczniki pod AP :)

Ja robię:

butki

giants belt

Potem Rylaia, Sunfire, Abbysal, kolejność sytuacyjna.

Dalej sytuacyjnie. GA, Wits End, Warmog, Omen, .Atma, Malmortius, FoN, Thornmail, Rabbadon(nie mówie, że go buduje, ale jeżeli dominujemy grę, to czemu nie?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że dziś grałem sobie Normala Draft (nie mam jeszcze 30 lvlu ; /) Varusem. Miałem Berserki, 2x BT, black Cleaver, Infinity Edge i Phantom Dancer. Mecz trwał ponad 60 minut. Co więcej nie raz zostawałem sam przed Nexusem i solowałem 5 (!) tak 5 przywoływaczy. Nie wiem czy to zasługa ich no-skilla czy mojego farta ale dawałem radę. DMG nieziemski! Ten build polecam najbardziej. Zyra 2 hity. Shaco 3. Problem miałem z Garenem i Gragasem (4-5 hitów : P)

Możecie mnie tu "zhejterzyć" ale to build idealny pod DMG, oczywiście survi zero ; /

ps. kupiłem też na chwilkę 3 BT zamiast butów i nie opłaca się : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako odwieczny support cieszę się, że pogram Soną. I Shena na supporcie też będę brał. Ale strasznie cieszy mnie ta Sona. Gram dość agresywnie, jak na supporta i Sona idealnie się do tego nada. Nie grałem nią po zmianach w którymś tam patchu i z chęcią nią zagram.

BTW: Czemu support jest tak bardzo nie docenianą rolą? Wiem, że high elo gracze doceniają to, ale wiele ludzi po prostu nie docenia, jak ktoś gra supportem. A to fajna zabawa jest. ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makemebad

też grałem ostatnio 70 minutowy mecz gravesem 28-8 (a zaczęło się 4-6 ^^) i wziąłem berki/ie/pd/bt/last whisper/i tutaj guardian angel - po 45 minucie respawn trwa tyle, że po prostu nie można sobie pozwolić na śmierć, a jako że zabijałem 4/5 enemy teamu musiałem żyć. i z 3 razy ga mnie uratował, nie powiem jak przegraliśmy, bo mi głupio, ale wyszedł jeden z poważnych błędów gry - mając zniszczone 2 inhibitory jest niemożliwe wygrać, bo kiedy Ty acejuesz i pushujesz miniony niszczą nexusa. super miniony powinny przestać się spawnować 2 tury przed inhibitorem, bo kończy się tak że one same niszczą inhibitory i od początku.

@EzioPL

na low level imo lepszy niezły dps od byle jakiego supporta. w liniach 2/1/2 jest rzeźnia i można wygrać spokojnie 5 melee, nie działają żadne ustawienia normalnych teamów.

a soną pograj, najfajniejszy support imo - taki prawdziwy, wszystko jakoś wspomaga team, a ulti jest gamebreaking.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...